Мегасенсація для нововолинців!

У середу в першій половині дня в Нововолинську висадиться великий десант: десяток народних депутатів, міністри й заступники міністрів (разом – тридцять високопосадовців).

 

Приїде, зокрема, Сергій Мартиняк – нардеп і власник бізнес-імперії “Пан Курчак”.

Обслуговувати все це панство мають кухарі, яких спеціально виписали з Луцька. Наші “Три бобри” чи то вийшли з довіри, чи то самі не впораються. Обід приготують на сто осіб.

А затівають велике прийняття заради побудови в Нововолинську сміттєпереробного заводу.

На пам’яті РАДАРА це вже третій такий проект.

Років десять тому завод мали звести біля сміттєвого полігону, закупили обладнання  на півтора мільйона гривень. Були там і потужні двигуни в асортименті – щонайменше три десятки. Усе це добро безслідно зникло. Хоча очевидці стверджують: і фундамент тоді зробили, і обладнання привезли…

Понад два роки тому в “Трьох бобрах” обідала вся міська рада, якій показували гарні картинки –  й вішали на вуха локшину про величезні німецькі інвестиції у сміттєпереробний завод за новітніми технологіями.

 

 

40 мільйонів євро, новісенькі сміттєвози, 800 модернових контейнерів по місту, стовідсоткова переробка сміття без спалювання, екотехнопарк…

Під це діло депутати виділили 3 гектари на пустирі в районі очисних споруд “Водоканалу”.

Далі все загадково стихло, хоча будівництво мали почати вже у червні 2015-го.

І от знову!

Якщо у лобіюванні цього проекту бере активну участь Мартиняк, це означає, що здохлих курей, пір’я та інші біовідходи від “Пана Курчака” утилізуватимуть саме там.

Раніше це тихцем робило підприємство “Екопротеїн”, яке засмерділо весь 5-й, 6-й і 15-й мікрорайони Нововолинська. Цих бізнесюків із ганьбою вигнала з міста розлючена громадськість.

“Курчаки” мають великі проблеми з утилізацією відходів. Сморід стоїть довкола забійного цеху просто нестерпний.

Інсайдери повідомили РАДАРУ, що до зустрічі десанту з Києва нововолинські владці готуються в обстановці підвищеної секретності. Чому?..

Цю інформацію подаємо як чутку. Середа покаже…

ДОПОВНЕНО 13 липня!

Є інформація, що виїзне засідання аграрного комітету Верховної Ради відбудеться у великому залі Нововолинської міськради у середу, 14 липня, о 10.00.

Хто хоче висловити протест проти екологічної диверсії “Пана Курчака”, нестерпного смороду і скидання відходів на задвірки “європейського  підприємства” – можете завітати в мерію з плакатами.

Телекамер буде як гною…

Прочитав сам? Поділись з іншими: