У виконкомі брехун брехуном поганяє?..

8 2745

Я запитав у мера, скільки наших коштів вгатили в одне-однісіньке ямисько у центрі Нововолинська.

Ту яму вже мали поховати під горами асфальту після одного капітального ремонту і двох ямкових упродовж півроку!

Це лихозвісна чорна діра біля пожежної площі, де нещодавно загинув молодий скутерист.

 

 

І ось відписка, навіть дві відписки:

 

 

Ось таку відповідь я отримав на свій запит від нововолинської влади.

Перша відписка – від заступника міського голови Нововолинська В.Рожелюка. У ній чиновник присягається, що даних по тих злощасних ремонтах у міськраді нема.

Дозвольте, Володимире Дмитровичу, але я до вас не звертався! Писав до міського голови Сапожнікова. І саме він мені мав надіслати відповідь. А ви мали з’ясувати ситуацію, підготувати текст і понести його на підпис до мера. Внизу дрібнюніми літерами приписавши: «Підготував заст. міського голови В. Рожелюк». І вказати там номер свого службового телефону.

То ви за стільки десятків років так і не вивчили цих бюрократично-канцелярських правил? Пора, пора вже на вічний пенсіон. Ви ж пенсію не перший рік отримуєте…

Сам В.Сапожніков  іще жодного разу на запити, де шкварчить, смердить і чадить імовірна корупція,  відповіді власноруч не підписав. Принаймні мені. Тримає для цього на посадах і немалій зарплаті своїх трьох богатирів – цапів-відбувайлів.

Та я доведу вам, що капітальний ремонт запитуваного відрізку шляху робили НЕ холодним асфальтом. І дані про три ремонти (один капітальний і два ямкових) НЕ відсутні у Нововолинській міськраді і її виконавчому комітеті.

А виконавець ремонтних робіт – НЕ віртуальний і НЕ фантомний, як запевняє місцеве начальство, а цілком реальний і живий чоловік – власник ПП «Сантехмонтаж» Анатолій Коптюк.

 

Коптюк – ліворуч, білий і пухнастий 🙂

 

Ось він на фото – стоїть поруч із Рожелюком! На тій-таки вулиці Св. Володимира, біля будинку № 1. Під час чергового капітального ремонту і двох ямкових.

Кепські у вас, пане заступнику, справи. Вже й себе не впізнаєте, не знаєте, що робите. Амнезія? І ви ще й досі працюєте на такій відповідальній посаді??

 

Анатоль БІДЗЮРА,

голова ГО «Україна + Польща», Нововолинськ

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
3 років тому

а ви знаєте чому він вже не пише і ніколи цього не зробить?бо його писанина підлягає під статью 366 кку

АНАТОЛЬ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

Незабаром відповідатиме саме – за цією статтею.

Наталя
3 років тому

Сьогодні проходила вул Святого Володимира . біля буд №3 . котельної Як же . вибачте. не знаю як вас назвати. робите ремонт? Щебінь розкиданий по всьому тротуарі По самій дорозі ( де вже по ідеї зроблений ремонт) щебінь ( не знаю як правильно назвати) придушений по центру дороги А по краях щебінь не залитий розчином Тобто. з країв дороги цей “новозпечиний “асфальт почне “підніматись”. вищербуватись І з”являться нові ями На які знову будуть виділятись кошті І так з року в рік А ми питаємо:” Коли на самстроях покладуть асфальт?” Там теж живуть люди, які платять податки в казну міста Чи це люди третього сорту? Чому самстрой біля базару. де живе Рожелюк заасфальтований? Чому приватний сектор. де живе наш мер заасфальтований? Чому вул Кримського, де живе теща Рожелюка, заасфальтована? І там не “частковий “асфальт . а добротний Може вже пора нести відповідальність за свою роботу ? В кінці кінців кожен повинен одержувати зарплату за ту роботу, яку він виконав
Все оте “ко…ло”. яке збирається вічно керувати містом не є богами. а повинно бути слугами народу, тому що їх зарплата -це наші гроші!

Фея
3 років тому
Відповісти  Наталя

Можу засвідчити, що по іншій справі – пан мер також не відповідав особисто, а направив на розгляд справи пана Рожелюка, і саме пан Рожелюк давав усілякі відписки, та ще ж як давав – ніби відривав від власного серця!!! У міськвиконкомі такий вже відпрацьований метод зв’язків і співпраці із громадськістю – так би мовити, тобто ніяких зв’язків і ніякої співпраці.

анти чобіт
3 років тому

от якби лукашенко прийшов до влади,корупціонери потікали би із нововолинська

Чхати на приниження
3 років тому

В Британії британці наповнюючі податками казну, знають що велика частина коштів свідомо виділяється для утримання королівської родини. І їм це подобається, як королівськими родинами влаштовуються торжества, свадьби, гуляння, дорогі відпочинки, магазини, машини, дорогі замки і т.д.. І вони цим пишаються. І нічого вони змінити не можуть і не хочуть. Але нічого не поробиш, такий в британців мінталітет.
В Нововолинську нововолинці наповнюючі податками казну, знають що велика частина коштів свідомо розкрадається для утримання “королівських” родин (Сапожнікова і Коптюка, на мою думку). І їм це дуже не подобається, як цими “королівськими” родинами влаштовуються торжества, свадьби, гуляння, дорогі відпочинки, магазини, машини, дорогі будинки і т.д. І для них це бридко і огидно. І нічого вони змінити не можуть і не хочуть. Але нічого не поробиш, такий в нововолинців мінталітет.

Фея
3 років тому

Чхати на приниження – Ви СУПЕР!!!👍

Загадки меривського двора
3 років тому
Відповісти  Фея

Короли столиттями. збагачувалися, а меривська челядь за пару рокив корупций перещеголяла усих королив разом узятих