Відшкодували і перепросили. Але…

8 3674

Гучний учорашній скандал із юними погромниками в Нововолинську вже ущух.

Людина, якій вони завдали збитків, видалила  їхні фото й відео, а також свої дописи у соцмережах про дикий інцидент.

Учора ввечері потерпілим компенсували-таки матеріальну шкоду – 8 тис. грн. Однак із самого ранку вся родина підприємця мусила прибирати і підтирати за юними свинтусами.

Жоден із них на цю вимушену толоку не прибув і допомоги не запропонував.

Перепрошувати за несвідомий молодняк приїхав учора вранці старший брат одного з тих хлопців, які “погуляли” на стоянці.

Він же привіз  надвечір трьох любителів “відірватись на повну”, і ті сяк-так принесли вибачення за погром.

Що тут додати? Хіба таку дрібничку. Веселунів було 15. Із вибаченнями прибули троє. Інші того вечора тусувалися під “АТБ”.

Навзамін Ліля видалила пости і море коментарів на фейсбук. А ще…

– Я їм казала перепросити через соцмережі у тих своїх приятелів, які були поруч, але шкоди не робили. Бо тим хлопцям після розголосу соромно вийти в місто.

Не знаю, чи зроблять це…

  • Розкажу iншим:

Також читають

8
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

До речі. Під АТБ, на пр. Дружби у капітально відремонтованому за його гроші сквері, почалося таке саме свинство, як і на риночку біля стадіону. Цілодобово розпивають алкоголь, блюють, випорожнюються… Поліція робить вигляд, що нічого не відбувається. Недовго, однак, музика грала!

РАДАР

І чому мене це не дивує?.. Головним аргументом усіх, хто обстоював тупе і бездозвільне знесення двох десятків дерев задля реконструкції скверу, було: “А там бухають алкаші”. Лишили цей квартал без зелених легень, хоча поряд ОЖК – монстр шкідливих викидів.
Пофарбували старий пам’ятник у пікантний колір, втулили парковку, поклали бруківку – бидло не пройде. Та пройшло, пройшло – і блює на вашу європу.
А показники якості повітря на датчику “Каблук” у районі “Телекому” регулярно зашкалюють. Що показав би датчик у цьому сквері – можна лише здогадуватись.

Олег

Так 3 дерева погоду з екологіею не зробили б. А от чому поліція не штрафує порушників то дивно. Декілька разів штрафанули б за пиятику в громадському місці, то б навчило багатьох.

РАДАР

Там не 3 зрубали, а всі 23. Та навіть одне дерево слугує потужним фільтром від вихлопних газів автомобілів, пилюки і промислових викидів.
А поліція бездіє, так. Скласти протоколи й викласти відео в мережу – було б дуже повчально для багатьох.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Буде і там станція моніторингу забрудненості повітря – не відразу й Київ постав. Ось тоді й поговоримо про викиди запахів “олії та смаженого соняшникового насіння”, про що стверджує адміністрація ОЖК.

Людмила Зіменко

А хто в курсі як так сталося, що таке підприємство розташоване у межах міста, та ще й ледь не в центрі? Хто знає історію? Страшенно цікаво знати

Оля

Там ще Ла**тін був… кращої думки була про його виховання та батьків, навіть не вибачилися

Петро

У мене запитання до військового комісара Нововолинська: ,,Чому ці хлопаки,яким нема куди дівати енергію, ще досі не в арміі? Чи це всі інваліди?