“Пішов ти нах… ! Разом із своїм вугіллям”. Організатори блокади – Плотницькому

14 12340

Дуже відверто розповів на фейсбук про перші серйозні результати блокади її активний учасник – Євген Шевченко.

Усі нецензурні вислови ми чемно забили зірочками ***  🙂

А от “суку православну” залишили, бо це злетіло з вуст президента…

 

Євген Шевченко у 2014-му, батальйон “Донбас”

 

Евгений Шевченко

Новини стосовно торгівельної блокади:

1) В окупованому Алчевську зупинився меткомбінат, контрольний пакет акцій якого належить російському холдінгу “Євраз”. Сталося це через нестачу руди, яка йшла з Криворізького ГОКу по залізничних коліях, що наразі є заблокованими. А належить ГОК тому ж “Євразу” (50%) і ще 50% “Смарт- холдінгу”, власником якого є відома “православна сука” на ім’я Вадим #Новинський.

Тобто ви розумієте цю схему, так? Із Кривого Рогу на окуповані території йшла руда, там виробляли сталь, опісля її продавали. Прибуток йшов у кишені російських олігархів. А тепер вони щодня втрачають мільйони доларів, а #Гройсман в них спікером підробляє. Ось така *****, малята. А ви кажете, війна. Та яка там війна? Це в нас війна, а в них б****ське АТО. І території під “ефективним контролем РФ”. Курво *****.

 

Обычно составы с Ясиноватой начинали идти в семь утра. Потому что, как сказал начальник станции Фенольная:
– Именно в семь утра начинает работать “таможня ДНР”.
– А наша таможня во сколько начинает работать?
– А нашей таможни на ж/д путях нет. Там вообще на линии разграничения никого нет – даже наших военных.

Такая война, такая торговля 🙁

 

2) Очільник терористичної організації ЛНР пан #Плотницький заявив, що він готовий відновити постачання вугілля на неокуповані території України, та лиш у тому разі, коли влада вибачиться за безчинство із цією блокадою.

Ну, якщо на рахунок вибачень, так то, мабуть, краще до Наді Савченко, ну або до Юри Тандіта. А ми тобі можемо дещо інше сказати: пішов ти на ***, *******! Разом із своїм вугіллям, яке тобі дівати більше нікуди. Тож можеш жерти його і на сніданок, і на обід, і на вечерю. Сволота. Вибачень воно просить, **** козляче. Ти думай краще, чим зарплатню своїм бойовикам тепер платити, бо ж із українського бюджету ти тепер жодної копійки не отримаєш і вони в тебе порозбігаються, як ті кури голодні. Хоча хто його зна – може, вугіллям візьмуть, по два мішки на рило, і будуть разом з тобою його жерти.

 

Шевченко: Готов доставить уголь к месту обмена наших военнопленных – за спиной 55 вагонов высококачественного антрацита 🙂

 

3) Ну, а у Києві теж не скучно. Сьогодні пан Вовк, себто голова НКРЕ, відповідаючи на запитання Andriy Gerus, підтвердив, що формула “Ротердам+” в Україні працює і всі тарифи формуються саме за цим погодженим порядком. Таким чином, голова Комісії з регулювання енергетичного ринку спростував заяву Гройсмана, який заявляв, що у поточних тарифах ціна “Ротердам+” не враховується.

Тобто ви вже відчуваєте ці підгорілі дупи наших високопосадовців, так? Як смаженим потягло, то вони один на одного пальцями тикають, бо комусь таки доведеться за це відповідати. І здається мені, що відповідати доведеться дуже скоро.

Бо на сьогоднішній день за вугілля, яке йшло з окупованих територій, а купувалося по формулі “Ротердам+”, уже переплачено понад 10 млрд.грн., тобто десь на рівні 350 млн.$.

І ось тепер народу України дуже стало цікаво, по чиїх конкретно кишенях ці кошти розійшлися, як і коли вони повернуться до державного бюджету й далі до усіх тих, хто сплачував за електроенергію по завищених тарифах? Бо ж, виявляється, всіх нас просто на****ли, і уявіть собі, шановне панство з Банкової та Грушевського, нам це дуже не сподобалось.

Ну, поки все.

 

Торецьк, редут №3
“Нас побільшало”, – пише Шевченко. Так, це Саакашвілі
Вимога визволити побратимів
А це просто шашличок
Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Ольга Гаврилик: Нехай Господь Вам допомагає!!! З Вами Бог і Україна, яка молиться за Вас!!
Vakulenko Volodymyr: Дай Бог вам здоров’я !!! Слава Україні !!!
Svetlana Khalimon: Все правильно вы делаете, ребята! Потому что да, война – это у нас, а у них – сверхприбыли, и это не закончится никогда!
Наталя Кравченко : Хлопці, тримайтесь! Надіятися більше ні на кого.

editor
5 років тому

Валентина Березка: Всі, хто підтримує блокаду- виходьте 19.02.17р. на віче. Досить писати в facebook, треба діяти. Чим більше людей вийде на майдани, тим більше страху відчує влада. Хай знає, хто в хаті хазяїн!
Олег Кириченко: Ребята, не отступайте, Украина с вами . Если власть не с народом, её ждёт то же, что и Януковича.

editor
5 років тому

Эльдар Карамурзаев: Давно нужно было заблокировать. Но властям некогда – ринатик , вилкул и другие не дадут
Наталья Окуневская: Умничка, разложил по полочкам!
Елена Григоряк: Дай бог здоров’я вам, хлопці, тримайтеся. Бог з вами
Ирина Свириденко: Господь вам в помощь!!!!!
Ярослав Дмитрів: Після повної зміни влади поміняти урядовий квартал. Там щось пороблено, або ввести смертну кару

editor
5 років тому

Євгенія Білевич: Повна Блокада, бо ці гниди недоторкані інакше не зупиняться.
Ольга Бондаренко: Молодці хлопці!Тільки ви захищаєте український народ.А та барижна влада хай згине, як роса на сонці!
Володимир Блощук: Підтримую! Тримайтесь!
Ярослав: Молодці! Так тримати !
Олександр Шуфлат: 10000%

editor
5 років тому

Інга Дрогоруб: Дякую всім учасникам блокади! Те іржаве корито – “владу” терміново утилізувати, бо вони дуже бояться модернізації. Слава патріотам України!
Dana: Респект 100% давляться газом , нехай ще і вугілля жеруть ті всі недоторкані разом з г а р а н т о м..

СЛАВА НАШИМ ДОБЛЕСНИМ ВОЇНАМ. Молімося щоденно, БОЖЕ ПОМОЖИ !!!!!!

editor
5 років тому

Галина Данилівна: Народу вже несила терпіти обман, якщо погано справи в державі, то це повинно бути всім погано, а то діти простого люду втрачають життя та здоров’я, а їхні сім’ї живуть у злиднях, це що, вони страждають заради збагачення можновладців?

Олександр
5 років тому

Б****, які **** виродки при владі, і додати більше нічого, за що Сотня в небо пішла?., за що хлопці полягли..?? Гірко і бридко на душі. Вішати на гілля стерво потрібно, щоб там і сохло, а покоління бачило.

editor
5 років тому

Віталій Корнійчук: ПІДТРИМУЮ ПОВНУ БЛОКАДУ ОКУПОВАНИХ РОСІЄЮ ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ ДО ПОВНОЇ ПЕРЕМОГИ НАД ВОРОГОМ!
Тамара Цимбал: Героям слава!!! Смерть ворогам!!!
Alrcsandr Bondar: Оце так Ротердам, зрозуміло, хто забирає той жирний плюс.
Владимир Севостьяненко: І так думає більша частина Українців.!
Тамара Максимик: Тримайтеся, хлопці!!!

editor
5 років тому

Андрій Трусь: Хлопці, тримайтесь, із вами більшість українців, які не можуть уже терпіти цього”бєспрєдєлу” – як одні по 10 квартир і нові круті авто купують під час війни, а другі за газ, світло, комуналку заплатити не можуть! Хай береже вас Господь! Слава Україні!

editor
5 років тому

Stepan Kovalenko: Тем, кто критикует блокаду: пролейте свою кровь на востоке прежде чем называть кого-то преступниками. У меня во много раз больше доверия к парням, чем к нынешней власти.

editor
5 років тому

Николай Григорьев: Думаю, багатьом при владі скоро прийде Ротердам. І буде Ротердам у камуфляжі і з калашом. Не можна так людей мати за дебілів. Красти під час війни – то треба бути або дуже дурним, або дуже відважним.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Так, “РОТЕРДАМ +”. І не тому, що я цього так, аж надто вже прагну. Тільки із однієї причини: вони того могильного хреста давно заслужили.

editor
5 років тому

Олександр Денищич: Ситий голодному – не товариш, але зараз ідеться не про ситих і голодних, наразі хтось життя віддає, а комусь гаманець “худіє”. Тест владі на патріотизм і державність в кінці кінців. Можливо, в чомусь Порошенко і Ко. і праві, але забрехалися раніше, і як повірити?

Олег
5 років тому

А тепер в самий раз займатись розширенням видобування у сЛьвівській області, та ін., а також можна в Польщі купувати, чи ще десь в Європі…, чого влада бездіє, і не займається питаннями постачання вугілля ? Морже пора міняти цю владу…