Згорнули сніг від виконкому – й закидали всю дорогу на Зеленій!

15 2179

 – Перехрестя вулиць Зеленої і пр.Дружби. Ось так чистять сніг у нашому Нововолинську.

Не вистачає клепки керівництву ВУКГ міста визначити, як і куди згортати сніг.

Бічні другорядні вулиці, проїзди і тротуари – неважливо. Комунальники просто лишають замети на проїжджій частині, блокуючи рух транспортних засобів, – обурено розповідає нововолинець Віктор Барабаш:

– І це попри те, що на вулиці відсутні тротуари. Автомобілі і пішоходи мусять рухатися вузькою смугою дороги, чим значно збільшують ризик скоєння ДТП.

 

 

А звідки взагалі цей сніг? Відкриваю таємницю. Його згорнули від виконкому!!!

Керівництву ВУКГ важливіше вилизати  ж…  дорогу біля міської ради пану Сапожнікову, аніж дбати за безпеку людей.

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

15
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
11 Автор коментаря
Гість

Є постанова кабінету міністрів,про те,що”обіженим вітькам”сніг прибирати в останню чергу.або немає чого лишати авто,де попало.+є першочерговість прибирання вулиць,бо дороги прибирають я і наразі.Невдоволених комунальники запрошують на роботу!!!!!!!!

АНАТОЛЬ_

За 3500 гривень?

Кate

А 3500 для вас не гроші?

АНАТОЛЬ_

Гроші, звичайно, для пенсіонера – куди подітися? Саме така у мене, майже, пенсія. Проте, для працюючої важко людини, у холод та заметіль – двірника, що встає дуже рано і має повноцінно харчуватися й стежити за своїм здоров’ям – це абсолютний мізер! І не тільки, але й знущання над його гідністю та конституційними правами і свободами.

василь

треба було від міської ради одразу наліво сапожнікову під хату, було би справедливіше

АНАТОЛЬ_

І то не одна клепка там відсутня. Багато. А ось, як “взяти” наше із вами комунальне майно та землю за безцінь – зовсім інша справа. А також, дружбанам безальтернативні конкурси та тендери за бюджетні гроші нововолинської громади, на витоках потоків котрих стоїть міський голова Віктор Сапожніков із правом підпису, організувати… Терпіть і далі.

editor

На Зеленій відсутні тротуари?? Це ж пару хвилин іти від міськради. І шо, нема???

пилип

лаврентій забора бачите якого забацав і тротуар міг би зробити

Валік

Та це ще нічого А от дорога від Автостанції й до РМЗ та Шахти-1 ото у всіх смислах слова завал. І якщо у жителів вулиці Зелена є хоть якась надія на те що може і до них трактор добереться то в дороги Автостанція-Шахта-1 надії уже нема ніякої.

Валік

Ще добавлю завжди біля корови піску стільки насипають А в інших районах міста такий голольод на автодорогах страх просто. Зате під “Коровою” стільки піску насипають хоть в пісочницю гратись можна. Бо не дай боже наш пан упаде ногу підверне. А нічого що цілу зиму на стадіоні люди скакали через яму. Ту яму де кабель порвали потім залатали а не засипали і люди ледь ноги не поламали коли через ту яму скакали. Ну вже засипали ту яму.

Олександр

А,що *наш пан* ніжками ходить?

Фея

Шановна громадо. Ще навіть справжня зима не почалася, а вже Нововолинські комунальники біля міськвиконкому гребли, зчищали, посипали щоб було високе начальство не послизнулось до міськради поспішаючи, щоб не впало бува, не вдарилось, ручки-ніжки не зламало, нічого собі не пошкодило. А снігу тоді було зовсім трішечки, навіть землю не прикрили, весь асфальт був чистий. То що вже тепер казати? Тепер у поті чола треба трудитися, а он знову снігу намело – то це вже катастрофа і стихійне лихо я вам скажу. Про комунальників добре знаю, а ще знаю що казали ” а бодай би вони там повиздихували у тій міськраді!”

Саня

Нехай податки Вітьок заплатить з парілки і буде більше коштів на чістку снігу.

Роман

Каte, а що за 3,5 тис в місяць реально прожити???в мене комунальні взимку 2,1 тис за місяць

Валік

Скоро комунальні будуть ще більше нас радувати. Відкрийте Інтернет будете в шоці!