Завалився цей “Силач”. Будуть витягати?

15 3858

Буквально зараз на вулиці Винниченка в Нововолинську.

Автокран “Силач” подавав цемент на будинок. 

І от маєш – завалився на тротуар.

Хоч стій, хоч падай.

 

 

Фото – Ігор

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

15
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
9 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Василай

Асфальт надто м‘яким виявився😀

Анатоль_ БІДЗЮРА

Та ні. Там проходить якась комунікація. Бачите, на тротуарі тепловий чи каналізаційний колодязь? Там, нещодавно, міняли теплотрасу. Пам’ятаєте, прокуратурою була відкрита кримінальна справа за, нібито, б\в труби, які проклала контора товариша й друга головного начальника міста? Я писав інформаційний запит на В-Волинську міжміську прокуратуру про її подальшу долю. Пан прокурор І.Васьовчик (заступник прокурорки В. Книш) відповів, що я не є учасником кримінального провадження, мовляв, – то ти Бідзюро, закрий свою погану губу. :))) Опублікував у ФБ. Мене ніхто не підтримав із нововолинців, як завжди. То вона – та кримінальна справа, так і засохла на пні. :(((

Шерлок

Я місяці два тому зкидував фото, що там на цьому тротуарі де провалився кран є дірка….

РАДАР

будь ласка, надішліть сюди: info@radar.in.ua

Ксенія

19 і 21 будинки знаходяться в аварійному стані. Особливо 21 будинок. Він тріснутий повністю і коли їде автобус чи бус по дорозі то трясеться все в квартирі. Це не є нормально. Там пустоти під тими будинками. А якщо вони заваляться то хто відповідати буде? “Силач ” провалився в дірку – це перший дзвіночок.

Юрій

Нічого нетрясеця

Олександр

І що це за новина? В Нововолинську постійно їздять по газонах, влаштовують стоянки… Якщо там якісь комунікації – хай розбираються власники! Варто обговорити іншу новину-з 29липня південна частина міста залишиться без води! На цілий місяць! Це 21століття,це “найкращий мер”!!! Хоч одна скотина подумала як людям жити без туалета в багатоповерхових? Як жити 93-літній інвалідці війни? Що буде з каналізацією без води?
Пане Бідзюра, може напишите гарного листа преЗЕденту, правоохоронні органи?…

Андрій

Це повний ідіотизм,можна робити відключення поступово!!!!!

федір

А чому до Зеленського , ідіть в міську раду , скільки людей живе в цих будинках , не соромтесь сміливіше а то життя пройде

Олександр

Чому до Зеленського? Бо він взяв на себе всю повноту влади, це він обіцяв садити злодюг… І т. д.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Не зробить Зеленський всього без нашої підтримки, Олександре. Перефразовуючи Мічуріна, скажу: Нам не треба чекати милостей від місцевої влади. Їх не буде. Позбутися її негайно – наше із вами найголовніше завдання!

Олександр

Після ваших викривань-не моя допомога потрібна, а якраз робота президентської гілки влади. Хто, як не Герус, радник преЗедента, виходець з Нововолинська, експерт з енергетичних питань, повинен відповісти мені на питання, чому в Нововолинську вартість тепла майже на 40% вища, ніж у Львові?

анти чобіт

тому що нововолинськ *європейське містечко * із *европейськими зарплатами* і тарифами,взагалі треба прийняти закон якщо зарплата в 10 чи 20 раз вище мінімальної то і тарифи мають бути для неї вищими

365

Провалився кран в трасу “Теплокомуненерго”, вони асфальт там клали у серпнi-вереснi минулого року. ХАЛТУРА.

Людмила Зіменко

Взагалі-то на певних ділянках чи то дорогах у місті повинен стояти дорожній знак про заборону проїзду вантажного транспорту від певної кількості тон. Тротуар точно не місце для “Силача”