Вдаримо підписом по брехунах!

20 1707

Хто як, а я пам’ятаю  слова начальника нововолинського управління Держпродспоживслужби Ярослава Лешка десь так у 2013 році, коли в місто заходив/пролазив/ пер “Пан Курчак”.

 – Там у планах будівництва біля другої шахти є ще комбікормовий завод, щоб ви знали. А наразі зведуть забійний цех. 

Я написала про це, але якось пройшло поза увагою нововолинців. Вони взагалі тоді, як діти, вірили в нові робочі місця і в євротехнології, за якими працюватиме підприємство мільярдера Мартиняка.

Тоічінше, вірили телевізору, який їм через ТТІ оті казочки розповідав.

Нині самі пересвідчились: робочі місця є, і платня ніби непогана, але зголошуються та працюють здебільшого люди з сіл. Містяни туди вже чомусь не рвуться.

Євротехнології багато років поспіль смерділи на всі околи. Ще й досі вночі іноді відгонить тим специфічним смородом. Попри нові фільтри й інші заходи.

І от уже другий тиждень у Нововолинську та Грибовиці жваво обговорюють будівництво комбікормового заводу десь тут поблизу.

Дуже активно протестує проти підкилимних договорняків місцевої влади з “інвесторами” в екологічно неблагополучному місті нардеп Ігор Гузь.

Комбікормовий завод. Хто ж бреше?

Posted by Ігор Гузь – офіційна сторінка on Reede, 15. mai 2020

Міська ж влада довго… ну дуже довго… мовчала.

Нарешті почервоніла як рак і розродилася спічем:

 – Заводу поблизу Нововолинська не буде, то все передвиборні ігри, бо хтось хоче стати мером. Люди, не ведіться на інформаційні вкиди.

Люди в соцмережах відповіли:

 – Вкиди – то таке, а от викиди, якими доводиться дихати нам, нашим дітям і батькам, – це справді серйозна проблема.

З нас досить!

Місто й так уже перетворилось на смердючий відстійник для бізнесу мерових друзів.

І про це відверто каже Борис Карпус:

Збір підписів під електронною петицією, яку склав нововолинець Андрій Влодарчик,  триває.

Ще бракує ваших підписів, читачі РАДАРА. Підтягуйтесь!

РАДАР уже підписався 🙂

https://e-dem.in.ua/novovolynsk/Petition/View/59?fbclid=IwAR0eIsvWjYXPMVYBRXjwTZ7pe87ksgood3yEdYJ7cQB-8gDD2u7nfMzzi0U

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
20 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому

Можу прокоментувати,але якщо можна…без купюр … Мене дивує Нововолинське суспільство…влада перетворила місто на помийку, будують екологічно небезпечні підприємства, замічу-з багаточисленні ми порушеннями… Невеличка частка цього суспільства потім бореться,в основному тут,на Радарі…А решта?…Будуть знову голосувати за цю владу? Ці “совкові пенсіонери” і “сучасна розумна молодь”? Як з ними по іншому? Тільки труїти! Хай вибирають,дихають і сопуть через тряпочку… З рабами і дебілами можна робити все,що завгодно… принаймні в Нововолинську…Ось така моя думка… До речі, Гузь міг би і по іншому продемонструвати своє “народне”депутатство… З столиці ,по айфону простіше?

РАДАР
2 років тому

Ну, щодо труїтиі дебілів ви трохи теє… перегнули.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Це констатація фактів.

Вікторія
2 років тому

Хотілось би почитати Ваші історичні мемуари з ведення особистої боротьби проти дій та багаточисленних порушень міської влади.
Ви ж, напевно, ні до “совкових пенсіонерів”, ні до “сучасної розумної молоді” себе не зачислили.
Хотілось би почитати концепцію справжнього борцуна з несправедливістю.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Я не збираюсь писати історичні мемуари….і для вас персонально -тим більше. Мої судження -це персонально мої…не подобається- можете щось написати,спробуйте довести протилежне,але раджу трішки поїздити Україною,подивитись які є міста і жителі…А ще дуже хочеться,щоб ви зрозуміли,що є люди без якихось мерських амбіцій,як вже колись на це натякали деякі “журнашлюшки”. А ще є пенсіонери “не совки” ,які можуть і з молодими посперечатись….

Lor
2 років тому

Гузь взяв і сказав те про що інші мовчали давно

Чікі-пікі
2 років тому

Бракує 26 підписів. Уже є 174 з 200. Ще трішки!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Чікі-пікі

Підписався під петицією. Додамо ще! Залишилось небагато.

Lor
2 років тому

Нововолинці, вам не смердить?
Чи ведетесь на пописеньки всяких “лобістів” що треба любою ціною заводити інвестиції?
До чого ж інертна громада ((((((

Вікусик
2 років тому

Як добре що з’являється щось нове що можна облаяти…. Кожен з нас має свою думку і може її висловлювати….
Але як би було добре щоб в цих висловлюваннях була б ще й логіка і мудрість, а не одні емоції…. Для чого піднімати бунт?!! (однозначно не перевірена інформація)
Для паніки?! Для того щоб відволікти увагу??!!
Досить… цього болота!!!

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Вікусик

Болото?!! Це ви про вулиці нашого європейського міста щоразу після дощу?
Давайте поговоримо про справжнє болото. Бо його в Нововолинську повно.
Підказую для міського голови та його радника: непролазне болото, приміром, на вулиці Нестерова, від вулиці Шопена й далі на Тишковичі.
Об’єднання з Грядівською ОТГ можете ефективно почати з благоустрою цієї дороги життя. Нею діти з села ходять до школи, на гуртки чи до лікаря в Нововолинськ. То жах, як вони тим болотом човгають. Що вже казати за старших людей.
А це ж міська вулиця імені льотчика Нестерова. Сполучає європейське місто з селом. Візитівка міського голови!
Та й на дачі нововолинці ходять-їздять нею щодня.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Вікусик

Як добре для керівників нашого міста, що є такі дописувачі, як Вікусік – вони і громаду присоромлять і керівникам прислужаться, хвалебну пісню пану меру проспівають, бо ж я маю свою думку і я це так бачу і так розумію

РАДАР
2 років тому

Лишилося поставити 4 підписи. Чиїсь голоси будуть зараз вирішальними. Хто ці люди, які поставлть жирну точку на шкідливому для міста проекті? Підтягуйтеся, ставте!

РАДАР
2 років тому

Уже 201 підпис. Зібрано! Треба було 200. Тепер петицію розгляне сесія міської ради.
Але можна підписуватись і надалі, аби влада краще почула голос громади.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Ось і весь Нововолинськ…. 201підпис… Про це я і писав ..в Нововолинську 201 житель…всього. Хтось запитає,чи підписав я-НІ… Чому? Все просто-прийнято рішення… Простіше змінити місце проживання,ніж менталітет нововолинців. Рішення виникло спонтанно,коли я побачив картину 9травня в своєму рідному дворі,в якому прожив до 30 років…сидять бабульки,яких я пам’ятаю ще молодими і співають “катюшу”, “день победи”…,а напроти-молоді по “100”гр. приймають…мають право… Кожен обирає те,що хоче…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

До А.Д. Сапожніка. Так, оце він і увесь. Проте, не забувайте, що Нововолинськ – скомунізоване місто і співати “Катюшу” бабульки, а молодь у громадських місцях прийматимуть “на грудь”, ще довго. Це Снєжноє № 2 з тамтих ще часів. Частина совкових культури та менталітету імпортованих звідти.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Знаєте,п. Анатоль,коли я це побачив-прийшло розуміння-це не менталітет,не “совок”,не “руській мір”-це діагноз(не буду його називати,бо Радар знову зробить зауваження).Я не проти хворих людей,але хворі не повинні брати участь в виборах… А що можна сказати? Не співали ні в радянські часи,ні 5років тому…. Заспівали в 2020, і це саме ті,”земляки” мера,які не спромоглись за життя вивчити українську мову…,хоча б розмовну! Що це? А це і є те,що називається ворожим до України і українців,це така форма війни… Навіть корінні росіяни вивчають німецьку,англійську і вже й китайську…це не “русскоязичная челюсть”-це рашизм головного мозку!…Я б сказав,синдром т.з. “Нововолинськой народной республікі”…. Пощастило географічно… Одні розчарування від Нововолинська і “насєлєнія”. Прикро визнавати,але я “програв”…навіть на рівні будинку…були намагання щось зробити,але нікому нічого не потрібно… Не хочуть ставати ЛЮДЬМИ…а я не хочу бути Алєксандром Матросовым…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

До Д. Сапожніка. Що є, те є. Не тільки ви програли… Виграє В. Сапожніков щоразу, завдяки оцьому контингенту співучих “катюш” і молодих любителів алкоголю. Які, на відміну від бабульок, на вибори ніколи не ходять. Бо не вміють читати й писати. :)) А ви як думаєте, якого милого, із року в рік “папа” організовує масові гуляння у пияцькому парку на свята, з виїзною торгівлею? Раніше були “стрітення” зими з весною, маївки, посиденьки в честь жовтневого перевороту в Росії, дні “побєди” тощо, які щедро були “освячені” ріками горілки, вина, пива. Таким чином, цей чолов’яга дбав про свій залізний рейтинг і гарантовано прохідне число голосів.