Місяць будуть без води. У спеку. 11 вулиць!!!

53 4548

Такої падлянки від “Водоканалу” не чекав ніхто.

“Про припинення подачі холодної води абонентам південно-східної частини м. Нововолинська з 29.07.2019 року 

Підприємство «Нововолинськводоканал» повідомляє:

у зв’язку із проведенням робіт по реконструкції водопровідних ліній подачу холодної води буде припинено з 29.07.2019 р по 29.08.2019 р.

по вул.Мазепи, вул.Героїв Крут, вул. Ломоносова, вул. Самчука, вул. Лермонтова, вул. Грінченка, вул. Толстого, 2-й Провулок, вул. Маяковського, вул. Кисіля, вул. Грушевського у місті Нововолинську.

Ці роботи будуть проводити дві бригади для пришвидшення реконструкції.

 

 

Із питаннями та пропозиціями просимо звертатись на підприємство “Нововолинськводоканал” за номером (03344) 49025 або за адресою: м. Нововолинськ, пр-т Перемоги, 20.

Просимо вибачити за тимчасову незручність.   

Адміністрація підприємства «Нововолинськводоканал»

Фото – з сайту підприємства

Тепер відведіть душу в коментарях.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

53
Коментуймо!

3000
18 Коментарі теми
35 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
25 Автор коментаря
Катя

Це що??? Жарт???

Іра

Нас теж попереждали, що не буде місяць, а не було води 4дні. Не панікуйте!!!

Аміна

Буду першою…напевно….тільки душу відводити не буду-неприємно,мягко кажучи,незручно….”АБІДНО”…АЛЕ!…А коли копати ті траншеї і рови?Коли осінь?Коли дощі за дощами?Може-коли земля замерзне…зимою?…То вода жовта…то труби ржаві….-дякувати Богу зрушилась дана тема з “мертвої точки”…..Опять-усьо прАпало…усьо прАпало?……Конструктину альтернативу в коментарях,будь-ласка…замість”відводити”душу намарно…Сам водогін без того,щоб вийняти ржаві труби і встановити нові і при цьому,звісно,вода не може текти,не зробиться.Це є елементарно.

Олександр

Розумні люди прокладають паралельну гілку водопроводу, злодії-спочатку викопують старі труби, а потім закопають нові-це здешевлення проекту і є з чого вкрасти гроші. Люди помучаться…
а Ви краще б промовчали, якщо не розбираєтесь ні в технічних, ні економічних, ні санітарних питаннях…

Світлана

Та що ви кажете-такі як Аміна вони ж все знають. А ви тут розповідаєте про паралельні труби її це нано технології.А Жити можна і без води і без світла тай без газу онде колись же в печерах жили тАй нічого.
Якщо не можуть покласти паралельно труби значить потрібно ставити біотуалети на вулицях це по перше.По друге мають бути на вулицях як мінімум бочки з водою де можна булоб набрати воду для найнеобхідніших потреб.Це мінімум.

Олександр

Організуємо, як зараз модно, публічний флешмоб “туалет під мерією” ! Щоб потім не говорили, що акція незаконна-це публічне попередження! Помічники Гузя-донесіть інформацію до нардепа, а правоохоронні органи повинні розібратись, як це називається і дати свою оцінку. Особливо прошу звернути увагу на відповідність робіт і проектної документації, думаю не один мільйон коштів ЄБРР знайдете.

Катерина

Ага, і на вас усіх складуть протокол про справляння нужди у громадському місці, будете потім по судах ходити.
Це не акція, це цирк. Хоча в Україні так звикли – безпрєдєл і цирк…
Так, я місяць без води жити не хочу, це мрак, бо з двома малими дітьми повністю обслужити себе місяць без води з крана це пекло.
і ще питання… справлятиму я нужду у відро, а куди виносити відро? і крім мене ще 3 чоловік з моєї сім*ї

Олександр

Якщо боїтесь протокола-консервуйте в баночки… А цирк зовсім не гірше 95-го кварталу,то чому не можна подібними методами порядок в місті наводити? Чому в інших містах можуть організовувати підвіз води, а в Нововолинську – Ні? І якщо в четвер-п’ятницю депутат Гузь не з’явиться в Нововолинську прикладу всі сили, щоб про Нововолинськ почула вся Україна.

Ангеліна

Я розумію шо труби треба міняти але місяць без води??? Це жесть!!! В нас малі діти!!!! Де нам воду брати. Шановний водоканал!!! Робіть це розумно!!! Хоть напару годин включайте воду. Сучасне місто Львів теж без води але там все розумно вода по годинах зранку і ввечері!!!

