Сьогодні після першої години ночі двоє молодиків вдерлись на моє подвір’я, розтрощили ломакою вікно й намагалися вкинути у помешкання пластикову посудину з токсичною легкозаймистою речовиною.

А тоді поставили її палати під моїми дверима.

Це відбувалось у мене на очах. 

 

Залишили на згадку дві каністри з зеленкуватою смердючою рідиною.

Передали в такий демонстративний спосіб привіт за котрусь із моїх публікацій отут, на РАДАРІ.

У свою чергу, передаю палкий привіт начальнику (чи в.о.начальника, не знаю) Нововолинського відділення поліції, підполковнику поліції Галащуку С.Ю.

Наприкінці січня, отримавши на РАДАР від аноніма конкретну брутальну погрозу фізичною розправою, я звернулась до поліції з заявою. Наполягала на внесенні мого повідомлення в Єдиний реєстр досудових розслідувань і просила розпочати кримінальне провадження.

Отримала відписку за підписами О.Цицори й С,Галащука: підстав немає, погроза віртуальна, встановити особу залякувача неможливо.

Написала скаргу в обласне управління. Знову відписка. Щоправда, додали: матеріали розгляне департамент кіберполіції.

На тому все.

Сьогодні вночі бандюки перейшли від слів до діла.

 

 

У хаті стоїть нестерпний сморід від токсичних випарів. Поліцейські опитали мене і поїхали. Пожежу я загасила самотужки ще до приїзду надзвичайників.

Наша поліція нас. Підставте потрібне слово самі.

Поліцейський зі слідчо-оперативної групи, яка прибула на мій виклик, категорично забороняв мені розповідати бодай комусь про цю кримінальну подію. Типу таємниця слідства, відповідальність за розголошення.

Пояснила йому, що Конституція дозволяє мені інформувати громадськість. До того ж, ідеться про реальну загрозу для мого життя і здоров’я. І про бездіяльність поліції упродовж трьох останніх місяців, відколи я звернулася туди з заявою про погрози.

Отож палкий привіт підполковнику поліції Галащуку й генералу поліції третього рангу Шпизі – нашим берегунам.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ: 

“Напишеш хоч шото про Сапожнікова чи Ярему – відправлю надовго в реанімацію”. Погрози авторці РАДАРА

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: