“Волиньгаз” закидав нововолинців листами щастя. Активісти прийняли виклик

8 2441

Листи щастя дістали від облгазу мешканці багатоповерхівок у 15-му, 5-му, 6-му мікрорайонах Нововолинська.

Люди стривожені й обурені…

 

Кожного квартировласника викликають на комісію аж у Луцьк – в обласне управління газового господарства. 100 квартир у будинку – 100 рекомендованих листів…

Отаких:

 

Засідання відбудеться 8 вересня.

Кожну справу розглянуть незалежно від того, чи прибув споживач газу. У “Волиньгазі” вважають, що відмова споживачів від встановлення загальнобудинкового газового лічильника суперечить закону й нормативним документам відомства.

Про самочинні спроби газівників накинути мешканцям ще один засіб обліку для проплати (за себе й за того хлопця) РАДАР писав тут: “Нове намахалово від Волиньгазу”. http://radar.in.ua/nove-namahalovo-vid-volyngazu/

І тут:

Газовики, поліція, лічильник і скандал. Як обламати монополіста

Працівники підприємства-монополіста без погоджень із мешканцями, без дозвільних і проектних документів намірялися встановити на багатоверхівках загальнобудинкові газові лічильники.

Але чому споживач, маючи лічильник у квартирі, мусить сплачувати ще невідь за що?

Люди збунтувалися, згоди не дали.

 

 

Навіть поліцію викликали задокументувати незаконні  дії газівників.

 

 

І от прийшла атвєтка. Вас викликають на комісію, ви порушили те і те.  Ми вас… оштрафуємо? попередимо? зобов’яжемо?..

Хтозна, чого чекати від монополіста.

Люди не розгубилися, знову організувались і доручили керівнику асоціації “Містечко” Руслану Влодарчику обстоювати їхні інтереси на комісії  “Волиньгазу”.

 

 

Видали йому отаке доручення:

 

 

Наразі Руслан Влодарчик та інші активісти готуються до зустрічі з монополістом. Консультуються з юристами та головами луцьких ОСББ.

РАДАР уважно стежить за цим паперовим двобоєм.

Відповідь із Нововолинського відділу поліції  на звернення Влодарчика й мешканців іще не надійшла. А почитати її було б  дуже цікаво!

 

 

А це акти про порушення, які складали газівники…

 

 

Наприкінці документа – зауваження споживача, які зробив Руслан Влодарчик:

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Жах
6 років тому

Не можу опублікувати.
6 вересня на ПП Угринів-Долгобичув о 21 годині трапилось наступне. Українські митники скерували на сторону два автомобіля: Ауді і Крайслер. Останній, роблячи маневри, зацепив першу машину, не значно процарапав бампер Ауді, в якій знаходились усім нововолинцям відомі Вова чечен і Дем’ян із сумнозвісної компанії теквандистів. Ті, в свою чергу, почали вимагати в бідного хлопчини (водія крайслера) гроші, на що він відповів: “можу дати тільки сто злотих, більше немає. Або викликаємо страховиків”. Бандити взяли ножа, порізали на крайслері всі колеса і пригрозили: “готуйся”. Все це відбувалось в присутності наших митників і погранців! Хотілося б почути від них коментарі, що ж це за порядки такі в стражів порядку?

Жах
6 років тому

Хлопець не знав куди себе подіти на митниці, йому ніхто не помагав. Ні наші, ні польські стражі, які тільки через цікавість приходили подивитись на порізані шини. Хлопчина з кимось говорив по телефону і говорив що колеса не проблема, проблема тепер якось йому самому добратись додому живим і здоровим. Як так? Те що трапилось зняли камери митниці, та й сам постраждалий знімав усе це на свій телефон, напевне знімали і люди які на той час знаходились в черзі

editor
6 років тому
Відповісти  Жах

Дайте нам контакти того хлопця. Або хай зв’яжеться з РАДАРОМ.
Ел.адреса: info@radar.in.ua

googl
6 років тому

Насправдi не важливо чи Є документацiя чи нема,якщо треба то знайдуть та все одно поставлять,а от яка користь вiд того шуму Влодарчику i що вiн з того буде мати?

Влодарчик Р.І.
6 років тому
Відповісти  googl

Влодарчик є таким самим мешканцем, як і більшість нововолинців, живе в одному з таких багатоквартирних будинків і не згідний платити якісь міфічні кошти “за втрати в мережі”, які добавлять з нічого.
Про користь скажу: завтра їду в Луцьк на адмінкомісію. Місця в автомобілі є… НАПЕВНО, ДЛЯ ЗАБАВИ… google, приєднуйся, запрошую. Разом потратимо свій час.
ХОЧА МОЖНА БУЛО Б ВИТРАТИТИ ЧАС НА ВАЖЛИВІШІ РЕЧІ.
Мій телефон /067/ 911 44 89, дзвони.

Сашка Скотиняка
6 років тому

Все гарно написано, але це напівправда, так як у документах газових контор і в законі написано, що для тих мешканців, в яких у квартирі стоїть індивідуальний лічильник – нічого не зміниться щодо обліку і оплату за отриманий товар (природній газ).

Влодарчик Р.І.
6 років тому
Відповісти  Сашка Скотиняка

Сашка Скотиняка…в Запоріжжі та Дніпрі є вже факти коли після встановлення загальнобудинкового лічильника мешканцям з поквартирним донарахували втрати в мережі до місячного нарахування по квартирі згідно показників поквартирного лічильника …І ТЕПЕР ВОНИ СИДЯТЬ ТА ЧУХАЮТЬ ПОТИЛИЦЮ!!!
А ЩОРОБИТИ ДАЛІ???? ВЖЕ ДОРАХОВУЮТЬ РІЗНІ ВТРАТИ….

Цікаво
6 років тому
Відповісти  Влодарчик Р.І.

Що виіздили?