Vet-k

Неправда. У сучасному місті Львові, якщо сказали, що води не буде до такого то числа, то її і нема. А якщо у вас була вода рано і ввечері, то вам дуже пощастило, бо у більшості випадків її, якщо відключають, то надовго, єдиний плюс(але це не у всіх є такі привілеї), те що по черзі роблять гарячу і холодну “лінії”, тому якась вода все-таки буває.

Vet-k

От цікаво, всі ті хто зараз дуже обурюються, так само незадоволені ходять, коли ремонт у себе вдома роблять? Коли нема де поїсти нормально, поспати, коли речі не зрозуміло де? Ну або коли переїжджають з гіршої квартири в кращу (більшу, сучаснішу)? А взагалі, то це нормальна практика, коли для ремонту необхідно на якийсь час відключити водопостачання. Майже кожного тижня є новий допис про воду. Всі хочуть, щоб було добре, але ніхто не думає про те, яким шляхом цих покращень досягнути. Звичайно, що дискомфорт страшенний, коли все життя живеш з водою, а тут “бац” і нема! Та ще й місяць (ну це… Читати далі »

Vіталік

Що ви кажете? Багато років жив у Львові, відключали тільки гарячу воду, і то максимум на два тижні.

Житель

Що ви ,,городите,,?в Львові в мене живе родина в різних частинах міста.Часто вимикають воду на ніч.В інших районах з 9 ранку до 16 дня буває вимикають .АЛЕ не на МІСЯЦЬ.
В мене пенсіонер сусід який заледве ходить.Їсти готує соц працівниця.Дітей не має,він з хати не виходить як має вижита та людина?
Чи сім’ї з дітьми якщо не має транспорту щоб привезти воду.

Гість

Через таких грамотіїв як Ви, шановний, тому так і живе вся країна. Вам що не зроблять, ви будь яку пілюлю проковтнете мовчки. В усьому цивілізованому світі міняють труби водопостачання, але ніхто місяць не сидить без води. Замість того, щоб писати дурниці в соцмережах, поцікавтеся, які технології використовуються при нормальному виконанні робіт

Вікторія

Шановні працівники водоканалу. У жодному місті таких середньовічних методів немає. Поцікавтесь, нарешті, як проводиться СУЧАСНА заміна водогонів. На фото видно яка здоровезна траншея, це прокладають новий водогін, а коли заміна, то у вже прокладеній траншеї поруч з старим водогоном, прокладається новий водогін, при закінченні робіт з монтування нового водогону, за добу вода перемикається на новий водогін, от і все. Який місяць без води? Ви що вирішили переморити літніх людей та інвалідів? Хто компенсує тим мешканцям усі незручності? Де прати білизну? Де мити посуд? Де митись врешті? Чи ви епідемії холери та дизентерії у місті хочете? Це вже потрібно звертатись на… Читати далі »

Василь

Вікторія! Це не нова, це вже дуже стара технологія паралельно існуючому водогону прокладається новий 5-10 км з колодцями, засувками, а потім максимум за сутки робиться на кінцях дві переврізки. Ви нічого нового не написали.

Мирослава

А в нормальних країнах при прокладанні нового водогону, або при заміні його частини,прокладають поруч старого і в останній момент після різних можливих перевірок ,від’єднують старий і підключають новий.
Бачила в Німеччині це на власні очі. 2 місяці покладали новий водогін, каналізацію і ніхто не відчув незручностей, єдине що була перекрита дорога і вся роздовбана, бо при оказії робили і її.

Гість

Цікаво, в водоканалі можуть пояснити чому вони не можуть зробити це все цивілізовано, тобто покласти поруч старої труби нову і тоді підключити новий водогін в найкоротший термін?

Мама

Вони все хитро роблять,старі труби заженуть,а грошики в карман собі покладуть!

Костя Омелянець

Бо коптюк старі труби почистить і покладе, як нові. а гроші собі і сапогу в карман. шо ви як вчора народжені)))

Гість

Думаю, кКоптюк уже знають що в цей раз люди ці труби вже обовязково перевірять…

Гість

Кажуть, що на фірмі Коптюка проводять обшуки…

Ворожка

Таки Да! Обшуки проводять, чи то проводили

Юрій

Може хоть ржава не буде йти

Катерина

Так, не буде ржавої. Ніякої взагалі не буде

Ната

Блін, ну чому в нас не так,а усе ,через одне місце.
На щастя моя вулиці не входить в перелік. Але страшно уявити як людям жити.
Літнім людям, сім’ям з дітьми. Ну це абсурд
Спочатку думала ну раз іншого гляну немає,то що поробиш , а почитала коментарі тут , виявляється є спосіб, але вочевидь це не вигідно комусь….

Чудра

У Коптюка обшук? А ще у вiддiл субсiдiй хай завiтают
Бо субсiдii давали в однакових обставинах не всiм.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Відділ субсидій потрібно було б таки потрясти. Пам’ятаєте історію із фото комунальної платіжки одного із заступників міського голови? Там була вказана адреса помешкання і величезна компенсація за компослуги. Я тоді послав інформзапити в міську раду та відділ субсидій. Від обох організацій – “слуг громади”, прийшли відповіді, що у одіозного заступника субсидійних виплат не було. І всі керівники нововолинської місцевої влади – ні-ні!, що ви, державними субсидіями, як малозабезпечені, не користувалися.

Новов.

Припустимо для готування їжі купляти воду.Митися під дощем.Сорі-а куди цілою сім’єю ходити в туалет?
11 вулиць!!!Не 1 не дві а 11 Вулиць.Не день чи два чи тиждень а місяць!! На протязі 1 місяця! Куди?
Машини не має щоб привезти ,,звідкись,,ту воду.Реально що будемо робити?

РАДАР

29 липня невпинно наближається. І не факт, що “Водоканал” та міська влада почули ваші поради щодо підвезення води, встановлення біотуалетів та прокладання паралельної гілки водогону.
Мешканці 11 вулиць, ви ворушіться, ворушіться. Бодай 5-7 людей делегуйте до “Водоканалу” чи мерії на розмову по душах. 🙂
Бо в понеділок опинитесь біля розбитого ко… біля переповненого унітазу. 🙁

Анатоль_ БІДЗЮРА

Драбина у траншеї поламана – хтось із робітників може травмуватися. Немає грошей на нову драбину? А звільнений інженер по ТБ у НВ “Водоканалі” є? А ІНСТРУКТАЖІ по ТБ проводяться? Чи все, як у Коптюка? Організуйте екскурсію до А. Гаврилюка і повчіться правилам виконання земляних робіт на відкритій місцевості.

Олександр

Не через ту драбину, часом, людина в водоканалі загинула?… Думаєте хтось відповість? А пам’ятаєте скільки “дають” “менту”, який вбив людину? А скільки “дають” за крадіжку в магазині? А почитайте які в нас “газовики” вправні-змагання виграли… А труби “їхні” не фарбовані…гниють…
.

Олександр

Ну, що, шановні нововолинці… дочекались коментарів від мера, замів, депутатів, народного і новообраного депутата Гузя, його помічників? Задоволені результатом? Спілкуватись з вами-це нижче їхнього достоинства. Для них ви-ніхто! Навіть рабам давали воду.

Світлана

Хто з цих вулиць щоб зголоситися що можна буде зробити?Куди звернутися крім водоканалу який ,,бумажки,,по стовпах вже сьогодні поклеїв.На цьому я так розумію їх робота закінчилася.Що робитимуть жителі?Бо де брати воду цілий місяць я не знаю?..

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну, є ж не заборонені Конституцією та законодавством України методи спротиву та громадської непокори! Чому ви, так цього, завжди боїтесь?
Сьогодні, 27 липня 2019 року о 14-00 біля палацу культури відбудеться мітинг організовуваний колишніми РУХівцями.
Прийдіть і скажіть ВСЕ!, що ви думаєте про нововолинську місцеву владу і її очільника В. Сапожнікова та нач. “Водоканалу” В. Озімчука. Без анонімності – правдиво і відкрито, публічно і в очі, як це говоримо ми – на сторінках “РАДАРУ”, у групі “НОВОЛИНСЬК БЕЗ САПОЖНІКОВА!” та на інших соціальних інтернет-ресурсах. Ніхто за вас цього робити не буде!

Гість

Проти чого мітинг, яка причина?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Прийти було потрібно і сказати: що ви думаєте про нашу місцеву владу! І все. Забзд***ли АНОНІМИ? То й не плачте. Сидіть нишком.

Гість

Цікаво, скільки наших жителів, тих що невдоволені, прийшли на мітинг?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Жоден не прийшов. Хоча про мітинг вони знали.

Андрій

В міське озеро можуть попасти стічні каналізаційні відходи із станції перекачки. Вже та радість виходить з люків і по канаві наближається до озера. Водоканал морозиться. Хто буде відповідати за можливу екологічну катастрофу?

Гафоня

! УВАГА !
Або не нийте що вам вода жовта і погана!
Або замовкніть і чекайте поки замінять труби і з водою все стане в порядку!

