За що побили депутата?

13 5861

Учора в обідню пору на вулиці Кобзаря в Нововолинську – неподалік від міської ради, вілли, яку міський голова “орендує” у свого племінника, та будинку, де мешкає перший заступник міського голови, – було  дуже багато поліції.

Якийсь чолов’яга близько 13-ї години побив депутата міськради, голову комісії з питань законності і правопорядку, директора заводу “ПРОМЛИТ” Андрія Нагорного.

Гамселив залізним прутом.

Розслідувати злочин прибула не лише оперативно-слідча група. Примчало і керівництво відділку.

Якщо злочинця встановлять, то покарають серйозно. Санкція за хуліганство, вчинене з застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, – від 3 до 7 років за гратами.

На цій тихій вулиці чимало відеокамер, тому злочин мусять розкрити вже незабаром.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергій
1 рік тому

Перший раз я хочу, щоб поліція не розкрила цей злочин. Нехай спробують депутати, як то бути беззахисним, коли поліції байдуже.

мешканець
1 рік тому
Відповісти  Сергій

підтримую! якби просто перехо
жого побили, то б і заяви не прийняли!

Олег
1 рік тому

Розслідувати злочин прибула не лише оперативно-слідча група. Примчало і керівництво відділку. А для чого така пошана в цієї людини що, голуба кров чи ще якісь видатні відмінності від інших людей? Чим він відрізняється від інших? Тим що грошей більше? І що?

РАДАР
1 рік тому

Кого цікавить моя скромна думка, то ось. Бити людину металевим прутом може тільки остання гнида. Хай які там мотиви чи причини, а підстерігати й нападати з арматурою – дуже підло.
Це не по-чоловічому. Це по-мудачому.
Звиняйте за прямоту.
І кого тішать такі злочини – недалеко від тієї гниди пішов.

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Депутата явно за щось били і депутат знає за що. Інша справа, що з арматурою перебор.
Обурює наша Нововолинська поліція, бо як у мене прийняти декілька заяв по одній і тій же справі, так дудки, а як рятувати депута, то усім поліційним складом.

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

Один поліцейський, коли я хотіла подати заяву сказав, що я з глузду з’їхала і ще дещо додав. А депутатам такого поліція не каже?

Олег
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Ніхто не виправдовує того виродка що побив, але чого зразу побили депутата? Вся поліція на вухах, а коли не багатія побьють то поліція може і не приїхати зовсім.

Vetall
1 рік тому

А Нагорний, що не такий як всі…!!! Якого милого всі приперлись…???

Озік
1 рік тому
Відповісти  Vetall

.В нас же депутатів бьют поки що в ВР,а тут сенсація,в Новіку!

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Озік

У ВР депутатів не б’ють. У ВР депутати б’ються між собою самі. Це бійки міжфракційні

Юрист
1 рік тому

А нічого, що це не стаття “хуліганство”, а стаття про умисні тілесні ушкодження (тяжкість вже хай визначають самі)? що це за розумники кваліфікацію написали?

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Юрист

З депутатів Верховна Рада остаточно зняла недоторканність. То може і до місцеаих депутатів і ідо місцевих поліцейських дійде зрештою, що депутат не небожитель чи божок, а просто людина на державній роботі і на службі народу, а не самому собі коханому

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

4 квітня 2006 року, Верховна рада України, остаточно вилучила із “ЗУ Про статус депутатів місцевих рад” статтю про їхню недоторканість. Із того часу вони такі самі доторкані, як і всі ми – ті які їх обирають і спостерігають, щоденно, їхню імовірну й гидку продажність. Приклад – перед всіма вами.