Водій маршрутки тицяв хабарик поліцейським?

35 4851

Учора близько 17ї години екіпаж поліції зупинив біля першої шахти маршрутку №603 (колишня №9), яка їхала з Нововолинська на Млинище.

У салоні, на думку офіцера поліції, перебувало забагато пасажирів.

Воно й не дивно: у вихідні рейсів на Млинище менше, ніж у будні. А їхати людям треба. Навіть у негоду.

А тоді якраз вирувала хуртовина.

Водій Павло намагався “порішати” з поліцейськими. Як стверджує той-таки офіцер поліції, водій запропонував його колегам 300 грн., щоб не штрафували за порушення правил карантину. 

Однак непідкупні правоохоронці гонорово відмовились від неправомірної вигоди….

 

Фото суто ілюстративне!

 

…і впродовж 20 хвилин (за іншими даними – понад годину) оформляли на порушника папери. Вочевидь, за статтею 369 Кримінального кодексу, а штраф там досить солідний.

Увесь цей час люди сиділи в маршрутці й нервували, бо поспішали додому…  

Ми з’ясували нові й вельми цікаві деталі цієї події, розповімо їх найближчим часом. Стежте за РАДАРОМ.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
35 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ната
9 місяців тому

Просто мало давав або не тим, інший перевізник їздить переповнений бо він знав кому дати

Andi.S.I
9 місяців тому
Відповісти  Ната

Так !! Тарас сказав: тикає мені якихось 300грн. Судячи по сказаному , мало.
Коментар того патрульного: якщо відій нормально, то відпускаю.. А якщо починає багато говорити захищаючи себе то шукаю причини за що би то його притягнути і протокол написати. Шакал.

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Andi.S.I

“якихось 300 гривень” – то патрульному З00 гривень було мало я так розумію

Andi.S.I
9 місяців тому
Відповісти  Уууу

водій дав МАЛО, і як давав 300грн то люди побачили цей момент, і тарас, можливо, боявся спалитися…

що до протоколу за недотримання карантинних норм суд як завжди скасує, тому що увесь цей карантин НЕЗАКОННИЙ.

а те що водій дав 300грн то водій відразу на місці події сказав що нічого не давав, те що він їх положив не значить що це патрульним, і гроші не були вилучені.

коли вам написали постанову, то 50% від сумми штрафу іде в державу а 50% іде у міський бюджет.

Баба маня
9 місяців тому

Всі маршрутними переповнені, і потрібно не водія штрафувати . Що він мав людей лишити там ,мерзнути?Чим мають люди добиратися ? Чи думаєте він заробляє такі гроші.

Andi.S.I
9 місяців тому
Відповісти  Баба маня

Згідний, лайк .
І я в даній ситуації за людей.

Сергій
9 місяців тому

Карантинолохотроні він не винен.а вчора вони або їхні колеги вимагали хабарі …Куди дивились люди ?І чи це їх обов’язки карантинолохотрон обслуговувати.?

Уууу
9 місяців тому

У вихідні і святкові дні таке відбувається на всіх маршрутах. Перевізники зменшують кількість бусів на маршруті і навіть не дотримуються графіка. Ніхто не слідкує за тим, як вони працюють, ніхто їх не карає. Поліцейські не “порішали”, але винний перевізник, який знімає рейси і аатобуси з маршруту. Ніхто не думає про людей на зупинках і ніхто людей не слухає, коли люди скаржаться

Andi.S.I
9 місяців тому
Відповісти  Уууу

Водій знімає автобуси а ставить маршрутку ?? Цікавий момент, пишуть що стоячих не було !!! За що штраф ??

Kitty
9 місяців тому

По-перше стоячих людей там не було, по-друге не на 20 хвилин затримали а на годину якщо не більше 😡😡😡 і по-третя краще б працювали там де потрібно, а то як не котів з дерев знімають то штрафують НІЗАЩО, а якщо хтось дійсно звернеться до них по допомогу, то толку ніякого, бо ж там треба поворухнутися,а цього вони невміють ну або просто нехочуть. А тут люди годину мерзли в маршрутці в якій ще раз наголошую стоячих небуло!!!

Andi.S.I
9 місяців тому
Відповісти  Kitty

я з вами згоден, сам визивав поліцію, везли дуб без чіпів фурою серед ночі, перезвонили аж через 55хвилин, супер.

Була драка, думаю не буду лізти бо з невинного потім буду крайнім. Повірте півтори години, а копів немає. Така поліція не потрібна.

Не завжди потрібно штрафувати !!!
Поліція повинна бути людьми, а не механізаторами. Дивлячись від ситуації. Коли необхідно протокол, а буває що можна відпустити, і усі людскі поступки вертаються.
Але тут вимагає саме начальство постанов від патрульних.

Наталя
9 місяців тому
Відповісти  Kitty

Дякую Вам за правдиву інформацію.

Andi.S.I
9 місяців тому
Відповісти  Наталя

Наталя, 30 протоколів у сутки поставлена задача для патрульних. Коли були самі по собі було не легко, а зараз коли приєдналися до Володмира це просто то жах. Начальник поліції Володимира це **** , своїх підлеглих принижує привселюдно, і так кожної зміни.

Ніхто ненаважується кудись звертатися, сказати чому ??? Тому що завтра той хто пожалується буде “пешим патрулем”. А це пішком по слякоті по морозі цілу зміну. Ну як вам реформа ??

Денис
9 місяців тому
Відповісти  Andi.S.I

начальник поліції Володимера-Волинського матами криє своїх підлеглих кожнісіньку зміну. А ми хочемо людяність від патрульних до людей.
Слава Україні !!!

Andi.S.I
9 місяців тому

А ось тут поліцейські на мою думку шакали !!
Якщо живуть по букві закону, тоді повірте можу продемонструвати як поліція дотримується сама тих законів. Часу немає, но ради принципа можемо навчити поліцію дотримуватися законів, але прийдеться блогером ставати))
Знаю як порушується закон поліцією тому і пишу.

Я не їзджу маршрутками, но мене цепляє одне , як людям добратися до міста ?? На секундочку : як ???!! Людям потрібно більше а не водієві на мою думку.

Якщо карантин, то давайте свідомо і в очі який карантин ?? Коли беруть інтерв’ю у депутатів та президента, хто дотримується 1.5 метра ??

Коли фото роблять з президентом , де дотримання карантину, і чому без масок !! Маски несуть шкоду для здоровя людей, я не ношу маски і суд виграю, мав не одну розмову із суддями.

Я на стороні водія в даній ситуації.
А поліції радив-би перш за усе людьми бути.

Млинищани
9 місяців тому

Інформація не зовсім достовірна. Маршрутка їхала з міста в село, затримали щонайменше на годину. Ніякі графіки у вихідні не змінюються, на Поромів їздить зовсім інший перевізник. А Павло Петрович добропорядний перевізник!!! Та яка різниця “поліції”, що усі люди хочуть до теплих домівок в хуртовину, що у маршрутці протягом години мерзли діти…((( усім “добро” повертається бумерангом…

Andi.S.I
9 місяців тому
Відповісти  Млинищани

У маршрутці були діти ?? !! ……..

Я реально в шоці, хто ці херої з поліції.

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Andi.S.I

А чого люди не перекривають трасу, не бунтують через вкрай незадовільне транспортне сполучення? Чому не обурюються, що маршрутки ходять так рідко? Чого мовчки сопуть і пхаються у маршрутку з порушенням правил карантину? Про своє здоров’я дбати і берегтися від вірусу треба, чи нє?

гість
9 місяців тому
Відповісти  Уууу

наш народ такий , терплячий.
незнають законів взагалі, та навідь своїх прав.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців тому
Відповісти  гість

Прямо в око! Додам: І взагалі не хочуть нічого знати. Яка ганьба! А потім бігають, як припече і власна вошка вкусить до НС і до мене, щоби по шкурному, приватно використати, роблячи круглі очі й трясучись від страху.

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  гість

Не знають, бо не хочуть знати

Наталя
9 місяців тому
Відповісти  Млинищани

Дякую Вам за підтримку! Є ще порядні і чесні люди у Нововолинську та навколишніх селах!

Andi.S.I
9 місяців тому

Прізвища патрульних: ШИДЛОВСЬКА НАСТЯ, СЛЮСАРУК ТАРАС.

Кажуть, що дійсно була маршрутка забита людьми, просили щоб перевізник, не водій , а перевізник пустив дві маршрутки, але перевізнику не доходить.
Як на мене, потрібно було маршрутку не затримувати, а прослідувати за нею до Поромова, поважаючи людей, які у ній їхали, та особливо ДІТИ, це не є далеко. І рішати свої питання.

І протокол писати на перевізника, а не водія !!

На думку поліцаїв,в водієві залишити потрібно було людей у місті ?? Водій з точки людяності поступив гідно.

Kitty
9 місяців тому
Відповісти  Andi.S.I

Не була вона забита людьми, пані поліцейська перерахувала і сказала 21 людина, тільки сидячі були…

Andi.S.I
9 місяців тому
Відповісти  Kitty

Це такі слухи по віділку поліції ходять. Мене там не було, тому можливо і ваша правда.