Дивні ви якісь…. Мозги влючіть! Інших варіантів же нема!

Анна

Добре говорити тим, кого це не торкнулось А мешканці цих вулиць стають “заложниками” , цапами відгравайла для всього міста Коли водоканал ЙШОВ на тендер, вони чому не прорахували всі “ЗА” і “ПРОТИ”? Вірно пишуть про паралельну трубу Саме так можна покласти нові труби і не дати коптюковській команді зробити підміну Так робиться всюди, де думають головою . а не п”ятою точкою!

Ворожка

Власне кажучи я не маю ніякого уявлення що ті всі люди без води будуть робити… Може варто якось організувати підвіз води цистернами ну хоча би на технічні потреби😕 Тільки цікаво яка саме служба повинна зайнятись цим питанням, окрвм Водоканалу, звичайно. Може міськвиконком?

Гість

Що ж там уявляти – якщо ніхто навіть не спромігся прийти на мітинг, то – трошки “пониють” далі в соцмережать і стерплять, а потім і воду дадуть.

Анатоль_ БІДЗЮРА

За все, що робиться місті відповідає міський голова. “ЗУПро місцеве самоврядування” – розділ 3, ст 42, пп. 4, 5, 6.

Ворожка

За арабською приказкою “Гора не йде до Магомета”. То, може, міськвиконком, як мудрий Магомет, таки б підійшов до гори. Це я до того, що наші люди справді такі ніякі, і це у кращому випадку, а гіршому – наші люди звикли перекладати свою власну відповідальність на чужу голову. Тут або міськвиконком нехай втрутися у ситуацію, або ті всі аморфні і хитрі мешканці так і сидять, як написав тут “Гість”

Гість

Всі кажуть що в нововолинську погано живеться та дуже погана атмосфера і звідси потрібно втікати, як що не нам то нашим дітям. Але, все що відбувається в нашому місті та вся ця атмосфера навкруги нас – це і є ми самі, це наш соціум який ми самі ж і породжуємо, бо сукупність властивостей та якостей кожного з нас породжує соціум та атмосферу в яких ми проживаємо, і цю атмесферу в місті ми самі робимо, тому що ми не хочемо виходити з зони власного комфорту, ми хочемо насолоджуватись життям та отримувати якісь блага на халяву, не заслужено, але признаватись в цьому… Читати далі »

Ворожка

О! Я знаю – всі ледачі на протест і хитрі, щоб не засвітитись і не відповідати ні за що будуть бігати до фонтанів і до озера, хоча тому озеру напевно буде капець через злив нечистот у водойму😕

Вікторія

Відпишіться жертви водоканального дебілізму:
– чи воду відімкнули?
-чи довозять якимось чином воду для потреб населення на ваші вулиці?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Вважаю, що залишити декілька вулиць без водопостачання у період надзвичайної спеки аж на на місяць – це тортури, які будуть застосовані місцевою владою із особливим цинізмом.
Там живуть старі та діти, які не можуть забезпечити себе водою для гігієнічних потреб і приготування їжі.
Люди! Ваші конституційні права нахабно порушуються. А ви мовчите. Потрібно бити у всі дзвони: Звертатися до омбудсмена України, у Раду Європи, до Уповноваженого з прав людини ООН… До Президента, врешті-решт!

Хай прибере оцю “всенародно” обрану св***лоту із нашого міста! Та оголосять позачергові вибори. Я дивуюся з вас громадяни.

анти чобіт

люди думають що вам анатолій більше всіх треба а вони будуть вашею працею насолоджуватись,нехай ходять у туалет на вулицю якщо їх це влаштовує

Анатоль_ БІДЗЮРА

Та нехай собі думають, що хочуть. Мало що вони про мене міркують і пишуть. Ставлять діагнози, посилають кудись… Лихословлять і кленуть. Проте, в основному, всі вони хороші люди. Тільки не знають про це. Прийде час – дозріють і до мого рівня. Як помідори чи яблука. Всьому своя пора.

Ворожка

Вони підуть, куди захочуть і нікого не питатимуть і на такі протести-скарги-заяви, як пише пан Анатоль, не підуть нізащо в світі. Ці люди – не птиці високого польоту, ці люди – боягузи, ледарі, підлабузи і пристосуванці, плазуни, одним словом!… От якби хтось за них потурбувався, якби хтось за них добивався… Та і то тоді б вони думали, що так і повинно бути, що це норма, коли вони сидять по кутках, а хтось створює для них комфортні умови. Такі наші Нововолинські будні😕