Як патрульні “брали” прокурора. ВІДЕО!

47 6052

Зараз ви побачите справжній бойовик!

Дія відбувається ввечері 11 вересня 2020 р. на вулиці Героїв АТО в Нововолинську.

У головних ролях:

офіцер Нововолинського відділення поліції Віктор Циплаков,

поліцейський із Луцька Богдан Найдюк

та прокурор Володимир-Волинської місцевої прокуратури, колишній керівник Нововолинського відділу прокуратури Микола Йосипович Троцюк.

Нічого особистого, лише відеодокумент. Із боді-камер поліцейських.

Голос за кадром: Віктор Циплаков.

До слова, скаргу пана прокурора на постанову Шацького районного суду, який визнав його винним за двома адмінпротоколами, Волинський апеляційний суд 27 січня відхилив.

Навіть попри те, що прокурора захищали аж троє адвокатів. Двоє з них – теж колишні прокурори 🙂

Ну, дивіться це захопливе кіно. Крутий екшн!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

5 1 голос
Рейтинг статті
47 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Реально: В.Циплаков та Б.Найдюк крутезні поліцаї. Нічого подібного я ніколи за своє житя не бачив і не чув. Це ж треба, взяли п’яного нововолинського прокурора – священнну і недоторканну корову, напівбога, майже іншопланетну істоту. Яка живе (як і всі вони) не по українських законах, а по юпітеріанських чи то б пак – кримінального утворення “Лисі птахи”, як себе називають. Скільки вони мені зла спричинили, яких тільки архісмішних відписок щодо корупції, розкрадань, “відкатів” та іншої злочинної гидоти в НВ міськраді, в період “сапогізму та рожелюківщини”, я від них не отримував! Всі відписки оцифровані, дбайливо зберігаються і чекають на почесну роль експонатів в майбутньому музеї “зони”, протяжністю у 26 років перебування “папи” посеред дурних, як ступа баби Яги, нововолинських обивателів. Куди тепер переведуть прокурора? У які світи, і на які хліби?..

Влад
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

да я з вами згіден накіпіло але нікого вони не взялии,в правильному напрямку рухаються але боязко

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Влад

ЩОДО КОМЕНТАРЯ АНОНМНОГО ВЛАДА НА САЙТІ “РАДАР”
А як вони могли його взяти? Це ж член прокурорської касти! Котра слідкує за всім і вся та контролює буквально усі кримінальні справи відкриті Нововолинським відділком поліції. Хоча, він і п’яниця.
Саме з їхньої подачі, як мене умовно повідомили мої друзі-полісмени, і була закрита кримінальна справа на виконком НВ міськради (Віктора Сапожнікова – міського голову, голову міськради, керівника міського виконавчого комітету, три в одному), щодо невиконання рішення Іваничівського та Львівського апеляційного судів за нерозміщення на офіційному сайті НВ міськради публічних відомостей про комунальне майно міської громади – квартир, земель, фінських будинків, бюджетних коштів, приміщень та споруд,.. що були “кимось” приватизовані, а цілком можливо, що й вкрадені. :)) Йому “світило” від 3-х до 7-ми, конфіскацією. Ще й зараз не запізно. Проте, нема з ким.
Бо тоді вже починалися вибори мера нашого міста. Я так собі й підгадав тоді – під міську виборчу кампанію… І його могли зняти з виборчих перегонів за скоєні злочини, впродовж 25 років, на що я й розраховував. Проте, не склалося, на жаль. Через повну і абсолютну байдужість місцевих мешканців до власної долі та своїх бідолашних дітей… Все, як завжди. Але все ж, вчіться, допоки я живий… Потім – як знайдете. :))
Проте, маємо прецедент: поліцаї все менше починають боятися прокурорів та власного начальства. Циплакова я дуже заповажав після всього цього.

цея
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

отак і виходить що хто при владі вищий над законом ніж інші

цея
1 рік тому
Відповісти  цея

а Вітю Циплакова я знаю це мій сусід і ми з ним колись за одним столом сиділи коли він ще в технікумі вчився проти нього нічого немаю він Поліцейскій а не мусор

цея
1 рік тому
Відповісти  цея

хоча він не раз вдягав на мене кайданки

Влад
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я просто прокоментував що бачів. А як когось брати то справа поліцейскіх. А гучні заголовки справа когось іншого я не хочу когось образити але якщо так і сталось прощу пробачення за здалегіть бо на меті такого не мав.

Серж
1 рік тому

Яка Ви смілива пані Камишнікова.Дай Бог вам здоров’я.

