Як заробляють на кордоні. Секретні матеріали з Володимира й Устилуга

21 4509

На Польщу з Волині ходять автобуси-невидимки.

На автостанціях їх ніхто не бачив.  Це спеціальні рейси для контрабандистів.

І у кожному автобусі є пасажир-“смертник”. Він бере весь штраф на себе…

Контрабанда сигарет – лише частина схем, які провертають на українсько-польському кордоні.

Чим насправді живуть прикордонні містечка – показали “Секретні матеріали”.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
21 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юра
5 років тому

Не хочуть люди ,працювати,краще папіроси провести,тільки не пишіть,що роботи не має…повно

Ганна
5 років тому
Відповісти  Юра

Повно??? 2 000грн на місяць???ах…ні 3200.. весь день працюєш і отримуєш мінімалку…за яку прогодувати сім’ю з чотирьох дітей не можливо..так на виживання хватає,але не на більше.Це нормально????звичайно прикро.що таким шляхом наші люди покращують собі життя,але нічого не вдіієш,якщо держава не думає про людей,то люди самі про себе подбають….людина йде на держ.роботу,повертається і вночі везе кляті сигарети,щоб купити ковбаси і памперсів..а вранці знов на цю державну роботу…за яку лиш комуналку оплатиш….це легко????і перестаньте засуджувати.

Ірина
5 років тому
Відповісти  Ганна

3200 то з податками, а без них 2600-2800 )))

editor
5 років тому

Ольга Романова:
Правильнішою була б тут назва “Як виживають українці, що проживають в прикордонних з Європою районах”. Якби не наші братні народи з Польщі, Угорщини, Чехії та Білорусії, які нам допомагають, дай їм, Боже, здоров’я, то я не знаю, як би переважна більшість людей тут виживала. Питання репортажу повернуто явно не в правильний бік.

Wagonwheel
5 років тому
Відповісти  editor

для Ольга Романова:
Ви прориваєтесь до поляків/угорців/чехів/білорусів через колючку і там на тому боці Вас годують, чи одягають тому що тут Ви просто помираєте з голоду і холоду. От за те Ви їм дякуєте? Чи вони зі своїм розрахунком/вигодою купують у Вас контрабанду? Не путайте чистий розрахунок з людською добротою.
Я знаю інші історії, коли тітки хваляться як вони вже по 10-15 років на Польшу їздять, вивчили за ці гроші дітей і купили їм житло. І ні про яку роботу офіційну і чути не хочуть. Матюкають медицину, владу різних рівнів і поліцію, і всіх до кого язиком достануть. А при цьому жодна копійка з їх “заробітків” не дійшла через податки до мед.сестри, лікаря, чи вчителя, чи навіть до дитсадка. ( а внуки чи діти тих тітоньок все ж таки ходять і в школу і в ДНЗ.
І не треба мені тут розповідати про ПДВ, що купуючи тут товари з ПДВ з таким чином зароблених грошей вони також фінансують бюджет. Стара пластинка, яка тільки показує, що іншого пояснення в цих людей не існує.

Цікаво
5 років тому
Відповісти  Wagonwheel

Не хочуть працювати на офіційній роботі і правильно, пенсіі хочуть зрівняти, що ти гарував, хоч дома сидів, получиш одинаково! Да і я працюю офіційно, а толку? Зарплату за пів року дали, дві тисячі, хоч в с… Засунь, хоч долги погаси за світло і за газ, якби не польща то б і квартиру б продали за борги по комунальних, я не говорю про те що я молода дівчина і хочу одягнутися, про десь вийти на дискотеку чи в бар, я і не мрію, бо потім знаю що грошей не хватить на життя, проізд з Благодатного до нововолинська 5 гривень, буде з 28 числа. Вот і остається польща, сигарети, і назад везти якийсь товар по вихідних бо по другом я не виживу

Wagonwheel
5 років тому
Відповісти  Цікаво

Років 4 тому, у мене іноземець запитав майже дослівно: “Я бачу, що у Нововолинську і в будні дні і на вихідні більшість кафе/барів забиті молодими людьми. Це значить одне – у них є гроші на ці посиденьки. Тоді ж про які злидні можна говорити, коли така наповнюваність цих місць?”.
І не поспориш – у мене аргументів не було.

Галя
5 років тому

ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ. А чому б Вам не розслідувати якісь сенсації де керівництво нашої держави заробляє собі мільйони грошей? Ви зробили ШОУ як люди не заробляють, а виживають цими заробітками. Чи Ви думаєте , що люди мають повні гаманці грошей і ще для повного щастя їм бракує сісти в автобус і їхати до Польщі. Вам шановні кішка тонка відкрити серйозні якісь афери, а Ви не як журналісти, а як ті шматалайники скритою камерою знімали тих жінок. Що Ви добилися цим??? Держава людей ні за що не має, а Ви ***раколизи їм допомагаєте в тому. Ганьба!!!!!!

анти чобіт
5 років тому

кожен виживає як може

editor
5 років тому

Юрій Данильчук: 300 відсотків.люди не заробляють а виживають.не хай показують як як депутати живуть,яка дорога державного значення Устилуг Луцьк Рівне. Не дорога а напрямок. Яку пенсію заробляють люди.Тоді б цей бред не показували.Дай людям зарплату, пенсію відповідну .
Ірина Рудик: що є то є ….і беушку таскають, і хімію з Польщі тоннами…. і ніяких налогів 🙂

Сергій
5 років тому
Відповісти  editor

До Ірини Рудик: Ви шановна попробуйте потаскати і хімію і беушку а тоді розказуйте про податкі ок?

Wagonwheel
5 років тому
Відповісти  Сергій

Сергій – у вас є дитина/діти ? Вони ходять у ДНЗ чи школу?
Так от – я зі своїх податків (з з/п) оплачую навіть ту невелику заробітну плату вихователя/вчителя Ваших дітей чи електроенергію у групі/класі, де вчаться Ваші діти. Не Ви, а я, і всі інші які працюють офіційно.
А який знак рівності Ви ставите між ” потаскати беушку і хімію” і “податками” ? Що має означати Ваше питання?

Оксана
5 років тому

Робота є, а яка заробітна плата? 3200грн, з яких 2500 на руки???? І з них заплатити 2000 за квартиру і на 500 прокормити сімю… Нехай влада створить достойні зарплати, не піднімаючи цін на комуналку, продукти і. т. д. Самі гребуть гроші лопатою, а ми контробандисти погані. Тьфу!!!!! Аж противно. Бідні люди і ненажерлива влада. Хто як може, так і виживає.

editor
5 років тому

Оксана Завадюк:
А чому б не розпочати було передачу, скільки було підприємств у Володимирі, приміром у 80-90 роках? І хто це все розікрав, розсрав, нагрів ручки та кишеньки? Люди не жебракують, не крадуть. І не від хорошого життя їдуть…заробити на сплату комуналки, харчування, на одяг, навчання (замітьте, безкоштовне!), лікування…тощо? А пенсіонерам як жити? Хоча в Україні жити, означає виживати! От і виживають як можуть!

Дорога з Нововолинська в Володимир
5 років тому
Відповісти  editor

Незнаю як в В.Волинському, але що було знищене в Нововолинську:
1) Бездіяльність при розвалі і руйнації економічної потуги Нововолинська, що виразилось у закритті чи доведенні до банкрутства таких промислових підприємств і організацій:
а) Вугільних копалень №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 «Нововолинські»;
б) Молокозаводу;
в) Харчокомбінату;
г) Ремонтно-будівельного управління;
д) Заводу «Оснастка»;
е) Плодово-овочевої бази та її сховищ на вул. Іваничівське шосе , 3;
є) Заводу залізобетонних виробів на вул. Шахтарська;
ж) Деревообробного комбінату;
з) Заводу залізобетонних виробів на вул. Сокальська;
и) Бавовно-прядильної фабрики;
і) Лісоторгового підриємства на вул. Лісна;
ї) Трьох автотранспортних підприємств на вул. Шахтарській;
к) Ремонтно-механічного заводу;
л) Бетонного цеху і низки комунальних земельних ділянок у ВУКГ;
м) Недобудованого комунального басейну на м-ні Шахтарський;
н) Цегельного заводу;
о) Нововолинського будівельного управління «Промжитлобуд»;
п) Тепличного г-ва ВУКГ на м-ні Шахтарський із земельною ділянкою;
р) Підсобного господарства (колишній ВРП) із теплицями та землею на шахті № 3;
с) Інших комунальних і промислових підприємств;

2) А також, можливої роздачі (оренди, продажу, передачі?):
– Школи № 6 на бульварі Шевченка, 29;
– Дитсадків, всіх (разом із недобудованими) – 10 одиниць;
– Школи у селищі Благодатне;
– Цеху зі допоміжними спорудами (майстерні) по виготовленню пам’ятників, вінків та інших ритуальних атрибутів на старому цвинтарі вул. Нестерова, 30;
– Бюро ритуальних послуг на вул. Ковпака, 8;
– Частини комунальної земельної ділянки дитсадка № 1 на вул. Маяковського, 14;
– Усього першого поверху 9 поверхового житлового будинку 5 мікрорайн , 11;
– Частини ІІ поверху хірургічно-травматологічного корпусу Центральної міської лікарні, вул. Перемоги, 7;
– Низки земельних комунальних ділянок проданих за заниженими цінами;
– Інших комунальних споруд та об’єктів;

editor
5 років тому

Ivanna Simon:
Як такий сюжет можна було зняти !!! Люди виживають як можуть!!! ***** і провокатори відзняли такий сюжет !!! Були б нормальними, то б все зрозуміли…. А так просто явно хтось щось не поділив на митниці…

editor
5 років тому

Юрій Гулюк:
Оце репортаж, якій позорить не тих, хто везе пару пачок, щоб якось вижити, а владу. Бо за їхню бездіяльність і мізерні зарплати люди мусять їхати принижуватись. Щоб прожити.

Дорога з Нововолинська до Володимира
5 років тому

Незмінні керівники міст Володимира і Нововолинська схоже можуть купити собі любий результат виборів за свої бабки нажиті тяжкою працею.Не бачать вони лише зубожіння народу і що вони зробили для цих міст крім розвалу інфраструктури і косметичних ремонтів на рік-півтора.Їм сьомий-восьмий десяток,один з них ледь йде,а міста і їх мешканці пливуть за течією куди винесе.І нікому ні до чого немає діла.Якось воно буде…

Жорик
5 років тому

Цікаво скільки цей журналюга заробив за свій репортаж!!!

Люся з Португалії
5 років тому

Потрібно створити петицію президенту України Петру Порошенку з пропозицією влаштувати на роботу всіх контрабандистів Володимир-Волинського та Нововолинська на підприємство КроноспанUA ,на яке вночі надходять до 30 фур з відбірною деревиною, яку везуть зі сторони Володимира -значить робота є? Дороги де?

editor
5 років тому

Алена Романюк: Мабуть, не від доброго життя. Нікому не заздрю. Ці черги на кордоні – пекло. Люди щось заробляють, за ці гроші щось і в Україні купують – продукти, одяг, будматеріали та ін.
Прикриють кордон – Нововолинську буде кінець, бо шахти теж “доживають свої дні”і майже все інше виробництво . І так уже видно, що більшість у скруті.
У Володимирі й ближніх селах – те ж саме.