Відірвало голову. Протягнув велосипедиста 100 метрів і втік. Знайдімо водія-вбивцю!

8 29409

Сьогодні вдосвіта між 5-ю і 6-ю ранку в Нововолинську на вулиці Княгині Ольги, в районі гірничорятувального загону, сталася страшна автопригода.

Нововолинець Віктор Климович Вронський, 1941 року народження, виїхав на традиційну ранкову велозарядку. Був, зрозуміло, тверезим. День і рік починався так гарно. Але...

Біла чи світло-сіра іномарка (“Опель Комбі” або “Рено-Кенго) налетіла на нього ззаду і протягнула разом із велосипедом майже 100 метрів.

Травми були страшні. Чоловікові відірвало голову.

Лихач втік із місця смертельної аварії. Рухався він у напрямку львівської траси.

УВАГА! На його машині розбилася права фара. Тріснуло лобове скло.

Люди, хто що чув, бачив, побачить чи дізнається – негайно зателефонуйте у поліцію за номером 067 798 52 97. Або на 102.

Або повідомте тут у коментарях (можна з поміткою “Не для друку“).

Це надзвичайно важливо.

Сволота їздить і ходить поміж нас.

Поліція просить максимально поширити це повідомлення.

Знайдімо вбивцю!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

8
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
fenix

так на виїзді камера що немає побитого авто? чи вона настільки дешева що номера авто нефіксує ????

Vadimcz

Біля око де 2хповерховий будинок облитий чимось є камери і 99,9 що вони робочі хай поліція звяжеться з власником думаю там буде видно дорогу

Ульріх

Цікава думка Андрія Кандиби по цьому поводу, чи там десь може бути відеофіксація

???

Камера на магазині гранат там точно все видно якби хтіли найшлиб бігом нема в нас харошоіі поліциіі все хабари ришают

не байдужий

А таке питання? А той велосипедист мав світло на велосипеді? А чи була на ньому світловідбиваюча камізелька? А чи достатньо освілені наші міські вулиці,чи є вони безпечними для їзди на велосипеді? Може треба спитати і поліції чому,коли був сніг дороги не були посипані? Вони відповідають за безпеку руху. І мали б бути з їхньої сторони предявлені притензії до тих служб ,що повинні сипати те лайно на дорогу,щоб хоч якось пересуватися. Для фанатів Лукашенка скажу, що в Білорусі зимою на велосипедах їздити заборонено. Значить поліція наша повинна нагадувати велосипедистам про ПДР. В Європі за таку їзду мандат!

Vadimcz

Ви повині розуміти що швидкість повина була бути 50 км і на такій швидкості можна було зупинити авто а не відірвати голову там або швидкісь або доза ( чогось)

макс п.

як би ти , зупинився відразу після зіткнення, викликав “швидку” , надав би “першу допомогу” і саме головне…був би тверезим , то відсутність світла на велосипеді чи камізельки ,можливо тобі б допомогло…… а так ти цілу ніч “пробухав” , по дорозі нісся з перевищенням …збив людину і свідомо протягнув її 100-150м і не зупиняючись втік……..на що ,ти, розраховував???? а як тобі таке питанння?

Громадянин України

з якой швидкістю треба їздити по місту.а по друге.150 метрів протянути.ця людина була під кайфом.а по трете втік.не як не відмажеш такого ПОКИДЬКА