У палаті нема половини вікна. Ой, Мороз, Мороз…

5 1803

Якщо вірити головлікареві Віктору Морозу, то нововолинська лікарня порівняно з сусідніми – на висоті. Просто-таки недосяжній. Куди не зайди – суцільна Європа! Сучасне обладнання, добротні ремонти, висококваліфікований персонал.

Ну, от РАДАР і зайшов – у палату №9 терапевтичного відділення Нововолинської ЦМЛ.

Грати на дверях, ого! Це палата для буйних у психлікарні? Ні, це одиночна палата у терапії для певної категорії пацієнтів. Явно не ВІПів. Схоже, для алкоголіків і безхатьків. Але потрапити туди за браком місць може кожен…

 

 

Ну, дідько з ними, з тими гратами. Зате не вкрадуть пацієнта! І ліжко не вкрадуть, і матрац… хоча краще б уже поцупили. Ліжко  панцирне, зроблене ще за тамтих Совєтів. Сітка  – суцільна яма. Довго не влежиш і сам попросишся на виписку!

А матрац можна  використовувати як психологічну зброю. Побачив – занімів. Або заридав, залежно від типу нервової системи.

Після цієї шокової терапії вас уже не здивує, що у палаті немає половини вікна. Рама була… і давно загула. Зате всі продукти можна зберігати на підвіконні – холодильник абсолютно не потрібен.

 

 

Дуже зимно, кажете? Дме з вікна? То це ж повітряні ванни, екстрім-загратування… ой, загартування. Ноу-хау від головлікаря Мороза. Його кабінет – у тій-таки будівлі триповерхового корпусу.

Звісно, є в Нововолинській міській лікарні суперпалати, оснащені всім необхідним. Вони так і називаються – ВІП-палати. Євроремонтом на ваші благодійні внески  славиться урологія (все ж таки там практикує сам секретар міськради – перший віце-мер, та й головлікар – уролог).

Почали ремонт і у терапевтичному відділенні. Та чи дійдуть урешті-решт до палати №9?

РАДАР пильнує.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Пацієнт терапії
5 років тому

Терапія і справді ,як тюрма хорошого мало)))Ні душу, ні ремонту,а ліжка я мовчу…

Валентин
5 років тому

Кожного дня читаю свіжі смачні помиї на РАДАРІ. Респект пані Камишниковій!

editor
5 років тому
Відповісти  Валентин

Смачного вам, приємно, що читаєте щодня! Взагалі-то це називається не “помиї”, а “критика окремих недоліків”. 🙂

пацієнтка
5 років тому

Не псуйте головлікарю репутацію.Він як може робить рекламу закладу,А ви тут зі своєю правдою!Думаєте легко замилювати очі лише за наявності ремонту у 3 відділеннях,та за допомогою чужих відділень(штучної нирки,швидкої,комп.томографа)?

Харон
5 років тому

Ага особливо томограф з якого вся область смиеться. Томограф в Новике це як МММ бабки вклав шиш получив