За сотню метрів від міськради…

8 2305

Наливайка на базарчику біля стадіону.

Близесенько від Нововолинської міської ради.

Працює без вихідних.

Фото зробив А.Бідзюра:

  • Розкажу iншим:

Також читають

8
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
ВОЛОДИМИР

це ті самі наркомани , що й в попередньому репортажі . я думаю вони не заслуговують на увагу .

Щось не так

Та не тільки “погані” хлопці… Там і дівчатка років 15-17 “бухають”… Це ж їхнє місце-вони самі про це писали. Але в них є батьки-хай любуються тим, що виродили.

Ворожка

І я пам’ятаю, що був конфлікт між такими дівчатами і не дуже мудрою, неадекватною продавчинею, яка бризкала дівчатам в очі із балончика, а за це передбачаються кримінальна відповідальність, як пояснив юрист по іншому випадку, бо це було перевищення методів самозахисту. Так що не зрозуміло хто саме дебошир і хуліган (напевно продавчиня). А тим часом по місту ширяться крадіжки, грабежі і розбійні напади. Нещодавно ввечері пограбували жінку з дитиною на вулиці. Просто жах, що коїться.
Влади у місті немає, але високі чиновники у місьвиконкомі є. Дуже прикро що з містом зробили. Це жесть

Рома

Я сам там п’ю доволі часто. Це норма коли молода людина хоче відпочити.
Стаття з зі стелі взята. Проблеми там немає ніякої.
Навіть з авторкою можу поспорити про проблему алкоголізма.
Я сам п’ю за тими столиками і це нормально. Краще говоріть про знову відкриті нарко точки які літом прикрили. Знову продають там де раніше була лавочка прикрита От про це говоріть.
А я там пив і буду пити це моя справа!

РАДАР

Автор фото – Анатолій Бідзюра. Сперечайтесь із ним. 🙂

Олег

А то що розпивати алкогольні напої в громадському місті заборонено і за це передбачений штраф, це вас не обходить? Коли вже поліція буде виконувати свої обов’язки по наведенню порядку. Для вживання таких напоїв в місті відкрито багато кафе і барів. Нема грошей, ваші проблеми треба більше заробляти, або пийте дома. І як я говорив кожен хоче щоб щось мінялось, тільки не він. Хай всі виконують закон тільки не я.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Сперечатися із анонімом не буду. Це справа ваша – пити чи не пити. Вживайте на здоров`я, якщо таким чином ви відпочиваєте, отримуєте кайф і розслабуху. Але ж, риночок – громадське місце. А тому, там “приймати на грудь”, заборонено законом. Це по перше. А по друге, поважайте працю прибиральниці, врешті-решт! Вона ж прибарає за вами те, що ви насвинячили. Та й громадський туалет, звідти за якихось півтори сотні метрів.

Наталя

А взагалі чому базарчик цей не закривають? З однієї сторони є ворота, а чому з іншої не зробити щоб був порядок. Ті хто там сидить постійно, навіть не можуть прибрати за собою то чому не прийняти якісь міри!