Я вам скажу так: кращого життя, аніж тепер – при незалежницькій українській владі – для найвищого нововолинського начальства вже не буде ніколи. Куди там тій совковій минувшині!

Їхній печалі за СРСРівськими порядками, їхнім ностальгійним сльозам, які по дупі досі скапують, – не вірте! Це все від лукавого.

Вони вже ніколи не підуть під серпасто-молоткасте червоне знамено! І хоча міський голова Віктор Сапожніков казав колись публічно, що ніколи не стане під бандерівський синьо-жовтий прапор, – він уже давно й безповоротно передумав.

 

 

Судіть самі: хіба якомусь комуністу (хай навіть імовірному агенту КДБ) чи комсомольцю радянська влада дала б можливість так казково розбагатіти? Та й чи обіймав би він керівні посади у «жовтому домі» 33 роки поспіль? А чи став би генерал-майором ГО «Реєстрове козацтво» і полковником запасу ЗСУ? Не закінчивши військового училища чи академії.

Або кандидатом економічних наук – у поцупленій у нововолинської територіальної громади школі №6 у самісінькому центрі міста. Де нині, по іронії долі, викладає економіку студентам.

І чи нагородили б його медаллю «Шахтарська слава» двох ступенів (чи вже трьох?), хоча жодного дня вугілля у забої він не довбав? Орденами св. Миколая із діамантами у червоному і білому золоті «За примноження добра на Землі», Ярослава Мудрого, численними званнями «Людина року» у вигляді дипломів і статуеток зі крильцями ангелів на тлі мерського ланцюга.

Чи орендував би він двоповерхову віллу у рідного небожа за «совєта»? І чи не взяло б його за одне місце ОБХСС?

За  совєтів органи зайнялися б пошуками іншого майна і грошей в Україні та за кордоном. Чи в офшорах Британських Віргінських островів, чи на Кіпрі…

Дали б йому по руках і за 80% щомісячної премії від посадового окладу собі, заступникам, іншим працівникам виконкому, бо це кричущий конфлікт інтересів.

 

 

 

Знаєте, раніше за вкрадені у держави 20 тис. рублів давали «вишку». Саме так. Поцікавтеся, хто не вірить. Тобто безжально розстрілювали. І правильно робили, на мою думку. Проте найстрашнішим було виключення партфункціонера із лав КПРС і вилучення партквитка, як у «ворога народу». Якщо така людина не «присідала» років так на 15-20 за грати чи не стрілялася/вішалася, то у кращому випадку могла влаштуватися на роботу кочегаром чи свинопасом.

Корупція, кажете? Вона була й тоді. Проте дуже і дуже обережна. Це тепер у всіх вона на очах – через кастровані правоохоронні органи, які самі загрузли у корупції і які збирають мито з можновладців-корупціонерів. Які впродовж десятиліть плекали ці персональні годівнички-корита, а тепер до тремору в колінах бояться їх втратити. Які у мене, дружини чи у вас можуть бути пенсійні чи інші соціальні виплати, коли все дико й нещадно розкрадається? Аби не здохнути!

Ремонт шляхів у Нововолинську: писано-переписано, фото/відео у соціальних мережах, кримінальні справи, зокрема, по заміні теплотрас. І що? Прокурор І.Васьовчик на мій запит відповідає, що я не є учасником провадження, а тому… Кримінальне провадження, мабуть, тихенько прикрили, як і багато інших.

Коротше. Три перших фото я зробив на вул. Галана/Шухевича у грудні 2017-го.

 

 

Там працювала сумнозвісна шляхова приватна організація, котра виграє майже всі конкурси на проведення таких робіт за бюджетні гроші в Нововолинську. А ще її власник уславився максимальним наближенням до міського голови Нововолинська В.Сапожнікова.  Це видно неозброєним оком. Як і ями після їхніх ремонтів.

Рідко коли залатане чи суцільне шляхове полотно витримує до весни. Бо бракороби! Найнахабнішого зразка, що мають файний дах від містечкової влади.

А два останні фото зроблені сьогодні там-таки – на Галана/Шухевича. Любуйтеся!

 

 

Не дожила бідна до літечка навіть!!!

Із цим потрібно щось робити, вам не здається? Якщо прокурори сплять.

Чекаємо конкретних пропозицій.

 

А.БІДЗЮРА – член тер. громади Нововолинська, голова ГО «Україна + Польща»

Прочитав сам? Поділись з іншими: