Нововолинський правозахисник Анатолій Бідзюра повідомив РАДАРУ, що міське ВУКГ поновить фотостенд на проспекті Дружби біля міськради з тим самим зображенням міського голови Сапожнікова, яке цими днями хтось старанно зафарбував.

Замовлення від ВУКГ вже нібито отримала приватна фірма.

І подейкують, що цього разу фото з мером буде ЩЕ БІЛЬШИХ розмірів.

Усе місто може запасатися       жовтою фарбою        попкорном чи там “сємками”. Шоу буде багатосерійним і крутішим за всі “Танці з зірками”.

Адже одразу після скандального інциденту в центрі Нововолинська давній опонент так званих “батьків міста” – Анатолій Бідзюра зробив рішучу заяву. На фейсбук-сторінці “Нововолинськ без Сапожнікова” він застеріг мера:

 – Змушений попередити міського голову Нововолинська Віктора Сапожнікова.

У разі поновлення на дошці пошани банера із його зображенням за гроші платників податків, ніби фюрера ІІІ Рейху чи Генсека СССР (вождя Куби, КНДР, Китаю, Венесуели, інших авторитарних держав тощо), цей портрет буде публічно спалений у присутності мітингувальників – членів політичних партій та громадських організацій, небайдужих громадян та учасників АТО.

Згідно статей “Закону України про декомунізацію”.

 

Перший пішов…

 

Трохи згодом опозиціонер додав:

 – Просив по людськи: В.Б., не чіпляйте своїх портретів ніде у місті. Це непорядно, негарно, некультурно та не в дусі часу – під час війни використовувати бюджетні гроші не на допомогу війську, а на таке марнославне непотрібство.

Як здурів чоловік – ніби до стовпа.

 

Цей банер теж заляпають?

 

Отже, банер проти  фарби. Хто кого? Протистояння загострюється!

Як пожартував користувач Олександр, “що закінчиться раніше: портрети чи фарба?”

Поза сумнівом, чиновництво зустріне свого ворога у всеозброєнні.  Посилене відеоспостереження, доброхоти-сексоти, три наряди поліції, акт про збитки – все це буде.

Але й опозиція у нас хоч і нечисленна, але не вчорашня.

Вангуємо: крамнички “Гама”, “Грайлик” та різні “Канцтовари” зроблять солідний виторг на балончиках із жовтою фарбою.

РАДАР стежить за цим містечковим видовищем року!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: