Відповідь депутату міськради Яремі на вимогу зняти статтю

7 3036

Роз’яснюю Яремі і Ко, а також іншим своїм доброзичливцям: такий шантаж тут не проходить.

 

Днями написала, як нововолинська поліція замість розслідувати злочини бандюків відкрила кримінальне провадження щодо “бамбули”. У статті згадала містечкове Ярема-ТБ і цілого депутата Ярему.

Невдовзі цей пан мені зателефонував, на мобільнику є два пропущених дзвінки. Слухавку не брала, бо нема там із ким говорити. Пихатість, бруднослів’я  і хамство.

Тоді Ярема вирішив передати мені привіт через Віталія Грабовського. Часом доводиться цього бідового хлопця захищати від несправедливості. Часом доводиться вичитувати йому за його поведінку. Він мені не родич і не друг. Просто колись давно прийшов до мене з якоюсь своєю проблемою. І пішло-поїхало…

Таких знайомих у мене сотні, але цей у  нашому суспільстві геть нікому, крім своєї старенької бабусі, не потрібен.

Так от. Того ж вечора Ярема додзвонився до Грабовського і – як розповів Віталій – вимагав, щоб я видалила статтю з РАДАРА. Якщо не видалю, то Ярема з поплічниками знімуть на відео Грабовського, коли той нап’ється (а він зловживає), і викладуть цей компромат в інтернеті чи на своєму каналі.

Роз’яснюю Яремі і Ко, а також іншим своїм доброзичливцям. Такий шантаж тут не проходить.

 

 

Депутату Яремі громадянин Грабовський – виборець, про якого він має дбати, а мені – просто людина.

Не прив’язуйте малого до мене у своїх каламутних планах. І не цькуйте його, бо не дай Боже щось собі заподіє через вас.

Тепер звертаюсь до нововолинських спортсменів, туристів, інших цікавих людей. Візьміть Віталія у свою секцію чи до гурту. Не дайте йому пропасти.

Священики, пастори, ви ж усі того хлопця знаєте – візьміть під опіку.

Тицяти пальцем, топтати чи строчити “чергові історії про Віталіка з Нововолинська” незрівнянно легше, ніж простягнути руку допомоги, я розумію. Але небайдужі надійні люди в Нововолинську ще ж не перевелися?

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ: 

З винятковим цинізмом. Поліція полює на сироту Грабовського. Пліткарка з ТТІ підсобляє…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Друг
2 років тому

Ярема буде ще відповідати за шантаж. Віталій усе мені розповів. Ярема тим шантажем довів Віталія, що він усю ніч не міг спати, думав про суїцид через погрози депутата Яреми і цькування на його каналі. Я ледь тоді Віталія відговорив.
Хто ще не чув, в Україні введена стаття за доведення людини до суїциду навіть не обов’язково щоб людина встигла собі зашкодити. Покарання до 5 років тюрми. Якщо за погрози фізичною розправою зійшло з рук. То за доведення до самогубства ті, що цькують Віталія на ТБ, по телефону і в інтернеті, можуть потрапити в руки правосуддя.

Ольга
2 років тому

Сьогодні з одного з фейкових акаунтів ТТІ в групі Нововолинськ ІНФО було опубліковано відео де Віталій будучи в стані сп”яніння знімає труси. Пізніше відео видалили. Це гидко таке знмати і виставляти користуючись безпорадним станом Віталія І тепер все зрозуміло для чого це все було організовано.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Ольга

Ольга, саме такі доброзичливці вирішили запхати у психдиспансер нещасну жінку.
Кожен такий організм чи то пересічний, чи то на посаді , бо людиною треба заслужити називатись, впевнений , що він безсмертний поні, ніколи не захворіє, його не спіткає лиха доля…але життя, то така цікава штука…

Володимир
2 років тому

Можливо моя думка не буде популярною, але я скажу тому Віталіку для початку потрібно пролікуватися ,ходити по місту в нетрезвому стані потрапляти в скандальтні історії говорячи при тому що він “громадський активіст”??? неправильно мягко кажучи , не хочу за всіх розписуватися але при таких розкладах активні мешканці міста не захочуть щоб їх теж називали -“громадський активіст”, це словосполучення набуває в даній ситуації якогось нездорового змісту .

Ольга
2 років тому
Відповісти  Володимир

А яке словосполучення в Нововолинську ще не набуло нездорового змісту? громадська рада? депутатський корпус? мер? поліція?

Олександр
2 років тому
Відповісти  Ольга

І не тільки словосполучення… Вже і назва Нововолинська давно набула нездорового змісту.

Anonimus
2 років тому

класний тортик…