Пані Камишникова
1 рік тому
Відповісти  Серж

Та мене там і близько не стояло. Навіть не пробігало. 🙂
Кому як, а мені найбільше сподобались кадри, де Віктор Сергійович наздоганяє Миколу Йосиповича і вже трохи захекано, але як по писаному перераховує прокурору всі статті Адмінкодексу, які той порушив: “…а, б і г”. Це агонь 🙂
Ну, і “Бодя, помагай!”

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Пані Камишникова

Клас! Оце і є фахова полісменська робота. Виважена та розумна. На нач. поліції Нововолинська В.Циплакова!

Олександр.
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

У нас вже були “хороші” начальники поліції…і преЗедента з “народу” обрали…. і що ? Можливо вже пора починати думати головами?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Олександр.

100% правда. Вони всі були “дуже хороші”. Для себе та “сапогізму”. І все це через нашу мовчазність незрозумілу полохливість і покірність. Пам’ятаю, у 2005-му, пів тисячні мітинги під відділком нововолинської міліції. Назву прізвище начальника, якщо хтось не вірить. Він не дасть збрехати. Протестували проти рейдерського захоплення “КТ “Львівська жінка” Ігоря Желізка підконтрольною міському голові структурою. Яка існує і донині. Нам, люди, щось таки пороблено.

Читач
1 рік тому

Поліцейські – адекватні хлопці.
А той чорт паралізував роботу екіпажу та опергрупи на пів дня.
Замість того щоб продовжити патрулювання – “возились” з ним.

Сусід
1 рік тому

Замовили… Хто ж буде прокурором.

Олександр.
1 рік тому
Відповісти  Сусід

Ну,Ви ж чули…там прозвучало- активісти Карпуса…вже нинішнього мера. Але ,як не є- все на користь…п’яним їздити не можна!

янка
1 рік тому

Люди, навіщо ви це смакуєте, зловтішаєтесь? Людина отримала покарання, все, шо ще? навіщо ця травля?

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  янка

1. Людина НЕ отримала покарання. Її просто визнали винною, але вона найняла трьох адвокатів і намагалася довести свою безневинність і пухнастість. Не довела навіть в апеляційному суді. Проте за збігом термінів розгляду адмінсправи лишилась НЕпокараною.
2. Цькування я тут не вбачаю Показано все як було. Громада має право знати, як працює наша поліція і як поводяться з поліцією прокурори.

цея
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

плюс

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  янка

Хто зловтішається?? Це ви, закамуфльована “Янко”, розповсюджуєте зло посеред Нововолинська. Навколо вас нормальні і адекватні коментарі, хай і анонімних, але чесних людей, які хочуть щоби в правоохоронних органах (які є виконавчою гілкою влади для українського народу!) працювали нормальні люди. Які за їхні ж, важкою працею зароблені людські, гроші, згідно Конституції та законодавства України, захищали простих людей. Не приховані алкоголіки, не злодії, не злочинці і не просмалені хабарники… Дивіться, “Янко”, зло – воно причепливе, приклеїться до вас – не відірвете! Вже причепилось.

Олександр.
1 рік тому
Відповісти  янка

Щоб інших було неповадно…

Алекс
1 рік тому
Відповісти  янка

Людина кажете покарання отримала ?? Ваша людина випила спиртного і сіла за кермо і знаючи що виновний то він хотів всіляко уникнути засудження. При тому бігав по наркоманах щоб ті неправдиві покази на Циплакова дали, і це все за те що Циплаков не звернув увагу що затримує “прокурора” .
Ви думали ми незнаємо ?
Ви думаєте ми незнаємо як ваш “прокурор” давив на хлопців які у Луцькому СІЗО щоб ті дали покази на Циплакова , а в замін він повпливає щоб були у дома ?? Запевняю, ми знаємо і більше, не усе говоримо.

Олег
1 рік тому
Відповісти  янка

Яке той покарання отримав? Панять і прастіть?

цея
1 рік тому
Відповісти  янка

це ще не травля коли пикою в всфаль отото травля

Юлія
1 рік тому

На мою думку, «кіно» досить дивне,справді як замовне…Важко сказати ,що водій Oпеля в стані алкогольного сп‘яніння,на відміну від гурту людей(свідки,поняті).

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Юлія

На мою думку, водій Опеля – цілком готовченко, а свідки і поняті були цілком тверезі. Гурт людей заважав поліцейським працювати. Ви чогось не зрозуміли.

Andi.S.I
1 рік тому
Відповісти  Юлія

А що заважало вашому “шановному” пану прокурору Троцюку продутися в драгер, або до лікарні поїхати якщо недовіра до драгера та доказати усім що він тверезий ?????!!!!!
Достатньо звернути увагу на його поведінку..

