Раніше наркоторговців у Нововолинську кришували правоохоронці. Був майже анекдотичний випадок: приїхали до жіночки з обшуком оперативники з Луцька, а вона просто у дверях обурилась: “Я ж плачу Д.! Які питання?!”

РАДАР продовжує польові дослідження нововолинського наркобізнесу.

Мешканець будинку №13 на вулиці Маяковського виявив у під’їзді одразу 14 шприців. І навіть не здивувався. Розповів РАДАРУ, що наркомани тут “прописалися” давно. Усі це знають, але бояться їх зачіпати й обходять, опустивши очі.

 

 

Донедавна точка збуту очних крапель, які й слугують за наркотик, діяла цілодобово у сусідньому будинку – по Винниченка, 19. Торгувала ними колишня дружина сумнозвісного рецидивіста-домушника.

РАДАР про це писав: http://radar.in.ua/obshukaly-narkobaronesu-yiyi-tochka-bula-u-tsentri-novovolynska/

У цієї жінки 17 серпня зробили обшук, вилучили понад 200 упаковок специфічного “лікарського засобу”. Улов був багатий, на 80-90 тисяч гривень. Однак нині дехто в поліції вже побоюється, що доведеться повернути Яні це добро, та ще й перепросити за незручності.

Наразі Яна ніби прикрила торгівлю. Звідки ж приходять наркомани під “Маяк”?

 

 

Через дорогу, по вулиці Маяковського, 1-а, підприємливий чолов’яга організував цілу нарколабораторію. Обидві “точки” – поряд із судом і прокуратурою.  Як казав Янукович, “совсем люди страх потеряли”.

Поліцейські у серпні навідались і до наркомаяка з вул. Маяковського. Обшукали квартиру, вилучили підозрілі речовини, обладнання і складники для виготовлення амфетаміну.

 

 

Тішили око у квартирі наркоділка два десятки кущів коноплі у вазонах. Він за ними дбайливо доглядав. Такий Мічурін пропадає!..

Ну, поліція почала ловити мишей, але все ж таки: хто надалі в районі “Маяка” збуває наркоманам “Тропікамід”? Може, Яна перебоялася й відновила “швидку допомогу” наркозалежним?

Наркобізнес у Нововолинську свого часу кришували самі ж правоохоронці. РАДАРУ відомо про майже анекдотичний випадок. Жіночка, до якої спецгрупа з Луцька прибула робити обшук, непідробно обурилась: “Я плачу Д.,  що ви ще від мене хочете?!”

 

 

Була і скандальна історія на автостанції. Там одразу двоє нововолинських ментів засвітились як наркодилери. Однак нікого нікуди не посадили й навіть не “пішли”. Усі фігуранти ще тривалий час спокійно одержували зарплатню у міськвідділі міліції.

Один із них якраз боровся з обігом наркотиків… і збував вилучений товар Анжелі на прізвисько “Гавана”. Є така колоритна наркодама в Нововолинську.

Потім цей діяч від справ відійшов, а “Гавана” вбралась у пір’я й налагодила постачання наркотиків уже по своїх каналах. Кажуть, успішно працює і тепер…

Далі буде

Прочитав сам? Поділись з іншими: