Винуватця ДТП розшукали і притягнуть до відповідальності

2 1664

Щойно т.в.о. начальника Нововолинського відділу поліції Андрій Литвин зателефонував РАДАРУ і повідомив про результати розслідування ДТП, яку невідомі скоїли 30 квітня в Нововолинську на вулиці Винниченка біля будинку №10.

Деталі пригоди тут:

“Розбили нам машину і втекли. Бусом на польських номерах. Були п’яні чи вколоті…”

Винного встановленого. За кермом буса з польською реєстрацією, який врізався в легковик, перебував Олександр Горбань. На нього склали два протоколи: за вчинення ДТП з пошкодженням іншого транспортного засобу й за зникнення з місця пригоди.

Адмінсправу незабаром розгляне Нововолинський міський суд. І він може не лише накласти штраф на водія буса, а й зобов’язати його відшкодувати вартість ремонту та моральну шкоду.

Поліція надасть потерпілим відповідну довідку.

Як запевнив Андрій Литвин, порушника правил дорожнього руху встановили раніше, ніж РАДАР опублікував розпачливу розповідь Вероніки Владович (Гурської).

А от протоколи склали лише сьогодні, бо хитрий водій після ДТП подався до Польщі – й от нарешті повернувся.

РАДАР дякує Нововолинському відділу поліції за оперативність і дієве реагування на нашу публікацію.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
2 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергій Батоговський
5 років тому

Супер! Тепер так, маєте лишні гроші на адвоката – в суд. Але паралельно берете в поліції постанову, складену на Горбаня, знімаєте копію, заповнюєте заяву на виплату до МТСБУ та надсилаєте заяву з копією постанови, з копіями вашого поліса ОСЦПВ, “техпаспорта” та “посв. водія” надсилаєте до моторно-транспортного страхового бюро України (в подальшому МТСБУ). Бланк заяви роздруковуєте ось тут: http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/112814/
Машину не ремонтуєте. Чекаєте 7-15 днів на відповідь з МТСБУ. Якщо у відповіді вони напишуть надати оцінку – робите її за власний кошт (1200 – 1500 грн. з виїздом в Нововолинськ). Оцінювача наймайте з Луцька а не з Володимира (в Луцьку вони професійніші і в 2 рази дешевші). Берете квитанцію про сплату за оцінку і разом з оцінкою надсилаєте їх до МТСБУ. Гроші сплачені Вами за оцінку, в майбутньому поверне Вам МТСБУ разом з основною виплатою за ремонт автомобіля. Якщо МТСБУ надасть Вам безкоштовного експерта з Луцька (10%) – тоді обов’язково оцінюєте збиток в цього експерта. Після цього спокійно чекаєте на виплату з МТСБУ. Якщо раптом, винуватець “розчулиться” і принесе Вам гроші за ремонт, Ви в будь-який момент зможете написати ще одну заяву до МТСБУ на відмову в отриманні виплати. В такому випадку МТСБУ не подавтиме регресний позов на винуватця. Але пам’ятайте, заява на виплату до МТСБУ це ще й той важіль, за допомогою якого, можливо, Вам вдасться вплинути на винуватця пригоди, пояснивши йому, що коли МТСБУ заплатить Вам гроші за ремонт та оцінку, тоді він в порядку регресу сплачуватиме до МТСБУ не лише за ремонт пошкодженого автомобіля а й за його оцінку. Поясніть це винуватцеві та особливо не наполягайте. Не заплатить Вам він, тоді через 3-4 місяці отримаєте виплату з “моторки”.

Вероніка Гурська
5 років тому

Дякую Вам пане СЕРГІЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!