У Нововолинську змінюється все. Крім мера й мафії.

Замість повоєнних шахт запрацювали європідприємства, які смердять і труять довкілля аж до кордону.

У ясельках на Маяковського за рішенням міськради засіли прокурори, і звідти їх не викурить ніякий нардеп.

На стадіон ходять купувати оселедці й валюту. У Будинок школяра, нині Центр дитячо-юнацької творчості, – по барахло з одеського “7-го кілометру”.

“Водоканал”, який по саму башту в боргах за кредити, купує замість асенізаційної машини шикарний “Рено” й дарує виконкому.

“Теплоенерго” теж дарує виконкому своє авто, натомість придбавши через посередника приватне авто мера – за ринковою ціною.

І так далі, далі, далі.

Особливо часто змінюються в нашому чарівному містечку начальники поліції. Ось лише за три останніх роки: Василь Лесь, Андрій Литвин, Сергій Галащук, Віктор Пикалюк, знову Галащук, а тепер от Василь Бучинський.  

Хто пригадає прізвища всіх начальників міліції/поліції за 23 роки  правління Віктора Борисовича Сапожнікова – тому шоколадка, бо РАДАР уже збився з рахунку.

А Нововолинськ як зажив у лихих 90-х сумної слави кримінального міста, так і несе це звання, наче прапор комунізму.

Тут мені на очі трапилось інтерв’ю генерала поліції Петра Шпиги, воно прикрашає сайт ГУ НП  у Волинській області.

  – Наша мета – аби всі кримінальні авторитети області були покарані. Свідчення того, що ми це робимо, – ситуація у Нововолинську.

Нововолинськ – це досить «важке» у кримінальному плані місто, де рівень злочинності  В РАЗИ вищий, ніж в Луцьку і в Ковелі. І так уже тривалий час. Ще коли я був малим, потім, коли я вчився, я завжди знав, що Нововолинськ – кримінальне місто.

Ми намагаємося зараз зламати хребет злочинному світу. Ми взялися за тих, хто організовує всі ці схеми… У Нововолинську ми провели справді масштабну спецоперацію із «зачистки» кримінальних авторитетів. Там вже було і залякування, і підпали автомобілів. Усіх осіб, причетних до кримінального світу у Нововолинську, ми встановили.

Вони мали кошти за те, що дозволяли так званим наркобаригам працювати на «своїй території». Звичайно, ніхто про це не заявляв… Ті ж авторитети насильницьким шляхом забирали кошти й у наркоманів.

З часом ми доведемо вину у скоєнні ними попередніх злочинів: і підпалів, і вимагань, і крадіжок, і грабежів.

І от після всього цього генеральського пафосу РАДАР дізнався, що так званого Чечена можуть випустити з луцького СІЗО вже в лютому.

Буцімто обмаль доказів.

До суду він устигне так вплинути на свідків і потерпілих, що їм раптом перехочеться давати покази.

Ну, а Шостак – чи хто там його адвокат? – знову відмаже.

І дадуть тому Чечену “условку”.

А може, взагалі погладять по голівці і перепросять.

А ще до РАДАРА дійшла чутка, що  один покійний депутат, друг мера і світла особистість, був не лише рішайлом, а й кумом ветерана злочинного світу Нововолинська.

Якщо це справді так, то багато чого пояснює. Зокрема, чому камери відеонагляду, закуплені в допомогу поліції коштом міськради та підприємців задля оперативного розкриття злочинів, були виведені на сервер приватної фірми депутата…

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: