Яєчний теракт у Нововолинську! Напали на портрет міського голови

5 1156

Сире яйце пожбурив у мера на плакаті нововолинський правозахисник Анатолій Бідзюра.

Трапилося це вчора вранці на очах у перехожих біля Палацу культури.

Там на алеї облаштували експозицію міських красот і здобутків. Важко сказати, навіщо. З таким самим успіхом можна зробити антивиставку: занехаяні сквери, закриті підприємства, розбиті тротуари, хащі замість спортивних майданчиків, калабані замість доріг на околицях, закиданий сміттям екс-кінотеатр у центрі Нововолинська.

Бідзюра угледів серед фотокрасот парсуну міського голови. Обурився: чому на політичну рекламу витрачають бюджетні гроші? Ну, й виявив свій протест. Вмазав від душі!

 

Від теракту ніхто не постраждав

 

У коментарі РАДАРУ пенсіонер Анатолій Бідзюра сказав:

– Протоколів за дрібне хуліганство не боюся, хай навіть не лякають!

Ще й подам до суду на чиновника, який безпардонно рекламує себе народним коштом. 

І пообіцяв повторити яєчну атаку у присутності репортерів і поліції, якщо цей помпезний мерський піар із алеї не приберуть.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
V значить V
5 років тому

прям “Life News”…))

editor
5 років тому
Відповісти  V значить V

ми раді, що вам сподобалось. 🙂

Анатоль_
5 років тому

Панове, а чому на тому стенді немає когось із Вас? Чи Ваших рідних, Дітей, бабусь, дідусів чи сусідів? Чому там немає всіх 42 000 нововолинських виборців? Ви скажете – не вмістимось всі! А що нам до того! Якщо вмістився міський голова та ще декілька осіб, за міські бюджетні гроші, назбирані із підприємців та бізнесменів, шахтарів і ливарників тощо, то чому їм за свої кровні кошти там не знайшлолся місця? Хіба вони не такі ж громадяни, як В.Сапожніков, гірші від нього чи некрасиві? Він міський голова, ну той що ж! Конституція України: (ст.24) “Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних переконань, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання за мовними та ІНШИМИ ОЗНАКАМИ”. І так далі. Я просив вас В.Б., три чи чотири місяці тому зняти свою персону із прославлячого стенду. Ви не зреагували. Зашпори від Майдану вже відійшли?

Ілона
5 років тому

А мені здається це дурниця. Навіщо псувати стенд? Ви ж воюєте за законність – то чиніть у рамках закону. Скласти адмінпротокол обов”язково. Закон же один для всіх!! Запропонуйте інше фото, чи якесь символічне зображення, якщо це буде дійсно щось красиве (студія МОДЕРН має нереально гарні фото міста, пейзажів з висоти пташиного польоту), то ніхто не буде проти.

Ромек
5 років тому

Поки керують … пі-пі-пі,толку не буде.