Убив курсанта. Просто так

29 5222

– Чому про це мовчать місцеві сайти? – запитала РАДАР у мережах користувачка Анастасія. – Адже це хлопець із нашого Нововолинська вбив у нічному клубі курсанта військової академії. Є навіть відео…

Якщо точніше – побив до стану коми. У ніч проти 12 серпня.

Курсант Юрій П’янило перебував у реанімації 40 днів. Помер 22 вересня.

Йому було 20 років.

 

 

Його дружина виклала в інстаграм кілька постів, сповнених відчаю й ненависті.

Христина П’янило стверджує, що злочинець намагався втекти за кордон, його впіймала поліція.

Домашній арешт юна вдова вважає надто м’яким запобіжним заходом. 

24 вересня Богдана Л. узяли під варту. Покарання за тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого, – до 10 років за гратами.

Богдана Л. знайомі вважали спокійним, у нього дружина й мала дитина. Навчався у ТНЕУ.   

Про жорстоке побиття на очах у байдужої юрби, про халатність лікарів, які 6 годин поспіль не надавали Юрію невідкладної допомоги, були публікації на Львівщині, й не тільки.

 

 

І те саме відео побиття під сходами нічного клубу “Вілма” в Червонограді.

25-річний нововолинець Богдан Л. холоднокровно й безжально б’є юного курсанта на очах у відвідувачів та охорони.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

29
Коментуймо!

3000
14 Коментарі теми
15 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
22 Автор коментаря
Тугарин Змей

Жах! А ті що стояли і дивилися- нічим не кращі!!! Щирі співчуття родині загиблого.

гість

Знаю батька злочинця, він порядна людина. Де ж такі виродки беруться?

Олег

І якщо батько біжить викупляти і заминати діло проти свого виродка, то ніяка він не порядна людина, а такий самий як син.

Громадянин Украіни

Даййте ссилку на його профіль.або призвище

Ірина

Одного дня те дитя і з батьками так само мовчки розправиться! Або і його чекає така доля. Закон бумеранга ніхто не відмінив

Віка

На очах у охорони?????? Для чого тоді вона потрібна?? Щоб пропускати тільки тих хто платив? А чоловік 20 парубків що стоять і спокійно дивляться? Ніхто не зреагував!!! Страшно за таких “людей”. Світ деградує.

Анатоль_ Бідзюра

До Віки. Світ здеградований. Давно. Хлопець – садист. Буде мати довічне. А тим, що стояли і дивилися, як вбивають й не відреагували – вічний гріх.

А що ж ви говорите?

Точно буде мати довічне? Розберіться спочатку перш ніж голослівно писати…
Стаття 121. Умисне тяжке тілесне ушкодження
2. Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, чи з мотивів расової, національної або релігійної нетерпимості, або вчинене на замовлення, або таке, що спричинило смерть потерпілого, –

карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

Арсен

Дуже шкода загиблого,молодий такий був..земля йому пухом.Батько злочинця такий хороший чолов*яга,теж шкода,але винні повинні нести покарання.

В шоці..

Не має він вже дружини!
Він залишив дружину та дитину, заради тої, яка з ним і була в тому клубі, яка дивилась як він душить Юрія..
Попантувався перед курв*ю….

Андрій

Ото точно
Пантанувся
*****

РАДАР

Бачу на фб-сторінці РАДАР такий комент:
Аня Охрим: Поліцію викликав таксист, кажуть, що ті хлопці, які стояли і просто дивилися, пересунули хлопця з того місця ближче до місця, де паркуються таксисти

Наталя

А ті що стоять і спостерігають всі одна компанія- працюють разом в кафе, всі з Нововолинська) , на відео можливо хто впізнає) також усіх до відповідальності разом зі вбивцею і коханку його також!!

РАДАР

У якому кафе вони працюють?

В шоці..

Напевне Baza, там де працював вбивця.

Петро

Таких ситуацій в країні безліч. Відбуваєтся це через те що правоохоронні органи корумповані, і виноваті ми в цьому самі! Тому що хочемо мати знайомих в міліції, суді і т.д, ” шоб порішати діла”. На його місті міг бути син кожної матері, і на жаль може бути.

Гість

у Нововолинську коли дають домашній арест, є такий Д-ш Олександр працює в поліції участковий на 15мкр, який в місяць, кажуть, з таких бере по 300грн і гуляють спокійно ніхто тих які під домашнім арештом не провіряє. За таке потрібно в тюрму з конфіскацією щоб знало як бабло брати.

Гість

Та сволота, що побила хлопця до смерті Нововолинській барига, кращеб ти заколовся ніж відібрав життя достойної людини.

Давайте стриманіше, є факти?
Модер

Ігор

Мій сусід мені казав колись : “ніколи не бий людину, бо може трагічно закінчитись ” Дякую йому! Скажіть, хто не був молодим, гарячим ? Звертаюсь до кожного молодого пацана : “ніколи не бий людину, бо може трагічно закінчитись ” Згадуй ці слова, кожного разу коли закипиш. Інакше, зона, туберкульоз, зламана психіка, зламане життя, втрачений золотий вік юності, муки совісті і т.д. А потім ще горітимеш в пеклі за найважчий гріх, смертний гріх. Зваж це. “Ніколи не бий людину! !!!! Рятуй тих, хто зірвався , розборони їх” Дякую мужику, який в 90 -ті відтягнув мене від бійки, чим врятував мені життя!… Читати далі »

Олег

Дуже правильно сказано

Людмила Зіменко

Усе правильно і як у Біблії ” Блаженні миротворці, бо вони синами Божими названі будуть”

вічний студент

як на мене бійка один на один це по чесному.хлопці молдв -гарячі.
по відео можна зробити висновок, що обоє мають трохи поняття в єдиноборствах.
питання технічне після проведення такого прийому найважливіше своєчасність реанімаційних заходів. нікого не захищаю.

Волиняка

Три в груди та одна куля в голову… і пил остине в усіх інших назавжди.

zzzzzz

Ага, просто так, взяв і побив) Розібратись треба в ситуації і знайти всіх винуватих, починаючи від провокацій, стану алкоголю обох, опитати свідків, чому стався конфлікт. Закінчуючи медиками які більярд карманий катали замість надання допомоги. Як на мене, кожен молодий хлопець може потрапити у таку ситуацію, всі ми були в сутичках і не раз зачіпали наших близьких словами. Після чого просто неможливо втриматись і не дати стусана, правда стусан може бути останім. Ну але як на мене, просто так битись ніхто не буде. Причина має бути і якщо були провокації, ну то вибачте, але хто зна як би вчинив на його… Читати далі »

Ворожка

zzzzzz, треба було моїй кумі прибити сусідку по будинку на місці, бо вона куму ні за що брудними словами обізвала. Паскудна така баба та сусідка і напевно заслужила на такий кінець, якщо вас слухати. Повбивати б усіх, хто інших ображає і буде нормально по-вашому

Олег

Ну я зрозумів вашу думку, якщо вашого сина чи дочку так само вб’ють, то ви розберетесь в ситуації і якщо ваша дитина обізвала кривдника, то все, добре що вбив. Заяву не пишете, кривднику медаль за зменшення лайливих людей.

Ліда

ви мабуть з тієї ж компанії, що стояли і спостерігали) і ви знаєте, хто саме сказав вбивці піти розібратися з хлопцем лише за те, що він щось не так сказав комусь з вашої компашки… як ви спите усі після цього всього?????

РАДАР

То цьому Богдану ще вказівку давали?..

Ірина

Пробачте, але коли у вас на очах вбивають людину, то ви такий самий співучасник і вбивця!!!