19 мільйонів гривень платні + 19 мільйонів премії на рік. Неслабо!

Коли ж ви, собаки жіночого роду, нажеретесь?! 

 

Оприлюднили ціни на газ для населення до 30 квітня 2019 року. Кінцева ціна – 8548,92 грн. за тисячу кубометрів.

Хоча в Україні є власний газ і, зі слів Яценюка, його достатньо для населення.

Ще 5 років тому – до окупації Криму та значних територій Донеччини й Луганщини – Яценюк заявляв на “Шустер лайф”, що українцям потрібно 18 млрд. куб.м,  а видобувають 20 млрд. куб.м.

Собівартість має становити 70 доларів, а все, що вище, – це злодійство.

Вже давно нема в Україні Януковича з Азаровим, прийшли Яценюк, а за ним і Гройсман до влади (чи до корита), а газ не подешевшав  – навпаки! Хто крав і далі краде в українського народу газ – незрозуміло, бандитську корумповану владу ж прогнали, чи як?

Яку ж платню отримують керівники державного підприємства «Нафтогаз»? Вони – люди дуже прогресивні, одержують не зарплату, а винагороду. Річна винагорода голови правління Андрія Коболєва, скажімо, складає 19 мільйонів гривень. На місяць – близько 1,6 млн. грн.

Його заступник Сергій Перелома за рік отримав 10,1 млн. грн.

А восени минулого року 8 керівників «Нафтогазу»  отримали ще й премії за виграш справи проти «Газпрому» в Стокгольмському арбітражі. Розмір премії дорівнював річному гонорарові. Тобто голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв до 19 мільйонів гривень зарплати додав 19 мільйонів гривень премії.

Оце вже премія так премія. Коли ж ви, собаки жіночого роду, нажеретеся?!

 

Це все з кишень простих українців, із наших податків у найбіднішій європейській країні, де точиться війна, де мінімальна пенсія – 1435 грн., а прожитковий мінімум – 1921 грн. ( цікаво, чому він менший за мінімальну пенсію).

Виходить, газ , який за Конституцією належить народу України, хтось краде. Депутати Верховної Ради або «в долі», або у схемах. То незабаром і на дверях парламенту написи «АУЄ жизнь ворам» будуть з’являтися.

Чому нема розслідування? чому такі зарплати в наших високопосадців? Нас і далі обкрадають, а щоб мовчали – дають субсидії.

Та  віддайте нам наше (наше по конституції!), віддайте, що вкрали, зробіть нормальні зарплати, нормальні пенсії простим українцям – і не потрібні нам ваші субсидії!

 

 

Якщо порушення Конституції України є злочином, то Президент, Кабінет Міністрів, недоторканні нардепи причетні до цього злочину. Одні крадуть газ (а також золото і бурштин) у народу України, а решта знає і мовчить. Як це назвати? злочинна бездіяльність чи приховування злочину? Чи, може, є такі що не знають?

Злочинці нами керують, заробляючи мільярди й обкрадаючи людей. Сують нам гречку (аби вибрали)  й розводяться про «мудрий» український народ, що його не «обдуриш».

А гречка «непростая» – як ото наколоті апельсини. З’їв трохи, й рука тягнеться взяти ще і ще…. і вже знаєш, за кого потрібно голосувати. Людмила Янукович це одразу розкусила. 🙂

 

Володимир Павлюк

Нововолинськ

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: