“Космонавти” розшукують свого депутата… Гумаки нададуть!

14 1254

 – Добридень РАДАРУ. Допоможіть розшукати нашого доблесного депутата!!! – просить нововолинець Олександр Кравчук.

Люди з вулиці Космонавтів у Нововолинську хочуть із ним зустрітися й обговорити наболілу проблему.

Її добре видно на цих світлинах:

 

 

РАДАР питає:

Шановні “космонавти”, вам якого депутата? Міського, обласного, верховного? Чи згодиться будь-який, аби зміг там у вас вдало приводнитись?

А заступник нововолинського міського голови з комунальних питань В.Рожелюк у вас уже був? Чи не доплив?..

  • Розкажу iншим:

Також читають

14
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
Олександр

Напишіть,хоч прізвище за кого голосували. Але я б порадив сходити до міського голови,якого вибрали і який за це відповідає.Ви ж все про нього знаєте і призвище і робочу і домашню адресу.Доречі,а де Ваші тротуарчики,за парканами?

Гастроентеролог

Вау! Які шикарні факти блискучого господарювання пана Сапожнікова.
Судячи з ситуації з дорогами, асфальтовими доріжками та “газонами” у місті Нововолинськ, то мер міста інвалід, тому, що тільки абсолютно незряча, глуха та з паралізованими кінцівками людина може не знати, що Нововолинськ вже давно не місто, вірніше інфраструктури тут вже давно немає, а тому це не місто, а повоєнний та зруйнований населений пункт, брудний, занедбаний, облуплений та гидкий.
А знаєте, що саме найстрашніше? Ні, це не Сапожніков з Рожелюком і Сторонським, а ті рагулі, які знову за банку смердючих кільок та пачку пшона підуть за цих трутнів голосувати.

АНАТОЛЬ_

А таки інвалід! Ви що, мешканці, дороги до мера не знаєте? Він – заслужений “господарник” і згідно “ЗУ про місцеве самоврядування” відповідає абсолютно за все. Сліпоглухоніма місцева влада Нововолинська дбає лише за свої кишені.

Валік

Жах хотьби породою засипали ту дорогу. Це найдешевший варіант.

Ваня

Дорога справді жах, як більшість в приватних секторах
Але є одне питання:
Чому все що пів метра від паркану вже вас не хвилює?
Як би кожен біля себе вимостив тротуарчик (навіть з породи), то пройти хоча б було легше
А то в нас привикли чекати поки мер чи депутати щось зроблять

Сам живу в приватному секторі, і декілька сусідів висипали щебінь біля себе (а-ля тротуар) і приємно пройтись, а інші чекають …..

Почніть з себе, а “дурний” приклад заразний

Ульріх

Нащо починати з себе , треба ждати, коли прийде добрий дядя,який все зробить.

editor

а давайте всі околиці в місті самі заасфальтуємо, у центрі – відремонтуємо. А мер та Ко будуть тільки сидіти, дивитись і платню з усіма надбавками одержувати – за особливі досягнення. Ну, і премії щомісячні. І звання заслужених…

АНАТОЛЬ_

Додам: кандидат економічних наук, доцент, полковник запасу ЗСУ, генерал-майор реєстрового козацтва України, “Людина року” в 4-х номінаціях (чи 6?), кавалер орденів св.Миколая у червоному і білому золоті із діамантами “За примноження добра на Землі”, Ярослава Мудрого 4 ступені, двох чи трьох медалей “Шахтарська слава”… Далі буде, якщо оберете на 6 каденцію. :))

Гастроентеролог

В сучасних умовах такі регалії вкупі з “показовим госпідарюванням” говорять лише про одне- такого чинушу потрібно гнати в шию. І як найшвидше. Тому звертаюсь до мешканців убогого міста- припиніть голосувати за хапуг та впарювачів лозунгів, бо будемо жити скоро у землянках при свічках, з такими трутнями у міській раді. П.С. Переглянувши новину про те, що хочуть реконструювати парк, врізались фото, де працівники ВУКГ прибирають мотлох біля колоподібної клумби…. Люди!!! 21 сторіччя на вулиці!!! Центр міста!!! Я вже мовчу про те, як волає “Нововолинськєвропа!”міський голова або його міськрадівські “руки-ноги” на кожному публічному виступі, включаючи такі знакові події, як відкриття туалету та… Читати далі »

АНАТОЛЬ_

І ще додам: Суцільний “совковий” туман у голові, завищена у рази самооцінка, манія величі, викривлений світогляд – що за гроші можна все! Мстивість, убогість суджень, безкультур’я, домінанта “вождизму” у повсякденній своїй публічній діяльності, неперебірливість у ділових та ІНШИХ контактах, зажерливість і скупість, і вочевидь – більшовицькі маразми у вигляді постулатів політбюро ЦК КПСС.

Олександр

Ви ще забули *колорадську* краватку….

Ульріх

Не згадають, за кого голосували?
То хай дальше так само голосують.

Валік

Анатолію я кожне ваше слово підтримую ви праві. Хочу ще від себе добавити Сапожніков біля фонтана поставив букви Нововолинськ і думає ми європа хаха.

Валік

Наступну делегацію Поляків нехай по вулиці Космонавтів проведе та розкаже як ми у гумових чоботах крокуємо в європу.