Дуже відверто розповів на фейсбук про перші серйозні результати блокади її активний учасник – Євген Шевченко.

Усі нецензурні вислови ми чемно забили зірочками ***  🙂

А от “суку православну” залишили, бо це злетіло з вуст президента…

 

Євген Шевченко у 2014-му, батальйон “Донбас”

 

Евгений Шевченко

Новини стосовно торгівельної блокади:

1) В окупованому Алчевську зупинився меткомбінат, контрольний пакет акцій якого належить російському холдінгу “Євраз”. Сталося це через нестачу руди, яка йшла з Криворізького ГОКу по залізничних коліях, що наразі є заблокованими. А належить ГОК тому ж “Євразу” (50%) і ще 50% “Смарт- холдінгу”, власником якого є відома “православна сука” на ім’я Вадим #Новинський.

Тобто ви розумієте цю схему, так? Із Кривого Рогу на окуповані території йшла руда, там виробляли сталь, опісля її продавали. Прибуток йшов у кишені російських олігархів. А тепер вони щодня втрачають мільйони доларів, а #Гройсман в них спікером підробляє. Ось така *****, малята. А ви кажете, війна. Та яка там війна? Це в нас війна, а в них б****ське АТО. І території під “ефективним контролем РФ”. Курво *****.

 

Обычно составы с Ясиноватой начинали идти в семь утра. Потому что, как сказал начальник станции Фенольная:
– Именно в семь утра начинает работать “таможня ДНР”.
– А наша таможня во сколько начинает работать?
– А нашей таможни на ж/д путях нет. Там вообще на линии разграничения никого нет – даже наших военных.

Такая война, такая торговля 🙁

 

2) Очільник терористичної організації ЛНР пан #Плотницький заявив, що він готовий відновити постачання вугілля на неокуповані території України, та лиш у тому разі, коли влада вибачиться за безчинство із цією блокадою.

Ну, якщо на рахунок вибачень, так то, мабуть, краще до Наді Савченко, ну або до Юри Тандіта. А ми тобі можемо дещо інше сказати: пішов ти на ***, *******! Разом із своїм вугіллям, яке тобі дівати більше нікуди. Тож можеш жерти його і на сніданок, і на обід, і на вечерю. Сволота. Вибачень воно просить, **** козляче. Ти думай краще, чим зарплатню своїм бойовикам тепер платити, бо ж із українського бюджету ти тепер жодної копійки не отримаєш і вони в тебе порозбігаються, як ті кури голодні. Хоча хто його зна – може, вугіллям візьмуть, по два мішки на рило, і будуть разом з тобою його жерти.

 

Шевченко: Готов доставить уголь к месту обмена наших военнопленных – за спиной 55 вагонов высококачественного антрацита 🙂

 

3) Ну, а у Києві теж не скучно. Сьогодні пан Вовк, себто голова НКРЕ, відповідаючи на запитання Andriy Gerus, підтвердив, що формула “Ротердам+” в Україні працює і всі тарифи формуються саме за цим погодженим порядком. Таким чином, голова Комісії з регулювання енергетичного ринку спростував заяву Гройсмана, який заявляв, що у поточних тарифах ціна “Ротердам+” не враховується.

Тобто ви вже відчуваєте ці підгорілі дупи наших високопосадовців, так? Як смаженим потягло, то вони один на одного пальцями тикають, бо комусь таки доведеться за це відповідати. І здається мені, що відповідати доведеться дуже скоро.

Бо на сьогоднішній день за вугілля, яке йшло з окупованих територій, а купувалося по формулі “Ротердам+”, уже переплачено понад 10 млрд.грн., тобто десь на рівні 350 млн.$.

І ось тепер народу України дуже стало цікаво, по чиїх конкретно кишенях ці кошти розійшлися, як і коли вони повернуться до державного бюджету й далі до усіх тих, хто сплачував за електроенергію по завищених тарифах? Бо ж, виявляється, всіх нас просто на****ли, і уявіть собі, шановне панство з Банкової та Грушевського, нам це дуже не сподобалось.

Ну, поки все.

 

Торецьк, редут №3
“Нас побільшало”, – пише Шевченко. Так, це Саакашвілі
Вимога визволити побратимів
А це просто шашличок
Прочитав сам? Поділись з іншими: