Учора вранці в селі Литовеж Іваничівського району в озері на території місцевого розважального закладу під час купання втопилася 17-річна жителька Нововолинська.

Цього ж дня під час гри на батьківському обійсті в селі Любохини Старовижівського району впала у ставок 1,5-річна дівчинка. Батьки власним транспортом везли її назустріч автомобілю швидкої медичної допомоги. Але врятувати дитину не вдалося.

Про це повідомили на сайті волинської поліції. І нагадали:

НЕ МОЖНА ДІТЯМ перебувати на водоймі без супроводу дорослих!

НЕ МОЖНА стрибати з урвищ і підвищень, пірнати у воду з човнів, катерів, містків, дамб, причалів, дерев та високих берегів, запливати за буйки або намагатися перепливти водойму, відпливати далеко від берега на надувних матрацах і кругах, якщо не вмієте добре плавати, купатися в неустановлених місцях та за температури води нижче +18 С, підпливати до суден, човнів і катерів.

РАДАР з’ясував деякі деталі трагедії, що сталась на території готельно-розважального комплексу “Три бобри”. Втопилась учениця Нововолинського ВПУ (центру профтехосвіти) Діана Ловбек.

 

 

До повноліття дівчина не дожила кілька тижнів. Була привітною, життєрадісною, доброю.

 

 

Компанія прийшла на озеро біля “Трьох бобрів” о восьмій ранку – саме з метою скупатися, хоча довкола наставлено табличок “Купатися заборонено”.

Дівчина зайшла у воду, поплавала, трохи відпочила на березі – і знову у воду. Отоді і почала тонути.

Рятувати її кинувся хлопець із цієї ж компанії, але сам ледь не втопився. Його витяг із води інший хлопець. Діану врятувати не вдалося.

Її тіло дістали з озера рятувальники.

Де перебували відпочивальники раніше, чи всі були тверезими – з’ясовує слідство.

РАДАР висловлює щире співчуття рідним і друзям Діани.

 

Сумне пророче фото. Вода провіщала біду

 

Не хочеться з’ясовувати далі, але хтось мусить. “Три бобри” – це не хухри-мухри, а курортний готель.  Принаймні так позиціонує свій заклад адміністрація в інтернеті.

Тому наступна новина буде саме про це.

 

Усі фото – зі сторінки Діани на фейсбук

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: