Роз’яснюю Яремі і Ко, а також іншим своїм доброзичливцям: такий шантаж тут не проходить.

 

Днями написала, як нововолинська поліція замість розслідувати злочини бандюків відкрила кримінальне провадження щодо “бамбули”. У статті згадала містечкове Ярема-ТБ і цілого депутата Ярему.

Невдовзі цей пан мені зателефонував, на мобільнику є два пропущених дзвінки. Слухавку не брала, бо нема там із ким говорити. Пихатість, бруднослів’я  і хамство.

Тоді Ярема вирішив передати мені привіт через Віталія Грабовського. Часом доводиться цього бідового хлопця захищати від несправедливості. Часом доводиться вичитувати йому за його поведінку. Він мені не родич і не друг. Просто колись давно прийшов до мене з якоюсь своєю проблемою. І пішло-поїхало…

Таких знайомих у мене сотні, але цей у  нашому суспільстві геть нікому, крім своєї старенької бабусі, не потрібен.

Так от. Того ж вечора Ярема додзвонився до Грабовського і – як розповів Віталій – вимагав, щоб я видалила статтю з РАДАРА. Якщо не видалю, то Ярема з поплічниками знімуть на відео Грабовського, коли той нап’ється (а він зловживає), і викладуть цей компромат в інтернеті чи на своєму каналі.

Роз’яснюю Яремі і Ко, а також іншим своїм доброзичливцям. Такий шантаж тут не проходить.

 

 

Депутату Яремі громадянин Грабовський – виборець, про якого він має дбати, а мені – просто людина.

Не прив’язуйте малого до мене у своїх каламутних планах. І не цькуйте його, бо не дай Боже щось собі заподіє через вас.

Тепер звертаюсь до нововолинських спортсменів, туристів, інших цікавих людей. Візьміть Віталія у свою секцію чи до гурту. Не дайте йому пропасти.

Священики, пастори, ви ж усі того хлопця знаєте – візьміть під опіку.

Тицяти пальцем, топтати чи строчити “чергові історії про Віталіка з Нововолинська” незрівнянно легше, ніж простягнути руку допомоги, я розумію. Але небайдужі надійні люди в Нововолинську ще ж не перевелися?

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ: 

З винятковим цинізмом. Поліція полює на сироту Грабовського. Пліткарка з ТТІ підсобляє…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: