Звертаюсь до керівника нововолинської поліції

21 3832

Пане С.Ю.Галащук!

Уночі 1 травня двоє злочинців розтрощили вікно й намагалися підпалити мене в моєму будинку.

Я викликала поліцію й докладно розповіла слідчо-оперативній групі про всі обставини події. Однак слідчий склав лише протокол огляду місця злочину.

 

І о пів на третю ночі  (!) вручив мені повістку з вимогою прибути на допит о 8.00 (!!).

Пояснила йому, що це фізично неможливо.

Сьогодні, 3 травня, поспілкувалася зі слідчим по телефону. Сказав, шо надіслав мені поштою другу повістку. Не знаю, коли її принесуть, а час спливає, слідство стоїть на місці.

Прибути у відділок не можу з причин, що від мене не залежать. Тому знайдіть можливість, аби слідчий повторно допитав мене за місцем мого проживання про обставини кримінального злочину, скоєного проти мене.

Заразом забере речдок, який забув на моєму подвір’ї. 🙂 Хоча на сайті ГУ НП у Волинській області публічно запевняють, що цей речдок вилучено.

Як потерпіла я більше за всіх зацікавлена в оперативному розкритті злочину.

Представники місії ОБСЄ в Україні повідомили мені 2 травня, що моніторять перебіг подій.

 

Наталя Камишникова

3 травня 2019 року

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
21 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Аналогічно і я звернувся в Європейську Комісію із Прав Людини зі зверненням про затягування і бездіяльність слідчої Хоми А.В. НВ ВП ГУНП у відкритій кримінальній справі по невиконанню рішення суду, стосовно ненадання мені відповіді найвищими посадовими особами виконавчого комітету Нововолинської міської ради (голова виконкому, міський голова, голова міської ради Віктор Борисович Сапожніков) про нерозміщення на офіційному сайті ради відомостей про комунальне майно територіальної громади та її бюджетні кошти та відповідних копій рішень, які визначені законом, як публічна інформація.
Наступним моїм кроком будуть позови до НВ міського суду на керівника поліції, до ЄСПЛ, заяви до Уповноваженого з прав людини в Україні та у комісію з прав людини в ООН. Почекаю до інаугурації новообраного Президента України.

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Команда місії моніторить дотримання прав і свобод людини по областях. Вийшли на мене самі, я не зверталась.

Вікторія
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Радаре, якщо Вам потрібна реальна історія про порушення прав та свобод матері та малолітньої дитини, дитину погрожував неадекват повісити, через що мати, рятуючи своє життя та життя дитини була змушена покинути власне житло, то скажіть. Поліція абсолютно бездіє у цій справі, хоча заяв купа.
Новововолинська поліція Хард-стайл!

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Вікторія

Давайте. Копії документів скиньте теж: звернення, відповіді… Розберемося, що для друку, а що не для друку.
Там до мене хочуть приїхати правозахисники з команди ОБСЄ в Україні, то, може, зацікавлю їх вашою історією.

ОЙОЙ
3 років тому

яка поліція ? ви про що ?

Микола
3 років тому

Збираюся писати лист- звернення (копію запиту надішлю на ел пошту Вам) на корупційну складову з боку слідчого СТЕПАСЮКА, котрий навмисно затягує кримінальні справи по в.о. ген. директора ДП “ВолиньБезвугілля” Пилипюком на загальсу суму завданих збитків державі близько 14 мільйонів!!! і це лише за 1 рік, За 2018 справи ще навіть нерозглянуті!

РАДАР
3 років тому

Уже приїхали, провели відеодопит, не минуло й 2 годин після публікації. Але здивувала й обурила кваліфікація кримінальної статті: “Замах на умисне пошкодження майна шляхом підпалу”. Ущент розтрощене металопластикове вікно – це, виявляється, лише замах на пошкодження.
А за 2 дні перед тим на сайті ГУ НП повідомляли, що “слідчі відкрили крим. провадження за ч.2 ст.194 ККУ (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу)”. Там санкція – від 3 до 10 років.
Тепер уже навіть не умисне знищення, а ЗАМАХ.

РАДАР
3 років тому

Я вважаю, що це був замах на моє життя – не лише на майно.
Зажадала перекваліфікації статті, але слідчому видніше, це ж не його хату разом із ним підпалювали…

Тролик
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Прізвище слідчого можна? Щоб розуміти, хто справу з самого початку “*ерить”?

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Тролик

Велика таємниця слідства.

...
3 років тому

Поліцейський набокопорив. Так пізно , згідно законодавства, не можна вручати повістки і т.д. і т.п.

Алла
3 років тому

Наталіє Семенівно, зберіть громадськість, візьміть оператора та завітайте до прокурора – з новими змінами в кримінальному процесуальному кодексі він безпосередньо впливає на слідчого! бардак в місті дістав, а поліція можливо Вам мститься за колючі статті та Ваші викриття

РАДАР
3 років тому

А сьогодні, до речі, Всесвітній день свободи преси.
І оце я стою сьогодні під розтрощеним вікном і даю поліції покази (відеодопит, на камеру). І слідчий питає в мене, потерпілої: “Ви добровільно надасте документи чи у вас їх примусово вилучити?.. ”
І чому вони зі злочинцями так не спілкуються?

Вікторія
3 років тому
Відповісти  РАДАР

А ключі та гроші ще не вимагали ці доблесні слідчі?
А ще не заборонили Вам проживати у Вашому власному будинку? Бо у наших поліцейських саме така звичка – забороняти проживати у власному помешканні жінкам та дітям. Уявляєте рівень невігластва з обізнаності про права людини цих “відреформованих” перевертнів у погонах? Злочинців, покидьків, убивць, наркоторговців вони охороняють, а не правопорядок.

Сусід
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Побажаю Вам Семенівна здоровя бо таке як вони з вами роблять то не кожному пережити можна.Ви герой вони добряче всі трусяться від вас і вашоі правди.Шкода що в коментаріях більше лайків з мінусом чим з плюсом ,мабуть нам людям байдуже на все.Тримайтеся до кінця ми віримо у вас.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Вітаю, НС, зі Всесвітнім днем свободи преси у Нововолинську! А які вони документи вилучати зібралися?

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Та ж мої. 🙂

Вікторія
3 років тому
Відповісти  РАДАР

У місцевих поліцейських своя методика наведення “порядку”- пресувати та залякувати потерпілих.
Які поліцейські- такі й методи.

Прометей
3 років тому
Відповісти  РАДАР

В місті тільки одне угрупування яке на таке здатне… Чечлена і його бандейки… Це вони бьють вітрини палять машини… Щоб вас залякати….
Скажіть будь ласка що ніхто нічого не бачить всі сліпі… Солоненко… Іванов… Бабуркін… Ліщинський… Шаламай… Касьян… Риткович… Карпук… Всього чоловік 25 а вас 40000 порядних людей а так забув е ще стремящиеся …. Шавки… Всі крадіжки квартир… Гаражів. Товару все від них…
Одна смілива людина про все це пише… Наталя семенівна дай бог вам довгого життя.. А ви сліпий люд проснетесь тоді коли і вас підпалять.

Прометей
3 років тому
Відповісти  Прометей

А лізуть до вас щоб викрасти сервер чи носій щоб взнати хто за них пише.бо хочуть щоб було тихенько. Навпаки треба давати розголос.. Щоб кожна людина знала цих хероїв

000
3 років тому
Відповісти  Прометей

Зараз ще 2 банди буде..ган бабуркіна Сергія і ісачченко Івана.. Цю грядку треба прополоти.. Пане галащук. Ми у вас віримо