Ви питали! Який бовдур зняв вечірні рейси 13-ки і чи побила начальниця двірничку?

16 3312

Ви запитували – ви й відповідайте, шановні користувачі. 🙂

У коментарях – разом із керівниками різного штибу, якщо вони схочуть щось нам сказати.

Сьогодні читачі з Нововолинська і Благодатного спитали таке.

 

Оксана Гришина:

 – Цікаво було б дізнатись, у чию “світлу голову” прийшла ідея зняти на маршруті №13 рейс на 20.20 і 21.20?

Як дістатися після роботи додому? Перевізникам геть на людей наплювати.

Обуренню пасажирів немає меж.

Віктор Бабій:

– Кажуть, що начальниця одного з комунальних підприємств побила жінку-двірника. Може, хтось щось знає?

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
16 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила Зіменко
3 років тому

1-го січня я не мала можливості доїхати ввечері додому у селище від Молокозаводу. Автобусів не було зовсім. Чекала дуже довго, страшенно замерзла. Врешті доїхала приватною попутною машиною, коли вже було досить пізно.
Не маю уявлення куди дивиться селищний голова і селищна рада? Чому вони не займаються вирішенням цього питання і цієї проблеми? Чому дозволяють перевізникам зневажати селищних мешканців таким ставленням до них і таким транспортним сполученням? Селищний голова має владу і всі необхідні для цього повноваження. Він просто зобов’язаний висловити своє “ФЕ” і обурення громади перевізникам за таке обслуговування даного маршруту. І це вже кажу і обурююсь не тільки я, а і люди, які у селищі не живуть.
Можливо ще мешканці селища тут напишуть свою думку?
За все моє життя у селищі таких жахливих “поїздок”, як зараз, ше не було

степан
3 років тому

у всьому вина селищного голови БЛАГОДАТНОГО який особисто позвонив в департамент інфраструктури та туризму волинської ода і заборонив надати тимчасовий дозвіл перевізнику нововолинська МОТИВУЮЧИ ТИМ ЩО В НЬОГО Є ПЕРЕВІЗНИК СТАРНИЦЬКИЙ ВОЛОДЯ який його повністю влаштовує і який його кинув перед новим роком закрив підприємницьку діяльність і ходить по БЛАГОДАТНОМУ і гадить міську владу. ПЕРЕВІЗНИК який виграв конкурс чекає дозвільні документи бо з подачі ТОПОРІВСЬКОГО ЙОМУ БУЛО ВІДМОВЛЕНО ЩЕ В ЖОВТНІ в тимчасовому дозволі на перевезення пасажирів по маршруту Нововолинськ-БЛАГОДАТНЕ. ВИ загралися в ігру під назвою перевезення…….

Юра
3 років тому
Відповісти  степан

несмішить Степан! чим би то перевізник який просив тимчасовий дозвіл їздив? цей перевізник 2 місяці ремонтував автобус який пригнав, пів автобуса перебрали це цілий лах , і всі шофера про це знають, автобус який їздив по Львові це МЕТАЛОЛОМ! Ще цій автобус покаже як він “їздить” і непройде і місяця по ціх ” золотих ” дорогах. . Так якщо незнаєте то і непишіть . Щеб цій еталон ще стільки виїздив як ” мерс” 2.5 місяці з 6 ранку до 24 год кожен день. Скоро побачим їзду класного еталона і скільки він протримається, а запасного нема , а писати всі мастаки побачим хто заграється в гру під назвою “перевезення”

Іван
3 років тому
Відповісти  степан

якби оцей перевізник з Нововолинська несунув свого носа на цей маршрут Нововолинськ -_ Благодатне то перевізник Стерницький їздив і далі і возив людей по 7 гр і по пільгах ,цього автобуса чекали пенсіонери по 2-3 години щоб їхати хочаб дешевше , діти з багатодітних сімей , студенти які також їздили на заняття . Якби прийшов в жовтні перевізник з Нововолинська , а він як пишуть ще ремонтував 2 місяці автобуса, то хтоб їздив? зараз завал , на декілька днів ,а щоб тоді робилося якби небуло 2 місяці? Зараз побачимо який цей перевізник АС і як він справиться зцим маршрутом час покаже , люди могли б ще і надалі їздити ще маршруткою № 13 і користуватися пільгами. Але в нас все для людей!

степан
3 років тому

Кришувати нелегальні перевезення це злочин це те чим ВИ пане селищний голова зараз займаєтися хто відповість за безпеку ваших виборців в разі дтп? передрейсовий тех мед огляд водіїв виконується? страхування пасажирів від нещасних випадках на транспорті є? техогляд вашого бусіка пройдений? відрахування до бюджету за здійснення підприємницької діяльності здійснюються? Безпредел………

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  степан

ви напевно не знаєте як техогляд проходять

петро
3 років тому

Вечірні рейси були зняті за допомогою ТОПОРІВСЬКОГО і це правда а зараз смішний бусік катається і, мабуть, ділить бубло з селищним головою……

Вікторія
3 років тому
Відповісти  петро

Грошовиті гранти потрібно віпрацьовувати якось, бути селищним головою-то ж не селфі і фото по різним туснякам клацати…

Микола
3 років тому

у чию “світлу голову” прийшла ідея зняти на маршруті №13 рейс на 20.20 і 21.20?

– начальник відділу транспорту: Юра Коцура

анти чобіт
3 років тому

бовдур який матюкається

Людмила Зіменко
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

Зате з подачі і ініціативи селищного голови сьогодні, 4січня, по другому колу Чергову Блакитну, Велику красуню-ялинку прибирали. Знову приїздила машина з працівниками і на ялинку довішували-дочіплювали темно-сині вогники, бо перед Новим Роком вогників забракло. Тепер, перед Різдвом в самий раз, а що автобуси не ходять, так то таке…не дуже важливе і обов’язкове.
От перейменувати селище ( хоча можна було не перейменовувати) також Дуууууже потрібно, бо це селищному голові зарахується як плюс.
Я народилася у селищі і знаю, що селище названо було Жовтневе( не Октябрьское) тому, що у жовтні місяці було підписано папери на будівництво селища між двома шахтами #6 і #7, а назва була НЕ НА ЧЕСТЬ совітсько-більшовицької революції. То яка тут в біса декомунізація? І чому селищна рада і радівські працівники не подали вчасно до Верховної Ради належні, підтверджуючі цей факт документи?? Чому у селищній раді спали?? Я тепер у нашому селищі ніякої благодаті не бачу. Хто за таку назву на громадських слуханнях голосував, бо я не голосувала за таке перейменування??
Тепер селищному голові і усій селищній раді притьмом, у терміновому порядку вирішувати питання пасажирських транспортних перевезень на маршруті і поставити питання до працюючих перевізників “У чию “світлу” голову вдарила думка” працювати, перевозити пасажирів на маршруті лише вдень, а ввечері сидіти по хатах, і як новий Луцький власник цього маршруту такий графік дозволив і затвердив?? Чому ж це луцькі ПЕРЕВІЗНИКи ввечері не працюють – у них що Комендантська Година? І коли на маршруті буде порядок, якщо буде взагалі. Це питання до селищної ради у першу чергу. Чекаю відповідь

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

благодатне так батюшка назвав ,це ліпше ніж новобіличі чи сапожнікове

степан
3 років тому

перевізник з нововолинська водії з благодатного все буде добре трішки потрібно почекати коли облдержадміністрація підготує дозвільні документи на перевезення пасажирів по маршруту нововолинськ-благода тне вихід 4 там включені чергові рейси перевізник не хоче порушувати закони УКРАЇНИ про автомобільний транспорт тому і дотримується процедури в утриманні дозвільних документів

Людмила Зіменко
3 років тому
Відповісти  степан

Теперішні луцькі перевізники /284 маршрут, здається, чому ввечері на маршруті не працюють – БАБАЯ БОЯТЬСЯ??? Чому люди мають терпіти і чекати, що “все буде добре?? Перевізники і влада, яка бездіє, або ще гірше – вставляє палки в колеса, між собою гризуться, а люди мають пішки ходити?? Пільги на пасажирських перевезеннях уряд скасував, пільг більше немає.
Селище перейменовувати не було потреби, про це я і писала. Коли перейменовувати, то був ще такий варіант, як ПОКРОВСЬКЕ на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці. Але на громадських слуханнях одна вчителька без знання справи заявила, що у Росії є Покровський міст, хоча там не міст, а Покровські ворота. Селищна влада не обстоювали право на стару назву селища, навіть не намагалась цього зробити, пальцем не кивнула, а на слуханнях переважна більшістть громадян була проти необгрунтованого перейменування і люди були за збереження старої назви. Я все це бачила і чула.
Селищній владі за перейменування і транспортне сполучення ГАНЬБА!!!!

РАДАР
3 років тому

Кому цікаво – на ранок тут буде трагікомічна історія про “побиття”. Вислухано обидві сторони. Переглянуто цікаве відео. Сміх і гріх, хоча кому як .
Стежте за РАДАРОМ.

гість
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Обіцяли на ранок матеріал про побиття. Пройшло майже 6 днів і немає нічого. Чому?

Якраз на ранок і з’явився, у рубриці “Історії”, давно стоїть. 🙂
http://radar.in.ua/monety-shmaty-fekaliyi-pid-dveryma-vidmu-znyala-videokamera/

Модер