“Чечена” випустять у лютому?..

61 8358

У Нововолинську змінюється все. Крім мера й мафії.

Замість повоєнних шахт запрацювали європідприємства, які смердять і труять довкілля аж до кордону.

У ясельках на Маяковського за рішенням міськради засіли прокурори, і звідти їх не викурить ніякий нардеп.

На стадіон ходять купувати оселедці й валюту. У Будинок школяра, нині Центр дитячо-юнацької творчості, – по барахло з одеського “7-го кілометру”.

“Водоканал”, який по саму башту в боргах за кредити, купує замість асенізаційної машини шикарний “Рено” й дарує виконкому.

“Теплоенерго” теж дарує виконкому своє авто, натомість придбавши через посередника приватне авто мера – за ринковою ціною.

І так далі, далі, далі.

Особливо часто змінюються в нашому чарівному містечку начальники поліції. Ось лише за три останніх роки: Василь Лесь, Андрій Литвин, Сергій Галащук, Віктор Пикалюк, знову Галащук, а тепер от Василь Бучинський.  

Хто пригадає прізвища всіх начальників міліції/поліції за 23 роки  правління Віктора Борисовича Сапожнікова – тому шоколадка, бо РАДАР уже збився з рахунку.

А Нововолинськ як зажив у лихих 90-х сумної слави кримінального міста, так і несе це звання, наче прапор комунізму.

Тут мені на очі трапилось інтерв’ю генерала поліції Петра Шпиги, воно прикрашає сайт ГУ НП  у Волинській області.

  – Наша мета – аби всі кримінальні авторитети області були покарані. Свідчення того, що ми це робимо, – ситуація у Нововолинську.

Нововолинськ – це досить «важке» у кримінальному плані місто, де рівень злочинності  В РАЗИ вищий, ніж в Луцьку і в Ковелі. І так уже тривалий час. Ще коли я був малим, потім, коли я вчився, я завжди знав, що Нововолинськ – кримінальне місто.

Ми намагаємося зараз зламати хребет злочинному світу. Ми взялися за тих, хто організовує всі ці схеми… У Нововолинську ми провели справді масштабну спецоперацію із «зачистки» кримінальних авторитетів. Там вже було і залякування, і підпали автомобілів. Усіх осіб, причетних до кримінального світу у Нововолинську, ми встановили.

Вони мали кошти за те, що дозволяли так званим наркобаригам працювати на «своїй території». Звичайно, ніхто про це не заявляв… Ті ж авторитети насильницьким шляхом забирали кошти й у наркоманів.

З часом ми доведемо вину у скоєнні ними попередніх злочинів: і підпалів, і вимагань, і крадіжок, і грабежів.

І от після всього цього генеральського пафосу РАДАР дізнався, що так званого Чечена можуть випустити з луцького СІЗО вже в лютому.

Буцімто обмаль доказів.

До суду він устигне так вплинути на свідків і потерпілих, що їм раптом перехочеться давати покази.

Ну, а Шостак – чи хто там його адвокат? – знову відмаже.

І дадуть тому Чечену “условку”.

А може, взагалі погладять по голівці і перепросять.

А ще до РАДАРА дійшла чутка, що  один покійний депутат, друг мера і світла особистість, був не лише рішайлом, а й кумом ветерана злочинного світу Нововолинська.

Якщо це справді так, то багато чого пояснює. Зокрема, чому камери відеонагляду, закуплені в допомогу поліції коштом міськради та підприємців задля оперативного розкриття злочинів, були виведені на сервер приватної фірми депутата…

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
61 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Додам до переліку попередніх шефів міліції ще: Трофімов, Алексєєнко… Знаєте, набридло рахувати. Пальців на руках і ногах не вистачить, щоби перелічити всіх. Але, додам до іншого списку деякі неназвані тут, наші кровні комунальні об’єкти “чарівного містечка”, які того: можливо, вже того – тю-тю, так би мовити… При різних каденціях “слуг народу” – і різних складах міських депутатських корпусів, але при єдиному, у всі часи, незмінному міському голові – Вікторові Сапожнікову, орденононосцю і заслуженому “господарнику” та його вірній, слухняній (аж нудить!) владній команді. Отже:
Міська прокуратура – комунальний дитсадок територіальної громади м. Нововолинська на вул. Маяковського;
ДФС (податкова) на вул. Миру – те ж;
Споруда дитсадка на вул. Маяковського (технікум) – те ж;
Центр зайнятості по пров. Поштовий – те ж;
Технікум (колишній ДДУ № 6) – те ж;
Будинок для літніх людей, сел. Благодатне – те ж;
Школа ДОССАФ на вул. Грушевського – те ж;
Невідомого призначення (колишній ДДУ № 2, вул. св. Володимира) – те ж;
Міський суд на вул. Гагаріна – те ж;
Філія Тернопільського інституту на бул-рі Шевченка – колишня комунальна школа № 6;
Невідомого призначення у сел. Благодатному – те ж школа № 9;
А скільки розвалених і не, довгобудів ДДУ, проданих у приватні руки споруд цілісних майнових комплексів комунальних організацій і земельних ділянок, які закон категорично забороняє продавати!
Одним словом: Хто напише заяви на ім’я нового начальника поліції? Вже.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

У приміщенні школи #9 у Благодатному(у самісінькому центрі селища) мав бути хоспіс і центр діагностики ранніх стадій раку, хоча ще й досі висять таблички: -“Прохання Не Смітити.Тут Буде Збудовано Храм”. Таки ж є різниця що храм, а що хоспіс і діагностичний центр

Щось не так
2 років тому

А я ще б згадав Кучму, який на лозунгах боротьби з криміналітетом став президентом і постала кримінально-олігархічна країна… А ще, попробуйте приберіть той базарчик-насєлєніє вам очі виберете, бо їм так зручно… А ще Сторонський полюбляє там щось прикупить…. Хочеться назвати все своїми іменами, але ж Ви казали колись, що людей ображати не можна…. Хай так і залишаються, розумними, працьовитими. .. співучими… Амінь.

Не байдужий
2 років тому

Це щира правда. Ви ж бачили хто був на похоронах.. Але копайте ширше і глибше.без доблесної поліхвацьків нічого не проходить всі платять мзду.. І бившому і теперішньому і напевно майбутньому нач поліції.. Маемо купу доказів.. Але рука маже руку.і прокурори всі крім головного в місті теж бариги ще ті. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ… БО КОЛИ ВСКРИТИ ЦЮ РАНУ СМЕРДІТИ БУДЕ ГІРШЕ КУРЧАКА.

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

А як рану не “вскривати”, то що – нехай гниль множиться всередині і робити вигляд що все добре, бо не ” смердить” і ззовні не видно?! То вже краще все вичистити зараз, бо гангрена буде, а тоді все – загинуть навіть здорові і неуражені частини(суспільства). От тільки чи новий начальник зможе цю наволоч побороти, незалежно від посад і рангів – це питання…

Не байдужий
2 років тому
Відповісти  Ворожка

Начальник новий а працівники старі не смішіть мене. Отримують відкати. А давайте скиньте фото. Будиночків. Проня. Жданя. Сапога. Носа. Сиротюка. Нагорного. Пикалюка. Васьовчика. Це публічні особи маемо право. Сторонського гаврилюка.. Звідки машини преміум класу. Ах да на зарплату 8000гр. ні ц’е наркомани скинулись. Шахраюка. Бошка. Поетому вивод такий. Всі брешуть

Не байдужий
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

Ну скажімо так людина не маючи бізнеса. Працюючи на держ роботі отримуе 10000 гр, за рік може відкласти 4000 дол. А будиночок коштуе мінімум 100 тис дол плюс авто 20 тис плюс меблі 20 тис плюс земелька подарована. Так не їсти не пити треба 36років.. А шахтарю – 70років.. Така математика. звідки ж у праців’ника поліції такі статки. А я скажу звідки. Манна небесна. Ми з вами. За справочку. За права. За дозвіл. За за за. За постановку на облік щоб швидше . Вони навіть у вихідний день там працюють важко. Ану ті хто ганяв і ганяе машини скажіть. А людина яка вкрала 500гр тому що їсти немае на 5 років у тюрму. Чи за дзвінок у поліцію 6 років.. Чи на наркомана списати 40 крадіжок.. Мотю такого собі знаете.. Це не гидко.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

А що, прокурор Васьовчик вже власний будинок збудував? Де?

Сітізен
2 років тому

Доречі. На п’ятому мікрорайоні наркобариг яких тоді ,, пов’язали ” , вже давно відпустили.

Не байдужий
2 років тому
Відповісти  Сітізен

І що ви вчепилися до того чечена. Він як громоотвод всі мутять а говорять що він. Я не говорю що він святий. Але святих у цьому місті немае..навіть священники крадуть. Всі крадуть брешуть обманюють. Починаючи з бабки яка торгуе молоком і нач шахти чи фабрики. Военком. Нач поліції. Скажете де факти.. Питайтеї?

Но.
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

Відносно того що всі крадуть-кожен судить по собі. І взагалі порівнювати,, бабку яка продає молоко,, і Чечена?

дід
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

будь ласка розкажи про воєнкома факти. я думаю він толковий

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

А цікаво – того чечена також залякували щоб він тим громоотводом був??