РАДАР
9 місяців тому

Зверніть увагу, текст оновлено. Ми вже вислухали більшість учасників події, лишилось подивитися відео з боді-камер. Водій запевняє, що гроші не давав.
Далі буде.

Наталя
9 місяців тому

Про якого перевізника, що знімає рейси та не дотримується графіку йде мова?? Цей перевізник Павло Петрович більше 20 років обслуговує маршрут до навколишніх сіл – спочатку до 1 шахти, потім до Млинищ та Поромова, тепер тільки до Млинищ. І ні разу не було такого випадку, щоб просто так, без поважної на те причини, рейс був відмінений або не їхав згідно графіку!!! Можу на 1000% запевнити, що таких перевізників у Нововолинську більше немає! Ніхто б не їздив в мінус собі, правда? А він їздив, і не раз, тільки тому, бо знає, що якась бабця чи дитина мерзне на зупинці, де в тих задупіях (перепрошую) більше немає чим добратися! Він завжди каже: і як по них не поїхати?? От він і їхав і по другому разу, і по неприбуткових рейсах, бо ж людей шкода!!! А тепер ті ж такі люди готові зжерти його з патрохами і облити брудом! До вашого відома на Поромів віднедавна їздить інший перевізник, а не Павло Петрович знімає рейси! Всі питання до автотранспортного управління щодо недотримання графіку руху на іншому маршруті! А ті поліцейські, які вислужуються незрозуміло перед ким, (яким вважається, що тільки на Млинищанському бусі їздять щодня і щогодини стоячі пасажири,) що їм так застряг в горлі, як кістка, Павло Петрович, теж мають батьків…

нововолинець
9 місяців тому

До шахти 1 ні маршрутки ні автобуса немає. Єдиний, хто виручав – перевізник Павло Петрович. У нього, імовірно, зараз “рейдерують” маршрут. Питання до міської влади: ДЕ АВТОБУС ДО ШАХТИ №1?

Олег
9 місяців тому
Відповісти  нововолинець

Були б люди які туди їздять то і були б маршрутки, а на 2.5 людини в день, ніхто не хоче відкривати маршрут. Це ж бізнес, а не благодійна допомога.

нововолинець
9 місяців тому
Відповісти  Олег

Район РМЗ та шахти 1 населяє більше 400 людей. Багато людей старшого віку, школярів та дошкільнят. Порахуйте %% відношення до 15 м-ну та подумайте про “2,5% людини в день”. Крім того, від автостанції до ш.1 відсутні тротуари, навіть обочин доріг немає – в десяткові місць просто перериті.

Олег
9 місяців тому
Відповісти  нововолинець

% до 15 м-ну менше 1 процента виходить. Ага і з них 350 мають свій транспорт, а інші пільговики. Щось скільки я їзжу там піших людей практично нема. Давай візми в оренду автобус і вперед на маршрут. Я думаю мерія зразу надасть тобі рейс.

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Олег

Олег
Якщо буде транспортне сполучення краще, то і люди будуть більше їздити. Це цілком очевидно і передбачувано

нововолинець
9 місяців тому
Відповісти  Олег

Олеже, не вводьте в оману людей! На 400 жителів – 350 авто? На 15 м-ні живе 40 000 людей (в Новіку – більше 150 000)? Пільговики в Нововолинську їздять безплатно?
Прошу мені не тикати, а хоч трошки заглянути у підручники, особливо математики.
Років 10 назад на 1 шахту їздили 2 маршрутки: номери 1 та 8, які були заповненіі пасажирами. Підприємств, які працюють в районі 1 шахти стало більше (на шахту працівники їздили шахтним автобусом).
А по дорозі, якщо так часто їздите в той район, важко підібрати пасаживів?

Олег
9 місяців тому
Відповісти  нововолинець

А ви виходить математик? Ви рахуєте по машині на кожного жителя включно з дітьми я правильно зрозумів? Тобто в сім’ї по 2-5машин по вашому виходить, а якщо ще з батьками і родичами живуть то по 5-10машин. 10 років назад і на 15 марщрутки завжди були повні, а зараз напів-порожні їздять і в кафе місця в вихідний не знайдеш, а зараз пів міста виїхало.

1 шахта
9 місяців тому

Надія на нового мера. Може хоч він пустить маршрутку на 1 шахту. Регулярну, кілька раз в день. Питання болюче. Прям сердньовіччя якесь. За що тільки Коцура зарплату отримує, якщо не може вирішити такі елементарне питання. Адже люди вже неодноразово звертаються з цим питанням в міськом.