Ми писали про цей провінційний політичний скандал уже тричі. Минуло 17 місяців, але кінця-краю йому не видно.

Хоча залагодити конфлікт можна було за лічені хвилини… 

Сергій Недбайло, депутат Іваничівської районної ради (аж трьох скликань), напередодні виборів-2015 просто у штабі “УКРОПу”, яким у районі керував, побив голову районної організації “УКРОПу” Степана Паламарчука. При свідках-однопартійцях.

Так стверджують і вони, і сам Степан.

Натомість Недбайло факт побиття категорично заперечує.

Паламарчук зняв побої, подав заяву в міліцію/поліцію, пробув кілька днів на лікарняному… і ось уже півтора року дошукується справедливості – у поліції, прокуратурі, суді.

Деталі конфлікту в районному партштабі тепер з’ясовують Генпрокуратура й обласні правоохоронні органи.

 

 

РАДАР зробив що міг для примирення двох “укропів”, однак амбіції одного з них, мабуть, виявилися сильнішими за здоровий глузд. Депутати трьох скликань такі депутати, знаєте…

Паламарчук готовий був прийняти вибачення від Недбайла. А той навіть обіцяв їх принести – чи принаймні порозумітися з ображеним однопартійцем. На жаль, слова не дотримав.

Тому РАДАР оприлюднює цікаві документи, які вичерпно пояснюють позицію кожного з фігурантів УКРОПного скандалу та передають увесь колорит стосунків у місцевому політикумі й медіа. Вам залишається зробити свої висновки…

 

Паламарчук за кілька днів до виборів. Після конфлікту у штабі УКРОПу

 

Ну, й довідково. Районну організацію “УКРОПу” створив і зареєстрував Степан Паламарчук. Він же й очолив. Проте невдовзі після інциденту у партійному штабі його тихцем посунули з посади. Обласне керівництво навіть не поставило Степана Володимировича до відома, що він уже – не голова РО! А він, наївний, ще шукав там справедливості щодо свавілля начальника штабу…

Тепер організацією керує Сергій Недбайло, який восени 2015-го був кандидатом до Волинської обласної ради й навіть міг одержати депутатський мандат. Його вже й вітали з депутатством, але щось там не склалось.

Сергій Федотович надалі вчителює в Риковичах, є позаштатним радником голови Іваничівської районної ради та депутатом райради – керівником фракції “УКРОПу”.

 

Недбайло має й пояс каратиста…

 

РАДАР усе ще сподівається на припинення паперової війни та судової тяганини. Це ж так просто – визнати свою неправоту і сказати: “Пробач, я шкодую, що образив тебе, Степане”. 

Ну, але то таке, лірика. А от вам шедевр документалістики!

Міліція буде мовчати. З редактором сайту Буг розмову мав, так, як і з редакторами інших ЗМІ. Нічого ніде всплити не повинно. Після виборів  – все стане на свої місця. Готовий за все відповісти, але робота у ворожому оточенні не сприяє великому натхненню…

У ТЕМУ:

Битва титанів: депутат-каратист проти правдолюба!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: