“Візьму лом, викорчую двері, поламаю тобі ребра, будеш кров’ю харкати!” Блогер Артур – садист чи…?

56 5662

Станом на зараз є вже дві заяви на нововолинського “блогера Артура” у поліцію.

На підході третя.

За свої дії цей хамовитий молодик рано чи пізно, але відповість.

Що там коїться у його пофарбованій голові –  можуть сказати лише фахівці. Оцінити ж його рівень моралі й адекватності може кожен.

Ось погрози “блогера Артура” на адресу його знайомого з Нововолинська. Заразом погрожує й мені, що закопає нас обох, якщо не видалю свій коротенький допис у соцмережах.

 

Ну, як? 

 

Наталя Камишникова

  • Розкажу iншим:

Також читають

56
Коментуймо!

3000
23 Коментарі теми
33 Відповіді в темі
2 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
24 Автор коментаря
РАДАР

8 місяців тому РАДАР припинив друкувати цього Артура і спілкуватись із ним. Той усе домагався “поговорити”, присягався-божився, що він став іншим.
Ну, так, став. Самі бачите.

ВІКТОР

Це Справжній жах !!!!
Потрібно писати в поліцію, щоб брали лікарів і НЕГАЙНО ізолювали цього *****… Бо, точно, буде біда… Це вже не смішно…

РАДАР

Заява про погрози написана. Поліція в роздумах, чи це реальні погрози, чи ще почекати… й не вносити в ЄРДР.

ВІКТОР

Ось так поліція тільки гасить “пожежу”, але нічого не робить для її попередження….

Анатоль_ БІДЗЮРА

Це погроза вбивством.

Знову не так.

Як це …“поліція думає,чи вносити в ЕРДР”?Ось Вам і приклад…так “розкладаються органи”,як печінка від алкоголю…Не буде вже ніколи з них правоохоронців…вони думають.

Vet-k

“Леце”??? Серйозно?! Складається враження, що це чудо хіба погрожувати й може. Я би подивилась як би він говорив з собіподібним по габаритам (якщо він ними так хизується) і з тим хто не просто говорить, а бере і робить. Киньте хтось фоточку цього супермена, бо я заінтригована) 130 -ти кілограмовий фарбований красень, ще й такий гоноровий! Де ти?!

тролик

Чудо виглядить приблизно так – огрядний безформений чоловік, волося фарбоване в білий колір. Підлітки на таких кажуть “гребінь”. Ми в дитинстві казали -****

Анатолій

прізвище яке в того артура? Що за полуновини.

РАДАР

Тут:
Артур
artur_zotkin@yahoo.com
46.211.81.39
Коментар із матюками і погрозами, який стоїть одразу під вашим, надісланий із цієї електронної адреси.
Сам назвався.

Артур

Я хуй поклав на нововолинських чи іваничівських ментів. В мене є 2 загран паспорта, біометричний і шенген. Плюс на днях отримав я картку прикордоного руху. Такщо в неділю на ніч виїду на Польщу на 3 місяці по біометрії. І твої менти підлижуть мені і нічого не зроблять. А от тебе я заставлю покаятися силою. Я беса з тебе вижену Біблією та кадилом. Увечері як будеш нести відра з кашою на притулок то я тебе наверну на боже слово та сповідь. Там де ти тоді мені абрикоси давала те місце ти поняла. Ментів я ніколи не боявся Для мене є лише… Читати далі »

РАДАР

Отак, нововолинські й іваничівські правоохоронці. Вам плюють в обличчя, проковтнете? Ну-ну.
А погрози мені ви і тут не вбачаєте? Буде підстерігати ввечері, погрожує застосувати силу. Його закон – лом, як вбачається з його ж писанини.
Агресивне хамло з цілком конкретною електронною адресою принижує поліцейських, матюкає їх. Жінку привселюдно залякує.
ЄРДР? Не чули.

Анатоль_ БІДЗЮРА

І мені сьогодні надійшли погрози вбивством від цієї істоти. Маю купу СМСок.
Згідно ст. 129 ККУ за це можна отримати, із різними варіаціями, від двох до п’яти років буцегарні. Тебе, мужик, і у Польщі розшукають. На це є Інтерпол. А я, (хоч і “єлі ноги соваю”, як ти пишеш) людина рішуча.

Сергій

Ти реально хворий за такими як ти плачуть ліпіни

Анатоль_ БІДЗЮРА

Спіши бо не встигнеш до неділі.

Володимир

Чого ти такий недобрий?

Олег

Він що, розумово відсталий? “Такщо в неділю на ніч виїду на Польщу на 3 місяці по біометрії.” Який дурень поїде в Польщу на ТРИ МІСЯЦІ і буде думати що все, поліція його не знайде. Так поліція, тільки людей з величезними грошима “не знайде”, а таких **** за 3хв, якщо їй буде потрібно. Чи він з хворої голови подумав, що коли поліція взнає з митниці, що чудо поїхало на 3 місяці в Польщу, то все кримінал закриють, бо 3 місяці це дуже великий для поліції строк. Тут можна сміятись)))

Анатоль_ БІДЗЮРА

Кладуть на вас, поліцаїв – озброєних до зубів державних службовців, самі бачите хто і що. Невже проковтнете? Тут зміксована безкарність, ваша бездіяльність, ігнорування “ЗУ Про Національну поліцію України”, зрада присязі на вірність народу України та банальний поху**зм правоохоронців у нашому багатостраждальному місті.
27 лютого, у приміщенні прокуратури, на вул. Маяковського, 19 буде вести особистий прийом новий обласний прокурор Волинської області, призначений на посаду від “Слуги народу”. У вас ще є час все змінити. Чекаю.

Vet-k

Чудо ти! Ментів не боїшся, а в Польщу тікаєш на 3 місяці🤭😅. Що ти морозиш, чоловіче 🤦🤯.

Пятак

Мені здається,що ти повинен взяти ту картку прикордонного руху,вкласти в ті паспорти і засунути собі в те м’яке місце на якому ти сидиш,мені тебе шкода

Уууу

Все дуже просто робиться – правоохоронці мають право і повноваження заборонити виїзд цьому “блохеру” виїздити за кордон. Бо коли добре подумати, то нема чого такому екземпляру нашу країну і наших людей перед закордоном позорити. Чмо і в Африці чмо і з гівна канфєт не буде

Роман

А чого то ти такий сміливий? Бо ти туша 130 кг?спортсмен херов

Віктор

До буцигарні того ***! То не блогер, а гопник. Ще мера міста “Сапогом” кличе в своїх доповідях. Чувак ще своє скурає

Василь

Певний час у мене на сторінці в фейсбуці проскакували новини від цього Артура… чесно кажучи, нічого толкового я ні разу від даної особи так і не чув, а те що було останнє – це вже повний неадекват. Мусив його заблокувати бо певно воно якесь трошки хворе…

Анатоль_ БІДЗЮРА

Тут без діагнозу, вочевидь, не обійдеться. Проте, це потрібно робити фахівцю і згідно “ЗУ Про психіатричну допомогу”.

Уууу

А хіба не не треба того Артура за кордоном шукати через інтерпол, коли він такий неадекват?? Що з того, що поїде – він небезпечний. Нікому не відомо що він надумає і кого ще може вчепитися. Його потрібно обстежити у терміновому порядку

Лена

Що це?? Так ведуть себе люди?? Звірі ведуть себе з більшою повагою. Жах!!! Це на кріміналку і негайно. І під пильним керівництвом захисних органів і журналістів, цей ***має бути негайно ізольований.

Василь

“Воно” так хоче бути блогером що під кожним своїм “брєдом” завжди підписується “блохер артур”. От тільки якась халепа – той його брєд публікувати всі відмовляються, а те що він постить в фейсбуці ніхто читати не хоче та ще й навіть блокують… от Артурчик і піниться.

РАДАР

Для Укропа. Я вам відкрию великий секрет. Толковий редактор може зробити цукерку/читабельний текст навіть із продуктів життєдіяльності. 🙂 Про що і свідчать реальні, без коректури і стилістичних правок, тексти цього блогера.

Артур

Я знаю де ти мешкаєш.
До ранку ти не дотянеш.
В глибоку ніч я буду сьогодні в тебе.
Прощайся з дочкою своєю, поки ще тепла ти.

Уууу

НС, кличте поліцію до себе і нехай підключають кіберполіцію негайно

РАДАР

Це надіслано звідси:
Артур
artur_zotkin@yahoo.com
46.211.116.64

РАДАР

Розповідаю. 10 поспіль телефонних дзвінків від Артура Зоткіна близько 21-ї години й одразу після того дуже конкретна погроза вбивством – я і це тут поставила.

Лікар для Артура

Оприлюдніть фото хворого.

Анатоль_ БІДЗЮРА

У Фейсбуці є. Поганеньке, правда. Якщо хтось має якісніше – опублікуйте, або скиньте мені. Нова зірка, у Новіку, зійшла. ))) І своїм “сяйвом” затьмарила бандитизм, наркоманію та квартирні крадіжки. Вочевидь, на ній є ще й інші – темні кримінальні плями.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну, якщо нововолинська поліція і цього разу не спрацює на випередження, то ви мені пробачте, але ви тоді вже не поліція. Тут мають місце неодноразові погрози вбивством декільком людям! Чого чекаєте? Чи не бачите, що у людини дах зірвало? Хреститись (після грому) пізно буде.

Знову не так.

Чапай думає!…

Василь

Якщо хтось не в курсі, то це той самий дибількуватий блогер, який розказував про дешеві польські креми для гоління та про гній в бананах… )))

Юля

Знаю цього Артура він завжди був трішки не адекватний і щей сексуально озабочений. Але щоб так то це жах. Шкода його маму і сестру, бо це для сестри мати такого брата то це жах а стид який!

Уууу

А чого сестрі стид? Стид Артуру що між людей живе, а поводитъся, як б**ло

Добрий

Я його шкодую, він не винен, що хворий на шизофренію (мабуть). Він потребує співчуття та госпіталізації екстреної.

Благодатний

Схоже, що стан його здоров’я сильно погіршився.
Його розсудок в тумані, він не віддає собі звіт за свої дії.
Він наче не розуміє час та пору року і рік.
Зате добре знає, як писати гидоту і звинувачувати інших людей у чомусь.

Білий халат

Чує моє серце, цей заслужений блохер потребує на даний час екстреної госпіталізації у психіатричну клініку.
Його поведінка шокує, а декого ставить у таке положення, просто як у приказці, хоч стій, хоч падай.

Але пожалійте хлопаку, не судіть суворо.
Шиза, підлота і білочка – це ж на все життя.

Уууу

Не треба так однозначно, бо Чекатило також був ніби слабий на голову, але був осудний. Мо’ хлопака треба у тюрму на конкретний термін

РАДАР

Оце все жирним шрифтом – цитати з писанини того Артура про мене, так? Ой-йой, яке ж воно виявилось підле.

Віталій Грабовський

“Блохер Артур”, знаю, ти прочитаєш це. Перш ніж когось ти маєш настановляти на Божу сторону і “бєсів” виганяти ти повинен спочатку сам сходити до церкви, незалежно якої віри, бо Бог один, і визнати свою вину.
Ти погрожуєш убивством жінці, удвічі старшій за тебе. Якщо ше в тебе як “блохера” є хоч капля совісті, попроси вибачення хоча б в “наташки” як ти писав. А це не “наташка” тобі. А потім сходи в лікарню, там можливо чимось допоможуть. І не погрожуй людям, бо за все будеш нести відповідальність.

Роман

Цей Артур дійсно трохи неврівноважений, я кажу це як його одногрупник з пту

РАДАР

Люди надіслали низку фото і скріншотів брудної писанини, яку цей Артур поширює про мене у вайбері.
Тягне на пару статей ККУ. І Цивільного кодексу, це само собою.
Цікаво, теж буде брехати, що це не він? І номерочки не його? 🙂

Артур

Удаляй нахуй свою всю писанину.
Даю2 години часу.
Недай бог ще хоть 1 коментар чи хоть 1 навіть літера появиться знизу то сьогоднішній день стане закатом твоєї карєри і остальнім причалом доя твоєї брудної та грішної душі.

Уууу

А у яких випадках можна примусово спровадити до психіатра на обстеження таку особу, як цей Артур? Хіба не зараз із участю поліції? А то поліція і медики затримували і спроваджували якусь жінку у місті і Радар про це писав, а за Артура ніхто ніяк не береться. Той неадекват довго іще буде відриватись і будоражити інтернет?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Василя Мартинюка за “замінування” Вопаку, швиденько в Луцьку психіатричну лікарню № 1 доставили, за прокурствування О. Сліпчука… Та й із В. Грабовським довго не валандались. А тут якась дика історія із переполоханою діареєю у державних службовців, що присягалися “служити і захищати”.

Макс

Якійсь словесний пронос

ВОЛОДИМИР

***

Едуард

Так блокуйте його в Фейсбуці !!!
Я так зробив , зайдіть на профіль цього чоловіка , натисніть поскаржитись , і нехай його блокують !

Уууу

а можна і не скаржитись. Можна і самому заблокувати, або натиснути ” не стежити за ….”

Едуард

Та обрізати йому всі можливі методи поширення інформації і спілкування з людьми )))