Діти з батьками на майданчику пліч-о-пліч змагалися за звання спортивної родини. Саме так відзначили Міжнародний день сім’ї у Володимирі-Волинському на базі школи №5,  – повідомляє сайт Фонду братів Юнаків.

“Ми готувалися до заходу заздалегідь, – розповідає організатор свята та тренер спортивного сімейного клубу “Едельвейс” Юрій Костюк.- Були запрошені гості зі Львова і навіть волонтери з Південної Кореї. Ідея полягала у тому, аби популяризувати активне дозвілля і сімейні цінності, показати, що батьки з дітьми можуть проводити разом час з обопільною користю.”

Окрім спортивних вправ журі заходу оцінило конкурсні дитячі малюнки та нагородило найкращих призами.

Оскільки на святі були присутні корейці, то в рамках заходу відбулися і показові виступи, що демонстрували українську та корейську культури.

Посприяв у проведенні свята і Фонд братів Юнаків “Кращий вибір”.

“Завдяки благодійній організації протягом року ми двічі оновили спортивний інвертар відповідно до вікових груп дітей, які відвідують гурток “Спортивні ігри”, – розповідає Юрій Коcтюк. – Адже меншим дітям важко працювати з інвентарем з для дорослих. Я впевнений у тому, що дуже важливо в кожній справі допомогти саме на старті. Тож ми особливо вдячні за нинішню підтримку Фонду. Поки ми напрацьовували групи дітей, він навіть покрив нам частку по оренді приміщення. Завдяки такі співпраці місто отримає можливість відвідувати наші спортивні заходи ще частіше. А ми ж іще влітку працюємо у районі!”

Прочитав сам? Поділись з іншими: