“Європейська солідарність”: Лакиш і 4 Бадзюні

25 1958

У Нововолинську МО “Європейська солідарність” радо підтримує пана Сапожнікова на пост міського голови і виступає за мир, дружбу, бізнес.

Список кандидатів до міської ради очолює голова міської організації – начальниця управління освіти Ольга Лакиш. Їй 50 років, освіта вища, проживає у Володимирі-Волинському.

№2 у списку – Віталій Бадзюнь, 1961, вища, підприємець.

№3 –  Богдан Бадзюнь, 1970, вища, підприємець.

Далі йдуть:

Спиридонов Вячеслав , 1990, вища, голова профспілкової організації ДП “Передпускова дирекція шахти №10”.

Попіка Ольга, 1975, вища, головлікар Нововолинського центру первинної медично-санітарної допомоги.

Трофімчук Сергій, 1968, вища, директор ЗОШ №7.

Драган Євгеній, 1988, середня спеціальна, підприємець.

Дячук Тетяна, 1982, вища, підприємець.

Шиян Людмила, 1961, вища, директор Нововолинського ліцею №8.

Бадзюнь Олег, 1970, вища, підприємець.

Сіранчук Вадим, 1988, вища, підприємець.

Макара Оксана, 1970, вища, директор інклюзивно-ресурсного центру.

Карпінська Анжела, 1968, вища, провідний фахівець центру соціальних служб для дітей і молоді.

Мороз Юрій, 1957, вища, директор ЗОШ №3.

Янюк Олег, 1981, вища, заступник директора ЗОШ №7.

Міщук Ганна, 1961, вища, директор дитсадка.

Кравчук Юлія, 1981, вища, директор центру соціальних служб для дітей і молоді.

Попов Анатолій, 1990, вища, лікар-терапевт ЦПМСД.

Супоровський Андрій, 1995, вища, юрисконсульт управління освіти.

Івашко Ярослава, 1963, вища, директор дитсадка №9.

Микулич Катерина, 2001, вища, тимчасово не працює, мешкає у Києві.

Івановський Роман, 1975, вища, директор ЗОШ №6.

Бадзюнь Наталія, 1962, середня спеціальна, заступник директора мережі магазинів “Продукти для вас”.

Кондратюк Андрій, 1981, вища, підприємець, Литовеж.

Яковинець Алла, 1966, вища, головний спеціаліст відділу фінансів Литовезької сільради.

Аліксейчик Олександр, 1990, професійно-технічна, тимчасово не працює.

7 із 26 кандидатів – підприємці,

13 – начальники, директори, заступники директорів.

15 із 26 – бюджетники.

Коротше, підпора чинного поки що мера. 

Трохи не в ногу крокує Богдан Бадзюнь. Він агітує у відеоролику  “Свободи” за іншого кандидата на мера – Андрія Бадзюня.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
25 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Роман
1 рік тому

Із усіх оприлюднених вами списків цей найкращий. Голосуй за ЄС.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому

І цих не можу не “обкоментувати”… При всій повазі до ЄС-нововолинський осередок-це щось з чимсь…на підтанцьовці чинного мера,в минулому “члена” БПП… По ділах їхніх потрібно обирати,а в Нововолинську-повний партійний штиль був останніми роками …

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Та, не тільки це. Чинному міському голові Нововолинська найбільше підходять ПО “Партія пенсіонерів” та ГО “Інвалідів шахтарської праці”. У нього є медалі “Шахтарська слава” трьох чи чотирьох ступенів. Чи вже 5-ти? Він вугольок у шахті кайлом, у поті лиця, добував в лаві. Намучився… Аж нагородили!

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я вже давно і не раз рекомендував прочитати Статут про Орден шахтарської праці… А ще можна вулицю перейменувати, або пам’ятник поставити…десь в районі хлібзаводу,де пройти без чобіт неможливо….

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Прочитав. Має право бути нагородженим. В кінці Статуту ордена “Шахтарська слава” є посилання на керівників підприємств та установ, органів влади (я так зрозумів – КГБістів, політруків, лекторів міськкомів КПСС, голів колгоспів – тих що забирали в колгоспників продукти вироблені рабською працею і доставляли їх в шахтарські їдальні, уповноважених по оранці, зябу, посівних, збору урожаю, заготівельників сільгосппродукції тощо, а також, різних-інших партійних функціонерів), які своїми білими руцями вугольок не довбали, а тільки сприяли чорній масі – шахтарикам, його видавати “на гора”. Все підтверджується. Як у випадку зі “заслуженим шахтарем Волині” – кавалером цих нагород, Віктором Сапожніковим.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

І що,там написано що за знищення вугільної промисловості давати ордени,чи за “будівництво” єдиної шахти впродовж 30 років?

Акунаматата
1 рік тому

На мою думку, з усіх оприлюднений Вами списків партій, тут “підпорок мера” найменше.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Акунаматата

Ну, ви ще не бачили всіх списків. Тут 15 бюджетників. Люди цілковито залежні від начальства. Безхребетні підпорки мера, без образ.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

За логікою Зеленський обіцянок-мали б бути в Зе-команда і втілювати обіцянки в життя…ну хоч про 4000 долярів зарплати… “Кинули” свого преЗедента.

юрий
1 рік тому

Ви не праві,бо вся зе команда вже називається зама команда.Вони вже в країні накерували,зараз будуть по містах і селах.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  юрий

А ще ЗЕкоманда і преЗЕдент надумали проводити опитування населення по п’ятьох пунктах, відволікаючи людей від виборів і проводячи заборонену приховану агітацію, що суперечить Конституції нашої держави. От такий Троянський кінь для нерозумного населення. Про Трою знають усі? Чи комусь розповісти?

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Одне питання стосується легалізації канабісу/конопель. Так що думайте, люди, чи не купують ваші голоси, часом, проводячи таке опитування зараз і не факт, що той канабіс легалізують, як обіцяють, бо ж обііцяли, що корупціонерів посадять

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Вам таки потрібно трішки “просвітитись” і зрозуміти,що медичний канабіс не має нічого спільного з наркоманією. І не дай Бог ,щоб вам колись довелось ним користуватись.

Людмила Зіменко
1 рік тому

Не треба мене “просвіщати”. Ви нічого не знаєте про моє життя і про мою голову). Тепер серйозно. Мій тато помер від раку вдома, не у клініці, чи хоспісі. Наприкінці життя йому тривалий час по два рази на день кололи морфій лікарі “швидкої”. І я знаю, що наркоділки будуть шукати і знаходитимуть шляхи для заволодіння канабісом, навіть не витяжкою із рослини, тобто препаратом, а самою сировиною. Легалізація можлива в Америці і високорозвинених країнах Європи, але не у нас. Ви трохи “просвітіться” і поцікавтесь об’ємами незаконного видобутку і вивезення за кордон українського бурштину. Ви будете глибоко вражені від правдивої отриманої інформації. Контрабандний бурштин митники на митниці вилучають тонами. Приблизно так і з канабісом. Будьте реалістом, не відривайтесь від реальності ні на хвилину і дивіться правді в очі і припиніть мріяти. Для легалізації канабісу потрібно багато чого зробити: – підготувати і врегулювати законодавчу базу і підняти рівень людської свідомості, що для нас і нашого президента проблематично, чи неможливо, бо ж президент вже усіх корупціонерів “пересаджав”, як і обіцяв

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Та і взагалі – коли вже так той референдум потрібен, а я у цьому не впевнена, то нехай проводять його потім після виборів. І навіщо зацікавленим громадянам, наче про пряник нагадувати про канабіс перед самими виборами? Хіба ви у цьому не вбачаєте прихованої агітації за партію преЗЕдента?

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Морфій-це якраз і є легалізований наркотик…саме він і відрізняється від медичного канабісу тим,що викликає залежність. Ви багато знаєте наркоманів,які користуються морфієм. За вашою логікою у вас потрібно позабирали всі ножі і виделки бо можете біди наробити.

Людмила Зіменко
1 рік тому

Відчепіться від мене. Ви основної думки моєї не зрозуміли. У мене все.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

О! Золоті слова, пане Сапожнік. Не дай Боже! Люди думають, що дехто буде закручувати травичку в самокрутку з газетного паперу і кайфувати. Це мають бути ліцензовані мед. препарати, які продаватимуться по червоному рецепту. Як, наприклад, сібазон. Вони мені потрібні, як повітря. Але, не діждусь, мабуть. Від нашої інерційної та, вочевидь, антинародної ВРУ. Медична маріхуана – конопляні ліки, помічні при хворобі Альцгеймера, розсіяному склерозі, онкозахворюваннях, хворобі Паркінсона, епілепсії… Хай Господь вас відверне й помилує від цього!

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Щиро бажаю вам, пане Бідзюра, та і іншим стражденним здоров’я і потрібних ліків у належній кількості і по адекватних цінах

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Дякую за розуміння і хотілось би аби нікому це не знадобилось,але я про інше…. Не можна виносити такі питання на обговорення людьми які не мають найменшого поняття в таких питаннях. Більш того я противник виборів в такій формі як у нас.

Людмила Зіменко
1 рік тому

Підтримую

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Підтримую.