Гузь розлучається й ділить майно

39 5837

Попри нашу відразу до копирсання у чужому приватному житті, ми вирішили слідом за іншими інтернет-ресурсами повідомити цю новину. І трохи згодом ви зрозумієте – чому.

Дружина народного депутата Ігоря Гузя – пані Оксана подала заяву про розлучення.

 

9 років тому

 

І подала не у відділ РАЦС (реєстрація актів цивільного стану), що було б значно простіше, а в Луцький міськрайонний суд.

Імовірно, подружжя не лише офіційно розірве шлюб, а й ділитиме майно.

Слухання справи призначили на 21 вересня.

Звістка про це, яку закинув у соцмережі ще місяць тому котрийсь із “доброзичливців” Гузя, викликала ажіотаж. Як пишуть у таких випадках на сайті апологетів Гузя – здійняла фурор.

 

Усі чутки, від яких соцмережі та деякі інтернет-видання аж шкварчали, ми рішуче відкидаємо. Ми ж не той інформаційний ресурс, де заохочують смердючі плітки і смажені факти – щодо опонентів Ігоря Володимировича чи просто неугодних.

Гола суть події – у сюжеті телеканалу “Аверс” “ЯКЕ МАЙНО ДІЛИТЬ ПОДРУЖЖЯ НАРДЕПА ГУЗЯ?”:

 

 

 

Довідково

Через суд розлучаються за наявності однієї з таких підстав:

  •  наявність у подружжя спільних неповнолітніх дітей;
  •  відсутність згоди одного з подружжя на розлучення;
  •  ухилення одного з подружжя від реєстрації розірвання шлюбу в органі РАЦС;
  •  наявність спору про спільне майно.

Розірвання шлюбу за заявою одного з подружжя

У порядку позовного провадження судами загальної юрисдикції розглядаються справи про розірвання шлюбу у випадках, коли один з подружжя заперечує проти розірвання шлюбу або ухиляється від подання спільної заяви подружжя до органу РАЦС чи суду.

 

Наразі РАДАР у тяжких роздумах: чи відкривати каналізацію у коментах? як ото на сайті, де регулярно піарять Гузя. Про “члени членів”, “коханок” і так далі.

Якщо там такий сортир – як “добрий день”, то, може, й нам один раз можна?..

Звиняйте, Ігоре Володимировичу. Нічого особистого. Просто на кожному сайті – ну, так нам здається – має стояти етична планка. Поясніть це нарешті деяким своїм помічникам і найманим журналістам.

 

Усі фото взято з публічної сторінки Ігоря Гузя

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
39 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир
6 років тому

Він що не людина – все може статися

editor
6 років тому
Відповісти  Володимир

Усі ми люди. І прицільно поливати брудом або жовчю можуть не лише опонентів Гузя.

Нововолинчанка
6 років тому

Тисячі пар чи навіть мільйони розлучаються щодня, сходяться, і нічого в цьому драматичного немає. Те саме і в родині Гузів. Та розберуться самі. От таки треба зробити рейтинг на сенсації.

editor
6 років тому
Відповісти  Нововолинчанка

теж так думаю: розберуться самі. Але – публічна особа, ви ж розумієте.
Сайт, який він фінансує, затято паплюжить деяких інших публічних осіб. (Дивуюсь, як ніхто з них іще не наважився подати до суду. Виграють однозначно.) Ну, то чом би й нам не понизити етичну планку?
Хай добрі анонімні люди пишуть про Гузя і його команду все що заманеться. Бруд, непристойності, ницу цинічну підлоту. А ми – над процесом, якшо шо. Типу свобода слова. 🙂

Марина
6 років тому

Не лізьте в чуже приватне життя! Це особиста справа кожного.

editor
6 років тому
Відповісти  Марина

Стопудово. Золоті слова! Переадресовуємо їх сайту помічників Гузя. Ну, принаймні однойменна газета зареєстрована на їхню громадську організацію. Андрій Бокоч і так далі.

Fiat
6 років тому
Відповісти  editor

Ну нєфіг лізти в особисте!
Може він і депутат, але має є право на життя! Він не папаримський, не апостол, він де-пу-тат!

editor
6 років тому
Відповісти  Fiat

Прикиньте, а інші люди, в чиє життя лізе ресурс Гузя, – ні разу не депутати Верховної Ради, а просто лю-ди!

Fiat
6 років тому
Відповісти  editor

Як добре вміти читати крізь слова.
Як страшно вміти читати між рядків.
Як же низько можна впасти.
Як важливо залишатись ВІРНИМ. Хоча би собі.

editor
6 років тому
Відповісти  Fiat

Як важливо вміти фільтрувати слова. Свої і чужі.

Коментатор
6 років тому

При подачі позову чітко зазначається про що позов: про розірвання шлюбу чи поділ майна, тому не пишіть дурниць і свої догадки одним словом “сплєтні”, а якщо вже пишете, то пишіть по факту, тоді і повагу від читачів заслужите.

editor
6 років тому
Відповісти  Коментатор

Ну, ми тут не піонери, якшо шо.
Одразу кілька волинських інтернет-видань про це написали. І то не вчора.
А ми чемно послались на ТРК “Аверс”. 🙂

Віка
6 років тому

Думаю, що то особиста справа сім’ї Гузя. Не варто якусь “білизну” витягати. Розлучаються, то розлучаються. Приємного в цьому мало, та й скоріше за все, не від великого щастя чи радості це роблять. З кожною сім’єю таке може статись.

editor
6 років тому
Відповісти  Віка

А тут насправді не про сім’ю Гузя. Тут про право ІНШИХ людей на приватність і повагу до їхньої гідності. Навіть якщо вони не подобаються окремим журналістам сайта, який Гузь – наскільки знаю – щедро проплачує.

Всі ми люди
6 років тому

Всі ми люди і ніхто з нас не застрахований від розлучення, хвороби і інших життєвих перипетій. Та що ж ви лише чекаєте допоки людина спіткнеться!

Без сенсаціі
6 років тому

Не бачу сенсаціі у цій новині, вони не побились, дітей не доведеться ділити, ніхто нікого не звинувачує і т.д. Двоє дорослих людей прийняли рішення . Чого про це пліткувати?

editor
6 років тому
Відповісти  Без сенсаціі

Якраз тут поки що ніхто не пліткує. Ми привчили своїх читачів до високої етичної планки. А кого не привчили – сюди з брудом просто не пускаємо.
Затято пліткують про Гузя на кількох дружніх до Гузя луцьких сайтах. Можете погуглити, порівняти… і відчути відмінність.

Кабанчик
6 років тому

Яка різниця чи розлучається Ігорко чи ні,це його особиста справа і не потрібно копирсатися в брудній білизні і робити з цього рекламу,соромно за такий інтернет-ресурс(((

Катерина
6 років тому

Нашо взагалі про таке писати? Інших сенсацій нема? Всі проблеми країни вирішили і от єдине лишилось! Самі розберуться та й все на тому. Не привід до обговорення взагалі.

editor
6 років тому
Відповісти  Катерина

Ще раз, повільно: ми поширили сюжет ТРК “Аверс”. Також про це писали “Таблоїд Волині”, “Волинь24”, ще хтось. Усі фото ми взяли з публічної сторінки нардепа.
Пліткувати про приватне життя людей (будь-яких людей!) справді бридко, тому будемо раді, коли до вас дослухається медіакоманда Гузя. 🙂

Амалія
6 років тому

Є речі, котрі піддаються логіці ну дуже просто і зрозуміло.
Не можна лізти в чиєсь особисте життя, не можна заходити в праватне, хто би він не був – сусід, вчитель чи нардеп.
Ну не можна так…
.

editor
6 років тому
Відповісти  Амалія

Цілковито з вами згідні! Нагадайте це сайту, що обслуговує інтереси Ігоря Гузя. Нагадуйте щоразу, коли там беруть під ноги гідність інших людей і лізуть у їхне приватне життя. Чи захищати інших не так цікаво, як нардепа?

ars regia
6 років тому
Відповісти  editor

Тонкий натяк з вектором куди не лізти почуто.

editor
6 років тому
Відповісти  ars regia

Вектор один, і наші читачі вам його чітко показують: недоторканність приватного життя БУДЬ-ЯКОЇ людини. Шкода, звісно, що цей пафос вони демонструють лише тут. Але не втрачаймо надії…

Виктор
6 років тому

Добавьте комментарий юриста, если не понятно почему через суд. А копаться в чужом белье, зачем? Мусорных сайтов и так хватает.

editor
6 років тому
Відповісти  Виктор

Юридичний коментар на вашу пропозицію додаємо. У чужій білизні, на відміну від ресурсу Гузя, не порпаємось. “Мусорных” сайтів справді вистачає.

Ольга
6 років тому

Це дуже особисте, з кожним таке може статисть

Іос
6 років тому

Ні один із коментуючих не зрозумів суть цієї статті…прикро,що люди не вміють мислити більш глобально…

editor
6 років тому
Відповісти  Іос

Дякую за розуміння. Люди навіщось влаштували флешмоб на захист молодого симпатичного нардепа. Будемо сподіватись: наступного разу усі вони так само дружно вступляться й за інших людей, у чиє життя хтось пхає свого носа.

сімя
6 років тому
Відповісти  editor

А може вже вистачить, розлучаються всі, кому це необхідно. таке життя , і правильно роблять, людина повинна бути щасливою.

editor
6 років тому
Відповісти  сімя

Маєте рацію, але тут не про це.

editor
6 років тому
Відповісти  editor

а спробуйте уважно прочитати 🙂

Іван
6 років тому

………
Сексуально стурбованому Івану, якого дуже збудило фото Гузя в трусах. Узбагойся, він не по тому. 🙂
Модер

Яська-місто
6 років тому

Хай люди самі розбираються, це їхня сім”я і вони самі знають як і що робити….Буде ваше життя, теж не захочете щоб його обговорювали….

editor
6 років тому
Відповісти  Яська-місто

Ну, прецедент був. Коли мене тривалий час прицільно поливали брудом на одному з міських сайтів, усі захисники приватного життя і справедливості РАПТОМ кудись зникли.
Коли паплюжать інших людей чи пхають брудного носа в їхнє життя на ресурсі Гузя – поборників приватності і доброчесності з обуреними коментарями там не видно. Ні вас, нікого. А чому?..
Своє “фе” з приводу такої непорядної редакційної політики я самому Гузю й редакторові ресурсу висловлювала неодноразово.
А тут лишень акуратна новина, фактично передрук. Без приниження. Без паплюження. Без обсмоктування.
І жодного брудного коментаря. Бо тут їх НЕ заохочують.

А Шо Я!!!!
6 років тому

Хм…Чого турбувати сайт,якщо дружина САМА викликала репортерів обласного телебачення й САМА позувала там.А тут лише просто висвітлили цю новину у дайджесті.Цікаво,чи всім плювали б на канал СТН чи газету “Наше місто”???

editor
6 років тому
Відповісти  А Шо Я!!!!

Ні, я думаю, пані Оксана нікого не викликала й не позувала, а просто мусила змиритися з присутністю допитливих журналюг. А от в останніх фразах маєте рацію.