Ось уже другий рік йому йде пільговий підземний стаж. Ну, й зарплатня.

На дільниці його не бачили, але то таке…

Керівник дев’ятої нововолинської шахти Володимир Юрків приїздить на роботу з Червонограда. Возить його туди-сюди молодий водій К. – теж червоноградець.

 

Своє авто “Шкода-Октавія” К. здав в оренду держпідприємству “Волиньвугілля” ще 2016 року. Тоді генералив Микола Пиріг.

Невдовзі дев’яту копальню очолив Юрків. І земляк став катати його з вітерцем на на тій “Шкоді” коштом… правильно, коштом ДП “Волиньвугілля”.

І все б нічого – нововолинські гірники до таких членовозів давно звикли. Але апетит приходить під час їзди.

Водієві виявилося замало його зарплатні й доходів від машини, яку орендує в нього держпідприємство. А може, палко полюбив шахтарську працю. Та й треба ж чимось зайнятись, поки чекаєш на директора.

Наш К. опанував на курсах (чи на папері?) героїчну професію, отримав табельний номер 190 (так?) і був зарахований кріпильником на дільницю водовідливу.

 

 

Ось уже другий рік йому йде підземний стаж. Ну, й зарплатня. На дільниці його не бачили, але то таке.

Коли іваничівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом фіктивного працевлаштування і стала під протокол опитувати працівників шахти, начальник дільниці Шостак зненацька звільнився.

Директор копальні про підземні трудові подвиги свого персонального водія нібито нічого не знав і навіть не здогадувався, ага. Ні сном ні духом.

Цікаво, а хто підписав наказ про прийом К. на роботу?

Керівник первинки НПГУ В.В.Гура, який працює в тісному тандемі з директором, теж ні про що не здогадувався! Та й тепер чомусь мовчить – не викриває на зборах фіктивну оборудку, не строчить про неї листів у міністерство, не бере за барки і не б’є по пиці тих, що зухвало дурять колектив…

Хто лобіював призначення Юрківа директором – пан Шайтан, екс-директор ДП “Львіввугілля”, екс-заступник міністра енергетики? Шайтан поплутав – Шайтан і відмаже.

А крайньою зроблять табельницю чи кадровичку, авжеж.

Ну, а ви, гірники, пітнійте там у вибої, дихайте пилюкою, тяжко заробляючи пільговий стаж. 

І думайте, з чиєї руки годується ваш профспілковий горлопан.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: