Хто забув підтерти за собою? Водоканал?

5 1127

– Прорив труб ліквідували, а прибрати за собою забули! – обурюється Алла Дякова. – Вже тиждень отаке неподобство на повороті вулиці Сірка в Нововолинську.

 – Раніше тут була асфальтована доріжка до автобусної зупинки, – ностальгійно додає Володимир Панас.

– Нічого, може, сніг випаде – й усе стане рівне і чисте, – жартує Петро Оліфірович.

 

 

А взагалі тут не до жартів, панове комунальники! Якщо хтось зламає ногу та подасть на вас у суд – вашому начальству мало не видасться.

По-перше, сплатить людині компенсацію за моральну і матеріальну шкоду. А по-друге, в інтернеті над ним сміятимуться навіть власні… онуки.

То коли приберете за собою? Це ж, певно, Водоканал пристарався? Чи хто?

Надсилаємо публікацію міському голові В.Сапожнікову, хай з’ясовує, чиє нехлюйство.

Іще встигаєте підтерти сліди своєї діяльності до понеділка. 🙂

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анн
3 років тому

А водоканал ніколи після себе не прибирав! Ось тільки за прорив труб вони вимагають шалені гроші Виявляється .що більша частина вулиць міста не СТОЇТЬ НА БАЛАНСІ МІСТА! А обслуговування цих труб ( які люди клали за свій рахунок) у вартість води входить?! Так, входить!

РАДАР
3 років тому

Нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову
Надсилаю чергову критичну публікацію про нехлюйство комунальної служби – вочевидь, Водоканалу.
Прошу встановити, хто з відповідальних працівників винен у тім, що робітники не впорядкували територію після ремонту труби.
http://radar.in.ua/hto-zabuv-pidterty-za-soboyu-vodokanal/
Відповідь чекаю на адресу: info@radar.in.ua

Гість
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Шановний Радар Вашої допомоги просять і жителі вул Толстого Так склалось. що наша вулиця “залишилась” без депутата! І всі відхрещуються від нас А вулицю вода змиває – вода вимила рівчаки в пів метра І нікому нема до того діла Хоча кілька років тому жителі вулиці за власний рахунок насипали її Це- половина вулиці (від Маяковського до міськгазу) на якій живуть в переважній більшості пенсіонери Водоканал здирає гроші за прориви, бо водна труба не на балансі міста За кошторис для заміни труби заспівали захмарну ціну А на пенсію не дуже розгонишся Ось і порадьте нам-до кого звертатись? Всюди або обіцянки, або “копень в м”яку точку”

РАДАР
3 років тому

І як? вони там не підтерли? Ну, ми чесно застерегли… далі хай розбираються міський голова, поліція, адмінкомісія 🙂 Не все ж Грабовського штрафувати й липовими протоколами обкладати. Завтра звернемось і до правоохоронців.

тетяна
3 років тому

Тієї асфальтованої стежки як ви написали немає вже давно. Там було завжди протоптано людми, і то вже роки зо три там ріс один бур’ян.