Двох громадян України (одному 34, другому – 42 роки) затримала польська поліція та прикордонна служба, коли вони намагалися виїхати з Польщі.  Обох підозрюють у жорстокому вбивстві молодої жінки.

Її тіло виявили минулої неділі у сільському ставку біля Грубешева.

Уже перший огляд тіла показав: скоєно злочин. На місці події поліцейські працювали разом із прокурором. Опитали свідків. Протипожежна служба відкачувала воду в ставку і свердловинах, допомогла доправити тіло на берег.

Поліція визначила осіб, із якими жертва могла контактувати перед смертю. Це двоє громадян України. Поліцейські зв’язалися з офіцерами прикордонної служби, бо очікували, що злочинці намагатимуться виїхати з Польщі.

Так воно і сталося. Того ж дня співробітники прикордонної охорони затримали 34-річного та 42-річного українців при перетині кордону в Долгобичеві, а потім передали поліції у Грубешеві.

 

 

Встановили й затримали ще одного чоловіка. Це 29-річний мешканець Грубешева, який знав про злочин, але не повідомив у поліцію.

Двох громадян України за рішенням суду взяли під варту на 3 місяці. 29-річний мешканець Грубешова – під наглядом поліції.

Покарання за вбивство – 25 років позбавлення волі.

Як розповіли у польській прокуратурі, мотивом убивства були фінансові борги. Світлана позичила підозрюваним 20 тисяч злотих, кілька разів нагадувала, але гроші вони так і не повернули. Зрештою, вирішили здихатись боргу раз і назавжди. Світлану вдарили ззаду твердим предметом, вона знепритомніла.

 

Світлана обожнювала доньку і так хотіла привезти їй купу подарунків на день народження…

 

Прив’язали їй камінь до шиї  та вкинули у став – іще живою. Смерть настала від утоплення.

Обидва затриманих – волиняни, зокрема, Артем С-цький – із Володимира-Волинського. Обидва мали судимості.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ske0oAjPSjI&feature=youtu.be[/youtube]

 

РАДАР упевнений: польським правоохоронцям, які так оперативно встановили й затримали підозрюваних, вдасться повністю розкрити злочин.

Тіло волинянки виявили у ставку біля Грубешева 19 червня. Того ж дня імовірних убивць узяли під варту!..

У ТЕМУ:

Світлані, яку замордували у Грубешові, неодноразово погрожували польські перекупники. ОНОВЛЮЄТЬСЯ!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: