Ви питали! Який бовдур зняв вечірні рейси 13-ки і чи побила начальниця двірничку?

16 3284

Ви запитували – ви й відповідайте, шановні користувачі. 🙂

У коментарях – разом із керівниками різного штибу, якщо вони схочуть щось нам сказати.

Сьогодні читачі з Нововолинська і Благодатного спитали таке.

 

Оксана Гришина:

 – Цікаво було б дізнатись, у чию “світлу голову” прийшла ідея зняти на маршруті №13 рейс на 20.20 і 21.20?

Як дістатися після роботи додому? Перевізникам геть на людей наплювати.

Обуренню пасажирів немає меж.

Віктор Бабій:

– Кажуть, що начальниця одного з комунальних підприємств побила жінку-двірника. Може, хтось щось знає?

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

16
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
8 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
Людмила Зіменко

1-го січня я не мала можливості доїхати ввечері додому у селище від Молокозаводу. Автобусів не було зовсім. Чекала дуже довго, страшенно замерзла. Врешті доїхала приватною попутною машиною, коли вже було досить пізно. Не маю уявлення куди дивиться селищний голова і селищна рада? Чому вони не займаються вирішенням цього питання і цієї проблеми? Чому дозволяють перевізникам зневажати селищних мешканців таким ставленням до них і таким транспортним сполученням? Селищний голова має владу і всі необхідні для цього повноваження. Він просто зобов’язаний висловити своє “ФЕ” і обурення громади перевізникам за таке обслуговування даного маршруту. І це вже кажу і обурююсь не тільки я,… Читати далі »

степан

у всьому вина селищного голови БЛАГОДАТНОГО який особисто позвонив в департамент інфраструктури та туризму волинської ода і заборонив надати тимчасовий дозвіл перевізнику нововолинська МОТИВУЮЧИ ТИМ ЩО В НЬОГО Є ПЕРЕВІЗНИК СТАРНИЦЬКИЙ ВОЛОДЯ який його повністю влаштовує і який його кинув перед новим роком закрив підприємницьку діяльність і ходить по БЛАГОДАТНОМУ і гадить міську владу. ПЕРЕВІЗНИК який виграв конкурс чекає дозвільні документи бо з подачі ТОПОРІВСЬКОГО ЙОМУ БУЛО ВІДМОВЛЕНО ЩЕ В ЖОВТНІ в тимчасовому дозволі на перевезення пасажирів по маршруту Нововолинськ-БЛАГОДАТНЕ. ВИ загралися в ігру під назвою перевезення…….

Юра

несмішить Степан! чим би то перевізник який просив тимчасовий дозвіл їздив? цей перевізник 2 місяці ремонтував автобус який пригнав, пів автобуса перебрали це цілий лах , і всі шофера про це знають, автобус який їздив по Львові це МЕТАЛОЛОМ! Ще цій автобус покаже як він “їздить” і непройде і місяця по ціх ” золотих ” дорогах. . Так якщо незнаєте то і непишіть . Щеб цій еталон ще стільки виїздив як ” мерс” 2.5 місяці з 6 ранку до 24 год кожен день. Скоро побачим їзду класного еталона і скільки він протримається, а запасного нема , а писати всі мастаки… Читати далі »

Іван

якби оцей перевізник з Нововолинська несунув свого носа на цей маршрут Нововолинськ -_ Благодатне то перевізник Стерницький їздив і далі і возив людей по 7 гр і по пільгах ,цього автобуса чекали пенсіонери по 2-3 години щоб їхати хочаб дешевше , діти з багатодітних сімей , студенти які також їздили на заняття . Якби прийшов в жовтні перевізник з Нововолинська , а він як пишуть ще ремонтував 2 місяці автобуса, то хтоб їздив? зараз завал , на декілька днів ,а щоб тоді робилося якби небуло 2 місяці? Зараз побачимо який цей перевізник АС і як він справиться зцим маршрутом час… Читати далі »

степан

Кришувати нелегальні перевезення це злочин це те чим ВИ пане селищний голова зараз займаєтися хто відповість за безпеку ваших виборців в разі дтп? передрейсовий тех мед огляд водіїв виконується? страхування пасажирів від нещасних випадках на транспорті є? техогляд вашого бусіка пройдений? відрахування до бюджету за здійснення підприємницької діяльності здійснюються? Безпредел………

анти чобіт

ви напевно не знаєте як техогляд проходять

петро

Вечірні рейси були зняті за допомогою ТОПОРІВСЬКОГО і це правда а зараз смішний бусік катається і, мабуть, ділить бубло з селищним головою……

Вікторія

Грошовиті гранти потрібно віпрацьовувати якось, бути селищним головою-то ж не селфі і фото по різним туснякам клацати…

Микола

у чию “світлу голову” прийшла ідея зняти на маршруті №13 рейс на 20.20 і 21.20?

– начальник відділу транспорту: Юра Коцура

анти чобіт

бовдур який матюкається

Людмила Зіменко

Зате з подачі і ініціативи селищного голови сьогодні, 4січня, по другому колу Чергову Блакитну, Велику красуню-ялинку прибирали. Знову приїздила машина з працівниками і на ялинку довішували-дочіплювали темно-сині вогники, бо перед Новим Роком вогників забракло. Тепер, перед Різдвом в самий раз, а що автобуси не ходять, так то таке…не дуже важливе і обов’язкове. От перейменувати селище ( хоча можна було не перейменовувати) також Дуууууже потрібно, бо це селищному голові зарахується як плюс. Я народилася у селищі і знаю, що селище названо було Жовтневе( не Октябрьское) тому, що у жовтні місяці було підписано папери на будівництво селища між двома шахтами #6 і… Читати далі »

анти чобіт

благодатне так батюшка назвав ,це ліпше ніж новобіличі чи сапожнікове

степан

перевізник з нововолинська водії з благодатного все буде добре трішки потрібно почекати коли облдержадміністрація підготує дозвільні документи на перевезення пасажирів по маршруту нововолинськ-благода тне вихід 4 там включені чергові рейси перевізник не хоче порушувати закони УКРАЇНИ про автомобільний транспорт тому і дотримується процедури в утриманні дозвільних документів

Людмила Зіменко

Теперішні луцькі перевізники /284 маршрут, здається, чому ввечері на маршруті не працюють – БАБАЯ БОЯТЬСЯ??? Чому люди мають терпіти і чекати, що “все буде добре?? Перевізники і влада, яка бездіє, або ще гірше – вставляє палки в колеса, між собою гризуться, а люди мають пішки ходити?? Пільги на пасажирських перевезеннях уряд скасував, пільг більше немає. Селище перейменовувати не було потреби, про це я і писала. Коли перейменовувати, то був ще такий варіант, як ПОКРОВСЬКЕ на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці. Але на громадських слуханнях одна вчителька без знання справи заявила, що у Росії є Покровський міст, хоча там не міст,… Читати далі »

РАДАР

Кому цікаво – на ранок тут буде трагікомічна історія про “побиття”. Вислухано обидві сторони. Переглянуто цікаве відео. Сміх і гріх, хоча кому як .
Стежте за РАДАРОМ.

гість

Обіцяли на ранок матеріал про побиття. Пройшло майже 6 днів і немає нічого. Чому?

Якраз на ранок і з’явився, у рубриці “Історії”, давно стоїть. 🙂
http://radar.in.ua/monety-shmaty-fekaliyi-pid-dveryma-vidmu-znyala-videokamera/

Модер