Вожді загнались, їх потрібно гнати. Я – за дочасні вибори!

4 369

Останнім часом у ЗМІ здіймають хвилю “руху за стабільність”. Приблизно так: боронь Боже щось змінювати, думати про дострокові вибори в Раду і взагалі про зміну влади. Бо це може бути лише з подачі московської агентури, яка чекає не дочекається, щоб розвалити Україну зсередини.

А тому нас закликають зберігати спокій, регулярно їсти шоколад і читати квитанції за комунальні послуги на ніч.

Але наші шановні вожді трохи “загналися”.

Після того як чуваки задекларували тонни доларового кешу, персональну церкву, мощі святих, крадені з музеїв стародруки, десятки коштовних годинників – вони наївно переконують нас, що змінювати нічого не потрібно!..

З такими п@дарами і Росії не треба. Не так страшні московські воші, як українські гниди.

 

 

Вибори – це найкраще і найлагідніше, що може бути у цій ситуації.

Доходжу висновку: єдиний варіант – це не допустити до балотування всіх (!), хто був у владних структурах останні 25 років. Тобто люстрація. Яка не відбулася в державі.

Європа нехай “турбується та занепокоюється” – такі вибори в будь-якому разі кращі, ніж люстрація кулями і сокирами.

 

Олексій Петрунін,
м.Володимир-Волинський

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
4 років тому

У першу чергу потрібно позбавити посад комунодинозаврів, що у владі іще із радянських часів. Це, особливо, стосується міст Нововолинська, Володимира та Луцька. Ніякого прогресу не буде допоки комуністи, комсомольці та КГБісти будуть і надалі керувати Волинню. Ці слова мають стосунок і до голови ОДА – вірного ленінця, що прикриває всіх трьох своїх “колег”. Якщо ми хочемо щось змінити у своєму житті – не можна далі мовчати! Вони розпухли від баксів і комунального майна.

editor
4 років тому

Ого-ого, вже в деяких ура-патріотичних спільнотах видаляють цю публікацію! Читайте швидше, поки за нами не прийшли… 🙂 Агов, стукачик із “Бугу”, для тебе є робота!

юрій
4 років тому

на сто відсотків підтримав би таку люстрацію, але за однієї умови. 100% люстрація судівського і прокурорського корпусів! Інакше, це все не має сенсу!І в цьому випадку, як казав Вацлав Гавел – “краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу”!

editor
4 років тому

А прикиньте, якби справді не допустити до виборів жодного з колишніх політиків. Ні Тимошенко, ні Ляшка, ні Порошенка, ні Мартиняка, ні Шуфрича з Бойком. Завести у владу абсолютно нових людей. Декларації всіх кандидатів роздивлятися під мікроскопом. Нові правила гри: не хто кого перекраде, а хто більше встигне зробити для своїх виборців. А?.. І це ж десь у Литві давно вже так…