У мільярдера лякають РАДАР судом. Але не все ОК на ОККО!

26 4608

 – Не лякайте – лякані, –  філософськи відповів РАДАР на погрози зустрітись у суді. 

 

Я розшукала фактичного власника мережі заправок “ОККО”Віталія Антонова, №18 у  списку найбагатших людей України. І скинула йому посилання на статтю про численні проблеми на заправці в Нововолинську, додавши від себе кілька проникливих теплих слів.

Уже наступного дня адміністратор офіційної фейсбук-сторінки “ОККО”закидав РАДАР коментарями, в яких запевняв, що  на “ОККО” все ОК. І вимагав, аби ми внесли корективи в публікацію або зняли її взагалі. А як ні, то суд і захист ділової репутації!..

–  Не лякайте – лякані, – відповів РАДАР.

І попросив надати погоджену схему руху на заправці №44. У пакеті з актом здачі заправки в експлуатацію, який адмін сторінки “ОККО” грозився продемонструвати.

Однак ми так і не дочекалися копії жодного з цих документів.

Тим часом до дискусії в соцмережах підтягнулись мешканці вулиці Чехова, які вже 15-й рік потерпають від діяльності “ОККО” №44.

 

 

Тепер роздивіться ці свіженькі фото. І зацініть єврорівень єврокомфорту!

 

 

 

Далі буде, бо на заправку №44 вже приїздила патрульна поліція з Луцька.

Що виявила ця служба і що відповіла на депутатський запит Ігоря Гузя? Дізнаєтесь увечері.

 

Наталя Камишникова

Фото – Михайло Абакумкін

У ТЕМУ:

Заправка – за 5 метрів від будинків. Історія з бородою і вусами

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
26 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікторія
3 років тому

№18 абсолютно по-барабану якісь там люди, що потерпають від заправки. У нього подібних заправок тисячі. Він не живе у нашому місті. Такі №18-ть лише рахують бариші.
А от про що чи про кого тумкав мер міста, який дав згоду на будову подібного об’єкта практично у дворі житлових будинків?
Про що взагалі думає посадова особа, яка вибрана, насамперед дбати про інтереси мешканців міста? А зогляду на ті отруйники, які побудовані практично у межах міста, та затруюють і повітря, і середовище, шкодячи здоров’ю усього населення міста, постає питання чи ця посадова особа взагалі відповідає займаній посаді, чи здатна діяти в інтересах міста та його жителів ?
Якщо окинути оком наше багатостраждальне та практично зруйновано- занедбане місто, то це якась тотальна диверсія, направлена на руйнацію міста та знищення мешканців.
Навіть не сумніваюсь, що дядько мер міста приклав свою рученьку у цій справі, занапастивши життя мешканців міста.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Якщо по великому рахунку, то як вбачається, ВСІ чи майже ВСІ АЗС міста побудовані із порушеннями законодавства і будівельних норм і правил. А тому, в цих, та в інших питаннях В.Б. Сапожніков, вочевидь:
1) Нічого не думає собі, як виборна посадова особа, що ЗОБОВ’ЯЗАНА дбати про інтереси своїх виборців – мешканців міста. 2) Зазначена найвища посадова місцева особа, мабуть, НЕ ВІДПОВІДАЄ займаній посаді і, очевидно, не здатна діяти на благо містян. 3) На основі вищезазначеного, дана службова особа в місцевому самоврядуванні, як вбачається:
а) Перевищує службові повноваження. б) Зловживає посадовим становищем. в) Зловживає владою. г) Узурпувала владу. д) Видає завідомо неправдиві офіційні документи, діючи протиправно і антиконституційно…
Готовий документально довести це в судах.

Віталій Грабовський
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

1) узурпував владу (Сторонський, Рожелюк) а Сапожніков їх “бос”, 2) не було і не буде порядку в місті, бо тут, вважаю, керує “барига”, я не боюсь це говорити починаючи акцією “Нововолинськ без Сапожнікова” і по даний час

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Мирна акція спротиву “Нововолинськ без Сапожнікова!” розпочалася в 2004-му і тривала цілий рік. І була оголошена безтерміновою. Тобто, її можна поновити у будь-який момент, була б на це добра воля мешканців Нововолинська. То й позбулися б найбільш суперечливої постаті в історії нашого міста.

Ворожка
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Якщо по великому рахунку, то напевно ніхто не працює без порушень, особливо такі масштабні і прибуткові об’єкти, як заправки. І працюватимуть вони далі, аж поки їх не почнуть перевіряти і притягувати до відповідальності, от тільки закони у нас якісь дишлуваті і дебілкуваті у цьому відношенні

Ворожка
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Було би добре, якби якась ініціативна група громалян переглянула б документацію про заправці і перевірила б що насправді написано і зазначено про відстань між будиками і заправкою. Не може бути, щоб там усе було в порядку

Вікторія
3 років тому
Відповісти  Ворожка

Тут вже мала б давно прокуратура підняти усю проектну да дозвільну документацію на це неподобство.
Мешканці мало не на власному подвір’ї з заправкою снідають-обідають-вечеряють, вночі слухають серенади та розбірки алкоголіків, нюхають та споглядають стихійно влаштовані під парканами туалети, гуркіт та вереск автомобілів, а у кабінетах держиморд ніхто і у вус не дує. Наче так і має бути, все прекрасно! Якесь середньовіччя!
Людські спокій, здоров’я та життя вже 15 років кинуті на поталу чиємусь збагаченню.
Та дотримуйтесь усіх норм забудов для подібних об’єктів, і заробляйте гроші. Хто вам забороняє?
Ну, чому за кордоном мешканці не кладуть свого здоров’я, щоб якийсь барига не вліпив посеред двору якусь хімічну “вибухівку”, не оббивають порогів кабінетів різних державних установ? Тому, що там дотримуються норм та порядків. А тут позвикали за грошву вирішувати абсолютно всі питання, плюючи на звичайних людей.
П.С. Зате

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Ну, нє. Прокурорам не мона. Це окрема каста обраних. “Лисі птахи” називається. Як щось шо, то у них є своя внутрішня інструкція, яка забороняє слідчі дії та інше. Тільки представництва та звинувачення в судах. Всьо. Хоча, розділ VII Конституції України, якого ніхто не змінював – “Прокуратура”, зовсім інше глаголить.

Олег
3 років тому
Відповісти  Вікторія

1) “Мешканці мало не на власному подвір’ї з заправкою снідають-обідають-вечеряють, гуркіт та вереск автомобілів” А нічого що за 15м трасса по якій і в день і в ночі їздять тисячі автомобілів і перегружених фур. Заправка це апля в морі від викидів і шуму траси.
2) “вночі слухають серенади та розбірки алкоголіків, нюхають та споглядають стихійно влаштовані під парканами туалети”. А при чому тут заправка? Ви судите магазин, який продав кухонний ніж убивці. На це є поліція, чого не звонять на кожен такий випадок. Поліція має приїхати і порушників штрафанути. А як що вона так не робить, то тоді треба ПОЛІЦІЮ і звинувачувати. Перекрийте трасу з вимогою поліції забезпечити порядок біля заправки, то поліція сама і з алкашами і з заправкою розбереться. Заправка на алкашів вплинути не може. Чого в Україні завжди винуватий магазин, що продав алкоголь, а не алкаш який випив і порушує громадський порядок.

Тролик
3 років тому

Щоб відкрити заправку потрібно купа експертиз та узгоджень.В підприємця є державний акт на здачу в експлуатацію, комісія об’єкт прийняла.Тепер всі питання до комісії-Вісьтак, Кантор, Сапожніков і тд. Чому норми на відповідають і якщо є порушеня їх під суд?

Ворожка
3 років тому
Відповісти  Тролик

Не так то й просто позиватися до суду, особливо коли у з документами не все гаразд, а там таки Не Гаразд! Мені також деякі особи казали про суд вже Н-ну кількість років тому, але хвалити Бога їм розуму вистачило не набиратися сорому і гроші не витрачати на судові витрати

Тролик
3 років тому
Відповісти  Ворожка

В двух словах, у підприємця є державний акт на здачу в експлутацію заправки? Підписи стоять справжні , чи він їх підробив? Я думаю стоять справжні, значить всі питання тоді до посадовців. А людина купила заправку, держава гарантувала що все гаразд, а тепер корупціонери роблять крайнього з бізнесмена.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Тролик

Не факт, якщо промоніторити належним чином.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Тролик

Аж занадто демократично… Купуючи ЩОСЬ потрібно перевіряти, чи все законно… А багатій людині-тим більше! За своє “жлобство” потрібно відповідати.

