Я запитав у мера, скільки наших коштів вгатили в одне-однісіньке ямисько у центрі Нововолинська.

Ту яму вже мали поховати під горами асфальту після одного капітального ремонту і двох ямкових упродовж півроку!

Це лихозвісна чорна діра біля пожежної площі, де нещодавно загинув молодий скутерист.

 

 

І ось відписка, навіть дві відписки:

 

 

Ось таку відповідь я отримав на свій запит від нововолинської влади.

Перша відписка – від заступника міського голови Нововолинська В.Рожелюка. У ній чиновник присягається, що даних по тих злощасних ремонтах у міськраді нема.

Дозвольте, Володимире Дмитровичу, але я до вас не звертався! Писав до міського голови Сапожнікова. І саме він мені мав надіслати відповідь. А ви мали з’ясувати ситуацію, підготувати текст і понести його на підпис до мера. Внизу дрібнюніми літерами приписавши: «Підготував заст. міського голови В. Рожелюк». І вказати там номер свого службового телефону.

То ви за стільки десятків років так і не вивчили цих бюрократично-канцелярських правил? Пора, пора вже на вічний пенсіон. Ви ж пенсію не перший рік отримуєте…

Сам В.Сапожніков  іще жодного разу на запити, де шкварчить, смердить і чадить імовірна корупція,  відповіді власноруч не підписав. Принаймні мені. Тримає для цього на посадах і немалій зарплаті своїх трьох богатирів – цапів-відбувайлів.

Та я доведу вам, що капітальний ремонт запитуваного відрізку шляху робили НЕ холодним асфальтом. І дані про три ремонти (один капітальний і два ямкових) НЕ відсутні у Нововолинській міськраді і її виконавчому комітеті.

А виконавець ремонтних робіт – НЕ віртуальний і НЕ фантомний, як запевняє місцеве начальство, а цілком реальний і живий чоловік – власник ПП «Сантехмонтаж» Анатолій Коптюк.

 

Коптюк – ліворуч, білий і пухнастий 🙂

 

Ось він на фото – стоїть поруч із Рожелюком! На тій-таки вулиці Св. Володимира, біля будинку № 1. Під час чергового капітального ремонту і двох ямкових.

Кепські у вас, пане заступнику, справи. Вже й себе не впізнаєте, не знаєте, що робите. Амнезія? І ви ще й досі працюєте на такій відповідальній посаді??

 

Анатоль БІДЗЮРА,

голова ГО «Україна + Польща», Нововолинськ

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: