У Нововолинську – новий начальник поліції

15 3729

Підполковника поліції Василя Бучинського призначили керувати Нововолинським відділенням поліції замість іншого підполковника – Сергія Галащука.

Галащук, вочевидь, піде на пенсію.

Бучинського вже офіційно представили відділку.

Сам він із Ковеля, донедавна працював у Луцьку начальником одного з управлінь обласної поліції.

Має квартиру у Ковелі на 47 кв.м (1% власності) та земельну ділянку площею 1500 кв.м у Турійському районі (так само 1% власності). А от автомобіля не має.

У пана Бучинського троє дітей.

  • Розкажу iншим:

Також читають

15
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
8 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
11 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Шкода. І слідчу, майора поліції Святогор, теж “пішли” на пенсію? Ту, яка закрила кримінальну справу по невиконанню рішення двох судів високопосадовцями виконкому Нововолинської міськради про дерибан, як вбачається, комунального майна і грошових коштів міської громади та протиправні дії. Чи перевели до Луцька? Я тут підготував їм був різдв’яні “подарунки”.
Проте, це ще нічого не означає… Їх і на “заслуженому” пенсіоні знайдуть. Кримінал – забезпечено.

Olesh

Але як то так? Невже апеляційна інстанція( колегія суддів) та суд першої інстанції прийняли рішення, яке неможливо виконати. Тобто, всі судді є некомпетентними? А їх рішення не є дієвим і об’єктивним?

Сергій

”У пана Бучинського троє дітей.”
Цікаво, з якою метою це вказано у статті.
Як в анекдоті, зупиняє даішник авто і каже:
– Сержант Петренко, жонатий, двоє дітей.

Василь

Скоро можливо, дадуть квартиру

Шаман

Шкода. Галащук був непоганий.
Думаю, що цей ще когось присуне за собою, вакантного місьця багато, може і буде то добре.

Аліна

Галащук був правдивий він рі
зав правду в лице

Свідок

Що кому різав, не знаю, а брав як усі вони. Навіть кабанчиком.

Невідомий

А ще він вміє робити ДТП в нетверезому стані на день поліції і не відшкодовувати збитки!ремонтували за свій рахунок. такий ваш правдивий Галащук!

РАДАР

То це було ще місяць тому! якщо було. Чому ви досі мовчали? Де це трапилось, які збитки?
Скажіть, а поліцію викликали? 🙂

Щось не так

Закріпити за начальником поліції службову квартиру(без права приватизації-як в Європі) і міняти їх щороку, щоб мохом не зростали… Ось тоді хай Чобітков попробує “прикормити”…

Анатоль_ БІДЗЮРА

О, так! А через два-три місяці приватизує. Як прокурорська рать. Назвати прізвища та адреси і надати офіційні документи? :)) Надам в судах, якщо потрібно буде. Я всім новопризначеним нач. поліції\міліції на особистих прийомах казав і слізно просив, щоб нічого не брали з рук очільника міського самоврядування В.Сапожнікова. Бо інакше вони вже будуть не менти-поліцаї, а попихачі. Вони слухали, кивали головами і, трохи не присягалися – які вони чесні та віддані демократичним і людським цінностям… Жоден не послухав! І цьому теж скажу. У мене особисто, щодо нововолинської поліції зокрема, та всеукраїнської в цілому, склалася дуже негарна думка. І, вочевидь, вона таки… Читати далі »

Щось не так

З вовка ніколи не буде вівчарки, як і з “мента” поліцейського… П. Анатоль, в дужках написано-надати… без права приватизації, як в Європі! Країна не змінилась за 30років як була “совком”, так і залишилась, правда обросла корумп – олігархічним “жирком”…

Ворожка

Вовк має лишатися вовком, а вівчарка ніколи не буде санітаром лісу, яким є вовк і з вівчарки вовка також не буде. Проблема у тому, що місця вівчарок частенько займають вовки, які майстерно маскуються під “друга людини” і людина їм вірить. Оце і є ПЕРЕВЕРТНІ

НаливайКо

Тест для нового підполковника: закриє до 9 січня наливайку пального навпроти Кроноспану чи не закриє?
Заразом побачимо, чи кришує її якийсь херр прокурор.

Оксана

Мдаа. Насправді наш Г….. він був,я вважаю, позор нашого міста хоч міг змінити наш Нововолинськ. (можливості мав! Шкода що він ті звязки використав щоб вийти з поліції сухим бо папка на нього вже була написана на декілька років пенсії біля своїх друзів яких він кришував ) і справитись з цими шакалами і наркоманами які його, мабуть, підкупили нажаль… Але як кажуть колись буде своїм дітям і в нукам розповідати за свою честь і гідність🤔 а вище сказані похвали правдивий краще, на мою думку, замінити словами: брехлививий,продажний перевертень! Я думаю що більшість зі мною жителів міста згідні. Надіюсь що новий начальник… Читати далі »