У Нововолинську – новий начальник поліції

13 3827

Підполковника поліції Василя Бучинського призначили керувати Нововолинським відділенням поліції замість іншого підполковника – Сергія Галащука.

Галащук, вочевидь, піде на пенсію.

Бучинського вже офіційно представили відділку.

Сам він із Ковеля, донедавна працював у Луцьку начальником одного з управлінь обласної поліції.

Має квартиру у Ковелі на 47 кв.м (1% власності) та земельну ділянку площею 1500 кв.м у Турійському районі (так само 1% власності). А от автомобіля не має.

У пана Бучинського троє дітей.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Шкода. І слідчу, майора поліції Святогор, теж “пішли” на пенсію? Ту, яка закрила кримінальну справу по невиконанню рішення двох судів високопосадовцями виконкому Нововолинської міськради про дерибан, як вбачається, комунального майна і грошових коштів міської громади та протиправні дії. Чи перевели до Луцька? Я тут підготував їм був різдв’яні “подарунки”.
Проте, це ще нічого не означає… Їх і на “заслуженому” пенсіоні знайдуть. Кримінал – забезпечено.

Olesh
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Але як то так? Невже апеляційна інстанція( колегія суддів) та суд першої інстанції прийняли рішення, яке неможливо виконати. Тобто, всі судді є некомпетентними? А їх рішення не є дієвим і об’єктивним?

Сергій
2 років тому

”У пана Бучинського троє дітей.”
Цікаво, з якою метою це вказано у статті.
Як в анекдоті, зупиняє даішник авто і каже:
– Сержант Петренко, жонатий, двоє дітей.

Шаман
2 років тому

Шкода. Галащук був непоганий.
Думаю, що цей ще когось присуне за собою, вакантного місьця багато, може і буде то добре.

Щось не так
2 років тому

Закріпити за начальником поліції службову квартиру(без права приватизації-як в Європі) і міняти їх щороку, щоб мохом не зростали… Ось тоді хай Чобітков попробує “прикормити”…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Щось не так

О, так! А через два-три місяці приватизує. Як прокурорська рать. Назвати прізвища та адреси і надати офіційні документи? :)) Надам в судах, якщо потрібно буде. Я всім новопризначеним нач. поліції\міліції на особистих прийомах казав і слізно просив, щоб нічого не брали з рук очільника міського самоврядування В.Сапожнікова. Бо інакше вони вже будуть не менти-поліцаї, а попихачі. Вони слухали, кивали головами і, трохи не присягалися – які вони чесні та віддані демократичним і людським цінностям… Жоден не послухав! І цьому теж скажу. У мене особисто, щодо нововолинської поліції зокрема, та всеукраїнської в цілому, склалася дуже негарна думка. І, вочевидь, вона таки вірна. Думай-ТЕ!

Щось не так
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

З вовка ніколи не буде вівчарки, як і з “мента” поліцейського… П. Анатоль, в дужках написано-надати… без права приватизації, як в Європі! Країна не змінилась за 30років як була “совком”, так і залишилась, правда обросла корумп – олігархічним “жирком”…

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Щось не так

Вовк має лишатися вовком, а вівчарка ніколи не буде санітаром лісу, яким є вовк і з вівчарки вовка також не буде. Проблема у тому, що місця вівчарок частенько займають вовки, які майстерно маскуються під “друга людини” і людина їм вірить. Оце і є ПЕРЕВЕРТНІ

НаливайКо
2 років тому

Тест для нового підполковника: закриє до 9 січня наливайку пального навпроти Кроноспану чи не закриє?
Заразом побачимо, чи кришує її якийсь херр прокурор.

Оксана
2 років тому

Мдаа. Насправді наш Г….. він був,я вважаю, позор нашого міста хоч міг змінити наш Нововолинськ.
(можливості мав! Шкода що він ті звязки використав щоб вийти з поліції сухим бо папка на нього вже була написана на декілька років пенсії біля своїх друзів яких він кришував ) і справитись з цими шакалами і наркоманами які його, мабуть, підкупили нажаль… Але як кажуть колись буде своїм дітям і в нукам розповідати за свою честь і гідність🤔 а вище сказані похвали правдивий краще, на мою думку, замінити словами: брехлививий,продажний перевертень!
Я думаю що більшість зі мною жителів міста згідні.
Надіюсь що новий начальник покаже лице справжнього чоловіка який живе по принципу правда честь свого роду і не головне гроші!