Одна з читачок РАДАРА повідомила у приват, що коли обвинуваченого у вбивстві дівчини привезли в Україну і доправили в Луцький СІЗО, то йому там нібито добряче “наваляли”.

Запевняла також, ніби це зробив хтось із адміністрації чи осіб, вхожих у режимну установу.

 – Та ну, – заперечив РАДАР. – На біса адміністрації здався такий геморой. Справа резонансна, адвокати тримають руку на пульсі платоспроможного клієнта, скривдити не дадуть. Хіба, може, дядько – капітан поліції, що мешкає в Луцьку, наваляв племіннику з виховною метою…

А день потому інші джерела розповіли вже й зовсім сенсацію…

Нібито спочатку красунчика зі Словенії помістили в луцький ІТТ чи СІЗО. У камеру не до “малоліток”, як його неповнолітнього двоюрідного брата, а до дорослих.

 

Луцький слідчий ізолятор

 

І там, у камері, нібито відбулася серйозна чоловіча розмова, під час якої декому випадково зламали два ребра і спонукали зробити щиросердне зізнання.

Красунчик нібито розповів: ініціатором і організатором убивства дівчини був саме він, а братик – грубою фізичною силою, виконавцем із битою.

Після чого з-за кордону нібито примчала матуся і просила-благала перевести 18-річного хлопчика в іншу режимну установу, знайшлися й аргументи…

І тепер братики їздять на суд у Ковель із різних ізоляторів: луцького й маневицького.

Обидва повідомлення надійшли від осіб, які сиділи у цей час в ізоляторі разом зі “словенцем”.

 

 

В Україну його доправили наприкінці квітня. Під вартою він перебуває з грудня 2017 р. (затримали у Словенії).

І, вочевидь, на нього теж поширюється закон Савченко: рік тримання під вартою під час слідства і  суду йде за два. Відповідно зменшується покарання, яке визначить суд.

Якщо визначить, бо адвокати    дияволяток     дитяток свідомо затягують судовий процес. Один із них, кажуть, навіть похвалявся: наш менше відсидить, бо ми стараємось… по процедурних моментах.

Усе це – чутки. Зацікавлені особи можуть підтвердити їх тут або спростувати.

  

Прочитав сам? Поділись з іншими: