У виконкомі брехун брехуном поганяє?..

8 2723

Я запитав у мера, скільки наших коштів вгатили в одне-однісіньке ямисько у центрі Нововолинська.

Ту яму вже мали поховати під горами асфальту після одного капітального ремонту і двох ямкових упродовж півроку!

Це лихозвісна чорна діра біля пожежної площі, де нещодавно загинув молодий скутерист.

 

 

І ось відписка, навіть дві відписки:

 

 

Ось таку відповідь я отримав на свій запит від нововолинської влади.

Перша відписка – від заступника міського голови Нововолинська В.Рожелюка. У ній чиновник присягається, що даних по тих злощасних ремонтах у міськраді нема.

Дозвольте, Володимире Дмитровичу, але я до вас не звертався! Писав до міського голови Сапожнікова. І саме він мені мав надіслати відповідь. А ви мали з’ясувати ситуацію, підготувати текст і понести його на підпис до мера. Внизу дрібнюніми літерами приписавши: «Підготував заст. міського голови В. Рожелюк». І вказати там номер свого службового телефону.

То ви за стільки десятків років так і не вивчили цих бюрократично-канцелярських правил? Пора, пора вже на вічний пенсіон. Ви ж пенсію не перший рік отримуєте…

Сам В.Сапожніков  іще жодного разу на запити, де шкварчить, смердить і чадить імовірна корупція,  відповіді власноруч не підписав. Принаймні мені. Тримає для цього на посадах і немалій зарплаті своїх трьох богатирів – цапів-відбувайлів.

Та я доведу вам, що капітальний ремонт запитуваного відрізку шляху робили НЕ холодним асфальтом. І дані про три ремонти (один капітальний і два ямкових) НЕ відсутні у Нововолинській міськраді і її виконавчому комітеті.

А виконавець ремонтних робіт – НЕ віртуальний і НЕ фантомний, як запевняє місцеве начальство, а цілком реальний і живий чоловік – власник ПП «Сантехмонтаж» Анатолій Коптюк.

 

Коптюк – ліворуч, білий і пухнастий 🙂

 

Ось він на фото – стоїть поруч із Рожелюком! На тій-таки вулиці Св. Володимира, біля будинку № 1. Під час чергового капітального ремонту і двох ямкових.

Кепські у вас, пане заступнику, справи. Вже й себе не впізнаєте, не знаєте, що робите. Амнезія? І ви ще й досі працюєте на такій відповідальній посаді??

 

Анатоль БІДЗЮРА,

голова ГО «Україна + Польща», Нововолинськ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

8
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
анти чобіт

а ви знаєте чому він вже не пише і ніколи цього не зробить?бо його писанина підлягає під статью 366 кку

АНАТОЛЬ Бідзюра

Незабаром відповідатиме саме – за цією статтею.

Наталя

Сьогодні проходила вул Святого Володимира . біля буд №3 . котельної Як же . вибачте. не знаю як вас назвати. робите ремонт? Щебінь розкиданий по всьому тротуарі По самій дорозі ( де вже по ідеї зроблений ремонт) щебінь ( не знаю як правильно назвати) придушений по центру дороги А по краях щебінь не залитий розчином Тобто. з країв дороги цей “новозпечиний “асфальт почне “підніматись”. вищербуватись І з”являться нові ями На які знову будуть виділятись кошті І так з року в рік А ми питаємо:” Коли на самстроях покладуть асфальт?” Там теж живуть люди, які платять податки в казну міста Чи… Читати далі »

Фея

Можу засвідчити, що по іншій справі – пан мер також не відповідав особисто, а направив на розгляд справи пана Рожелюка, і саме пан Рожелюк давав усілякі відписки, та ще ж як давав – ніби відривав від власного серця!!! У міськвиконкомі такий вже відпрацьований метод зв’язків і співпраці із громадськістю – так би мовити, тобто ніяких зв’язків і ніякої співпраці.

анти чобіт

от якби лукашенко прийшов до влади,корупціонери потікали би із нововолинська

Чхати на приниження

В Британії британці наповнюючі податками казну, знають що велика частина коштів свідомо виділяється для утримання королівської родини. І їм це подобається, як королівськими родинами влаштовуються торжества, свадьби, гуляння, дорогі відпочинки, магазини, машини, дорогі замки і т.д.. І вони цим пишаються. І нічого вони змінити не можуть і не хочуть. Але нічого не поробиш, такий в британців мінталітет. В Нововолинську нововолинці наповнюючі податками казну, знають що велика частина коштів свідомо розкрадається для утримання “королівських” родин (Сапожнікова і Коптюка, на мою думку). І їм це дуже не подобається, як цими “королівськими” родинами влаштовуються торжества, свадьби, гуляння, дорогі відпочинки, магазини, машини, дорогі будинки… Читати далі »

Фея

Чхати на приниження – Ви СУПЕР!!!👍

Загадки меривського двора

Короли столиттями. збагачувалися, а меривська челядь за пару рокив корупций перещеголяла усих королив разом узятих