Олег
1 рік тому
Відповісти  Andi.S.I

Заважало випита літра горілки, бо як подує чи здасть аналізи відмазуватись буде набагато тяжче.

Вадим
1 рік тому

Один з кращих прокурорів міста,дуже хороша людина.

Його злили вищестоящі прокурори
1 рік тому

Однак найбільший відсоток мільйонерів серед тих працівників обласних прокуратур, які просто не з’явилися на тестування, – 15,26% (47 мільйонерів з 308 прокурорів).

Andi.S.I
1 рік тому

прокурор Андрейцев Микола Миколаєвич пішов на свої хліба, він також ухилявся від тестування думав що відкосить довідкою про те що захворів. Но не фартонуло. А за ним багато цікавого прошлого, і СБУ, кажуть, брало і відпускало дякуючи кумові який рішнув з СБУ. Багато перечисляти .

І радар писав.

Так що не усі ті хто не приїхав на тестування їх повторно не викликали.

Акунаматата
1 рік тому

У поліцейського нюх як у пса))) На початку відео видно що почув запах з відстані біля 5-7м. Скоріш за все заказуха, хтось проплатив посаду прокурора і потрібно звільнити місце. Без вказівки зверху поліцейські, які зазвичай за 1000-2000грн хабаря готові провести п’яного водія додому без протоколу, прокурора б не чіпали.

Андрі Комаров
1 рік тому
Відповісти  Акунаматата

Цікаво, а той, хто заказав, залив йому горілку до рота та посадив в автомобіль і сказав «їдь»??? Видно цей прокурорчик постійно собі це дозволяв, аж раптом потрапив на нормальних поліцейських, для яких закон один для всіх!!! Це прокурор старої гвардії, добре, що в них забрали загальний нагляд, а то б тим поліцейським потім було б важко служити.

Акунаматата
1 рік тому
Відповісти  Андрі Комаров

У Нововолинських реаліях словосполучення “чесний прокурор” або “нормальный поліцейський” звучать смішно. Тут має місце банальна боротьба за місце. Судді, прокурори та поліцейські начальники завжди дозволяють собі їздити під мухою і якщо їх всіх зупиняти і проводити алко тест, то ви будете здивовані))

Andi.S.I
1 рік тому
Відповісти  Акунаматата

Дивіться відео уважніше, Циплакову зателефонували активісти, та повідомили що людина у стані алкогольного сп’яніння керує автомобілем. Може і хороший прокурор, але точно у даній події сам собі поламав карьєру.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Andi.S.I

Ви “хороших і чесних” прокурорів десь-колись бачили? Я бачив, особисто, одного. Був прокурором м. Нововолинська. Назву прізвище, якщо буде потрібно. Недовго попрацював… Відправили на пенсіон, “Лисі птахи”.

Andi.S.I
1 рік тому

Я ж говорив що Циплаков нормальний поліцейський в час коли на нього гнали, відео ну просто бомбезне!!! Дивився як фільм із захватом ))) Циплакову величезний лайк за храбрість !! Такого ще не було в Нововолинську.
А ще я знаю скільки той прокурор рив під Циплакова, після цієї події.

Микола
1 рік тому

Не робіть з Циплакова героя, він просто гарно і ефективно відпрацював “замовлення” за що швидше за все ще грошову винагороду отримав. Хоча це в жодному разі не виправдовує троцюка. Добре і уважно передивившись відео стає зрозумілим, що ніякі люди-громадяни активісти не звонили, ініціатива самого циплакова, який звідкись зрозумів, що троцюк вже десь вмазав

Влад
1 рік тому

як до прокурора то він як шавка ну будьласка зі всєю повагою (до потенційного вбивця) а як до наркомана лежати руку заспину на асфальт ложити бо підозра в нього виникла необоснована, і це мій життєвий досвід і ви мене не переконаєте що він мусор а не поліцейскій

Влад
1 рік тому
Відповісти  Влад

Поліцейський в данній ситуаціі я вважаю діяв цілком нормально, що довашоі викладіть відео оцінимо

Влад
1 рік тому

в нього ще на той час був напарник Олександр якій звільнився і спілкувавши з ним він казав що надіявся на краше а на справі бєспредел ментовскій

Влад
1 рік тому
Відповісти  Влад

я теж таке знаю але Ви ще Зеленского сюди вплетіть

Влад
1 рік тому

як так ходити за пяним за рулеми то покі когось не розчявить?

Влад
1 рік тому

Ті хто чистять тих прокурорів заслуговують на медаль більше

Влад
1 рік тому

я невідгороджую прокурора але попахує піаром

Влад
1 рік тому

Вітя нехай щастить тобі всього тобі найкращого, твій сусід через алейку)