марія
3 років тому
Відповісти  Олександр

Шановні нововолинці! Чому вам стала мішати заправка окко яка працює вже 15 років,тільки тому що на початку вулиці виріс десь приблизно рік тому замісь бараку будинок крутий?ХТО дав дозвіл на будівництво будинку в районі заправки? чи не ви пані наталю? А магазин квадрат вам не мішає де хлопці беруть бутилку і йдуть під заправку випивати і відповідно справляти нужду..часто їду в селище і чекаю там маршрутку… і спостерігаю .А те що квадрат і зупинка автобуса де збили людину(богу дякувати одну) де ваше фе радар?Як розвертаються машини перед магазином перетинаючу суцільну лінію ви не бачите. запрошую постояти і поспостерегати

Пані Наталя
3 років тому
Відповісти  марія

Я дозволу на будівництво цього будинку точно не надавала. У мене повне алібі. Бо я не мер. І навіть не депутат міськради. 🙂
Поспостерігайте самі біля магазинів “Квадрат”, зробіть пару фоток, надішліть, опублікуємо. Я всі дірки в цьому місті самотужки латати не збираюсь.

марія
3 років тому
Відповісти  Пані Наталя

А ви поцікавтеся про дозвіл на будинок. магазин кварат без туалету?

РАДАР
3 років тому
Відповісти  марія

А ви самі поцікавтесь. Надішліть запит у виконком, там нададуть відповідь. Скинете її нам. Опублікуємо.

марія
3 років тому
Відповісти  Олександр

а квадрат на зупинці бувшого заводу сто.це для покращення здововя студентів пту. щоб за бутилкою далеко не ходити! Тай чоловіки не минуть кабака де продать ів боорг і на розлив…де ви радар?

РАДАР
3 років тому
Відповісти  марія

Радар чекає на ваші відео, фото з того закладу чи біля нього.

марія
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Ви розказуєте з допомогою радару вивезли сміття тут по моєму є більша проблема квадрат коло пту…

РАДАР
3 років тому
Відповісти  марія

Маріє, ще раз. РАДАР не наймався цікавитись, вивозити, закривати, перевіряти дозволи, “взувати” чиновників і затикати всі нововолинські дірки.
Читачі надсилають фото, відео, дописи, розповідають про проблему. Ми друкуємо.
А бігти на кожну смердючу/гарячу/незаконно відкриту точку РАДАР не буде. Працюємо безоплатно, тому робимо лише те, що вважаємо за потрібне.
Хочете щось змінити – не тицяйте проблему іншим, а бодай трохи зробіть самі.

марія
3 років тому
Відповісти  РАДАР

…………..

Маріє, у нас не хамлять адмінам. Бан на тиждень.
Модер

Віталій
3 років тому
Відповісти  Тролик

Виглядає, що ви не дуже знаєте процедуру будівництва. Проектна інформація подається на розгляд на предмет відповідності чинного законодавства і дотримання вимог. отримуються висновок експертизи. потім така ж процедура проходить в ДАБІ України. отримується дозвіл на БМР. Якщо є дозвіл і сертифікат відповідності при здачі -об’єкт збудований з дотриманням всіх вимог. Тобто все законно. Це стосується будь якого об’єкта. тому не може бути ніяк питань до комісії, мера чи якихось депутатів…

Ворожка
3 років тому
Відповісти  Віталій

От холера!… А як же знаменита рибна мозаїка магазину “Океан”, бо ту мозаїку по варварськи зруйнував орендар- підприємець при будівництві, хоча і обіцяв зберегти у первісному вигляді? Вартість і культурну цінність тієї мозаїки оцінити дуже важко, а відновити ні за рішенням суду, ні за вимогою депутатської комісії і мера практично неможливо, бо занадто дорого виходить навіть для підприємця- мільйонера. Скандал на весь світ і морально-культурний занепад також. Чітко розумію вашу позицію, Віталій, але не все у нас роблять згідно з законодавством, та і закони наші не досконалі і це ні для кого не секрет. Одна тільки дірка у законодавстві і засилля ” євроблях” у Україні є яскравим прикладом у цьому проблемному питанні.
Добре знаю, що бізнесмени мають власних адвокатів, які дозволяють у досить законний спосіб обходити закони і рухати бізнес уперед “через терни до зірок” так би мовити. Не всі так чинять, звичайно, але акули бізнесу такі акули…, 😕а керівництво нашого міста таке керівництво…😱

Віталій
3 років тому
Відповісти  Ворожка

а “обіцяв” це термін якого права?)) юридичного? в якому саме документі було прописано збереження мозаїки? містобудівних умовах і обмеженнях? так ні. Я їх спеціально знайшов і ніде цього не було прописано! в нормах теж немає терміну “львівська мозаїка”! так що юридично той забудовник нічого не порушив. хіба що морально, якщо дійсно щось обіцяв. Але обіцянка це не юридичний чи правовий термін.