Не байдужий
2 років тому
Відповісти  Ворожка

А де написано що когось залякували? Не нам судити. Скоро вийде і розкаже. Наведу приклад пограбували квартиру по проспекту. Сказали що він. А ні. Це зробив такий собі Демік. Якщо цікаво маю багато прикладів. Просто немае часу виписувати

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

Ага, нікого не залякували, не били вікна і двері, не палили машини і нікому не казали платити, бо приб’ють. Наше містечко і справді чарівне і можна його перейменувати на МИР І СПОКІЙ, приміром. Бандюків немає. Добре живем😃

Не байдужий
2 років тому
Відповісти  Ворожка

Прочитайте уважно. Питають чи чечена залякували

Андрій
2 років тому

Дуже неприємно це все читати особливо про Кумів!!! Людини не має а ви ще вигадуєте історії побійтесь Бога.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Андрій

Неприємно – не читайте. Дивіться ТТІ. Але тут нічого не вигадано. Машини – факти. Про бандюків – факти. Про дерибан комунальної власності – факти.
Мені неприємно жити в місті, де все це – факти. Щодо кума – вам же написали: чутка. Люди говорять, і ми з вами їм рота не закриємо. І правди не дізнаємось, бо хто ж скаже.
А про людину всім нагадує розруха біля автостанції. Дуже неприємно дивитись. Побійтесь Бога, подбайте, щоб там нарешті її не було.

Щось не так
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Доречі, про ТТІ… Різдво, на каналі 50 “Сонце” (в новорічній шапочці)… Хазяїна вже немає, а порнушка залишилась… Цікаво, а ТТІ роелті за музичний і відеоконтент сплачує? Податкова агов… Перечитайте статут, не бачите 10розбіжностей?

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Андрій

Отут я не погоджуся. Справді, брехати гріх і хто бреше – той грішить. Але до чого тут те, що людини немає? Хто придумав, що про померлих або добре, або ніяк? То ж кажуть, що жити потрібно так, щоб потім про покійника добрими словами згадували. А як людина доброї згадки не заробила, бо чинила при житті зло і багатьох образила чи злочини чинила? То що – далі казати про покійника тільки добре, або мовчати?

Не байдужий
2 років тому
Відповісти  Андрій

Ви, напевно, прочитали про себе. Бо важко не знати цих індивідуумів… ім’я ніхто не називає. Тому стидити немае за що.
А якщо нач поліції говорять, хто скоїв злочин, а він дзвонить, щоб ті виїхали з міста, це не гидко?.. Позорище.
Н. С., дякую, що Ви є. Дай боже вам міцного ЗДОРОВ’Я і довгих років життя.

Не байдужий
2 років тому
Відповісти  Андрій

Ви подивіться партійний список так званих..чечленів.партії ляшка у новіку і вам стане дуже цікаво. Куди тікали грошики і про замовлення на декого і про те як біля Горкому чатували щоб ніхто не зайшов. І не дав у морду декому.. Ой бідося бідося.. Обідили

Шаман
2 років тому

Всі молодці, а тепер давайте пропонуйте що робити аби вирішити.Хто перший?

Крусуня
2 років тому

Я вам писав самого початку шо він дуже скоро вийде бо я знав це бо нема нічого на нього він нічого проти законного не робить в цьом городі))

Не байдужий
2 років тому
Відповісти  Крусуня

Ні шановний мають багато. Тільки всі сцикливі. І працюють разом з поліцію напару. От тому е 2.3 4. Стандарт. Або замовити людину і справу теж. Скажете слабо.. Ану Пикалюк підтвердь? Або спростуй

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

Замовити людину можна – точно знаю, навіть знаю деяких замовників. А Нововолинська поліція – то *****

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Крусуня

А може робить так, що немає доказів на нього, чи хто інший так робить?…

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Ворожка

Доповнюю. Підказує один толковий і компетентний правозахисник: докази є завжди. Потрібно просто їх шукати

Сізо
2 років тому

На сізо у Луцьку впав у кому такий собі Михалюк Віталій.
Батьки неодноразово звертались до слідчого, що у нього погано зі здоров’ям.
На сізо піднялась температура, і ніхто навіть не викликав швидкої…
Заворушились тоді, коли почав втрачати свідомість.
Сидів за наклеп по справі від 21 11 2019.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Сізо

А він звідки? Батькам повідомили? А хіба за наклеп відправляють у СІЗО, що там за справа така?

Сізо
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Справа по тих обшуках, що були 21 11 2019. Батьки в курсі, сьогодні подзвонили з лікарні, зараз шукають кошти на ліки. Цей хлопчина з Нововолинська, з мкр Шахтарського, буд 8.

Сізо
2 років тому
Відповісти  Сізо

Хлопчина. Помер. Не приходячи у свідомість. Співчуття рідним.

Сізо
2 років тому
Відповісти  Сізо

І все погане. Про працівників сізо і поліції. Виродки. Забрали батька у дитини. Дитину у батьків. Вам горіти у пеклі

Сізо
2 років тому
Відповісти  Сізо

Ще така відомість.. За три роки на луцьк ому сізо. Померло 6 осіб. І всі померли від халатного відношення до роботи працівників сізо.. Скривають це від суспільства.. Там також сидять люди яких вину не можуть довести. Це не по людськи

Ковальовець ігор
2 років тому
Відповісти  Сізо

Щирі співчуття родині. Дружині. Батькам.

123
2 років тому
Відповісти  Ковальовець ігор

Похорон замордованого бездіяльністю слідчого і прокуратури та лікарів. Відбудеться завтра 16.01.

123
2 років тому
Відповісти  123

Похорон на 11.30. Хто бажае провести в останню путь Михалюка Віталія. Мкр Шахтарський буд 8

янка
2 років тому
Відповісти  123

хай спочиває з богом. але давайте не пересмикуйте!! була я в сізо по робочим справам: там всі невинуваті сидять!!! і всі захворіли саме в сізо. не говорю конкретно про цього хлопця, бо незнаю, але більшість утримуваних в сізо – маргінали, які вживають алкоголь і наркотики, ведуть безпорядочне інтимне життя, а як попадають в сізо то їм різко погано….то ломка називається….зароблять болячок по власній тупості, а потім катують їх в сізо…
про цього хлопця – співчуття рідним, це страшно, але ж зараз взяти під варту особу – то шось нереальне, особливо в Новіку, так просто в сізо не запхають…тут кого треба не беруть під варту (всяких ісайченко і карпука мільйон разів відпускали), а ви кажете що його безпідставно закрили.

Сізо
2 років тому
Відповісти  янка

Я не суджу, винен чи не винен. Не нам судити. Але якщо посадили, повинні зберегти життя, а не забрати. І якщо людина померла від високої температури, то це факт халатного ставлення працівників сізо. Якби не посадили, то був би живий.
А чому передають записки, що там люди знаходяться в смертельній небезпеці…
КРАЩЕ ВИПРАВДАТИ ДВОХ ВИННИХ, НІЖ ЗАСУДИТИ ОДНОГО НЕВИННОГО.. Я НІКОГО НЕ ЗАХИЩАЮ. Але на його місці може бути будь-хто з нас. І якщо так ставитись, то хай все горить. Крадуть. І тп.. АЛЕ ЗГАДАЄТЕ, КОЛИ ЦЕ ЗАЧЕПИТЬ ВАС ЧИ ВАШИХ РІДНИХ. ТАК, ЯК ЗАБУЛИ ЗА МАЙДАН. ТАК І ЗАБУДЕТЕ ЗА ДОНБАС… БО СИДИТЕ В СВОЇЙ ШКАРАРЛУПІ І НІЧОГО НЕ БАЧИТЕ.. ТАК І НА ГРАБОВСЬКОМУ ХТОСЬ ЗАРОБИВ ПАГОНИ. А ОСОБИСТО МЕНІ ЙОГО ШКОДА.

янка
2 років тому
Відповісти  Сізо

Віталіка мені теж шкода, в нього тяжка доля!!!! він як тверезий непоганий хлопчина, щось пробував працювати!!! але йому ніхто не заливає, і на жаль це його вибір!!!! і повірте, на тій справі погонів не заробиш, то дрібничка. але щоб ви знали в нього багато неправдивих ви кликів поліції по п”яній лавочці. і він викликає – вони мусять їхати, а в цей час може комусь дійсно треба допомога….плюс це все оплачується з наших вами кишень. а таких віталіків у місті хватає..от і відповідь на ваше питання, що поліція робить….їздить по викликах до віталіків, коль, вась і т.д.

Житель
2 років тому
Відповісти  янка

На мою думку, цей Віталік отримав по заслугам – покарали не над-то сурово і одночасно в науку на майбутнє… особливо якщо такі вибрики не в перший раз. Нехай робить висновки зі своїх же помилок.

Сізо
2 років тому
Відповісти  Сізо

Просто чому працівники сізо нїчого не робили, не допомагали. І швидку не викликали. І люди сидять по 2-3 роки, поки слідчі фальсифікують справи.

бабушка Кати
2 років тому
Відповісти  Сізо

УБИЙЦЫ МОЕЙ ВНУЧКИ СИДЯТ В СИЗО В ОДИНОЧНЫХ КОМФОРТНЫХ КАМЕРАХ!….. И НЕ БОЛЕЮТ!….. и по “закону савченко” с помощью выродков-защитников надеются ВООБЩЕ на зону не попасть!!!

Не байдужий
2 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Так воно і буде. Тому що правосуддя це кум сват гроші. За те що вкрав 4 роки за те що вбив 6.де ж та правда.

Сусід
2 років тому
Відповісти  Не байдужий

Шаламая відпустили чечену продовжили до 15березня утримання під вартою