“Це білдінг чи дебілдінг?” – іронічно питають мешканці, споглядаючи сокирне облаштування дитячого майданчика.

Вони подавали свої пропозиції, як зробити двір комфортним для дітей. Але їхню думку проігнорували.

Депутат Володимир-Волинської міськради Віра Сєргєєва звернулась у соцмережах  із відкритим листом до міського голови П.Саганюка, начальника УЖКГ В.Фіщука, начальника ЖЕК А.Пасося. Пише: 

“Телефони начальника ЖКГ В.Фіщука та першого заступника міського голови Я.Матвійчука мовчать, міська газета вийде у четвер, а до понеділка багато чого може трапитися, тож фейсбук – єдиний спосіб достукатися. Почекаю – можливо, хтось віддзвониться-таки.

 

Чим не місце для гарного спортмайданчика? чи з розбігу в гойдалку?

 

Здавалося б, субота, всі можуть відпочивати. Та вранці у нас, на прибудинковій території за адресою Ковельська, 112, 122  (це насправді дві сусідні п’ятиповерхівки) зрізали дитячу гірку, яку колись ще встановлював кандидат у депутати М.Юнак.

 

Не така вона вже й була страшна, щоб її зрізати!

 

Я письмово повідомляла міську владу, що мешканці будинків готові підремонтувати і пофарбувати всі наявні споруди після встановлення нового дитячого майданчика, який ми просимо у влади офіційно з паперами від червня цього року. Це ж логічно, щоб діткам на літо встановили майданчик за наявності коштів і можливостей!

Збори мешканців обох будинків обрали ініціативну групу (протокол №1 від 8 липня 2016 р.) і погодили облаштувати дитячий майданчик біля одного будинку, а поле зі спортивними спорудами – біля іншого.

Я неодноразово повідомляла міську владу і про створення ініціативної групи, і про наміри мешканців розділити два майданчики на ігровий і спортивний. Та й владним структурам добре відомо про такі можливості на нашій прибудинковій території.

 

 

Мешканці будинків хотіли б мати по-сучасному облаштовану територію, де не закопується що кому і коли вздумається, а з логічним розташуванням парковки, зеленої зони, ігрового майданчика, спортивного поля.

Та мрії і бажання людей не цікавлять окремих керівників! Їх не цікавлять і звернення, і пояснення депутата та голови ініціативної групи, де чітко все описано і пояснено.

Дослівно: “Встановіть майданчик нам біля третього, четвертого під’їздів будинку №112, а спортмайданчик облаштуємо біля будинку №122”.

І папери є, і розмови були у кабінеті начальника ЖЕКу А.Пасося.

Вдалося довести, що у нас є нормальні дві пісочниці й нам не потрібна третя, як це пропонувалося у відписках керівників.

 

Оцю пісочницю конче потрібно замінити?

 

Напевно, останньою краплею був мій виступ на сесії з демонстрацією фото окремих районів, які кишать майданчиками і куди ще мають встановлювати вартісні майданчики, та голих дворів, де гойдалками і не пахне. Бо крига таки скресла. Але в який бік рушила?..

Отже, попри всі звернення, учора, 30 вересня, були закопані й зацементовані окремі споруди за принципом “де кому заманеться”, або “на що фантазії вистачило”, або “якщо розуму нема, то не купиш”.

Бо як іще назвати встановлення гойдалки там, де може бути облаштоване міні-поле? А вже готувався сюрприз для дітей: баскетбольний щит та опори для вже придбаної волейбольної сітки.

Де це тепер встановлювати, коли у двох кутках вільної площадки вже зацементовано гойдалки? Може, привести тих пару начальників, вручити їм м’яч і змусити гратися так, щоб голову не розбили?

 

Частина майданчика там, частина – тут, або тяп-ляп

 

Та невже не зрозуміло, що будь-якій мамі зручніше дитинку привести на один майданчик і тримати її в полі зору, ніж бігати між двох будинків по розсіяних спорудах? Так, для цього потрібно вмикати мізки. Якщо вони є…

Таких прибудинкових територій, де натикані як попало ігрові споруди, лави, хаотично стоять МАФи і без логіки насаджені кущі-дерева, у Володимирі вистачає.

МИ ТАКИЙ ДВІР НЕ ХОЧЕМО!!!! Ми хотіли зробити двір наших будинків ошатним і зручним. Тільки ж дайте таку можливість!!!!!!!!!!!!! Або хоча б трішки прислухайтеся до людей!”

Прочитав сам? Поділись з іншими: