Після наради в нововолинського міського голови Бориса Карпуса подали заяви на звільнення начальниця УЖК №2 Зоя Герез та директор ВУКГ Артем Жигалюк

Зоя Олексіївна вже підписала акт передачі майна та документації управлінської житлової компанії.

А прийме справи на цьому комунальному підприємстві  Оксана Аксьонова – депутатка Нововолинської міськради від партії  “За майбутнє”. В неї є досвід керування ОСББ.

Працівники УЖК №2 хотіли, щоб керівника їм призначили з їхнього ж колективу. Головним інженером там працює Олександр Кулик. Однак у мерії своє бачення: потрібна нова мітла   нові підходи.

Не витримав шквалу критики Артем Анатолійович Жигалюк. Міський голова так довго і прозоро натякав на “серйозні кадрові зміни”, так обурювався “сміттєвим колапсом”, вибоїнами на дорогах, некошеними газонами та узбіччями, що вибору в Жигалюка не було. 

 

 

Його заступником нині працює Олег Голян. Мабуть, він і  виконуватиме обов’язки директора, поки призначать нового керівника.

Чи зникнуть після цього ями на дорогах і завали сміття, чи скосять зарості, розчистять хащі і чи покладуть цьогоріч на віддалених вулицях асфальт – побачимо вже незабаром. 

Діряві дахи й не ремонтовані під’їзди теж треба лишити в минулому, але навряд чи все залежить від зміни таблички на кабінеті начальника УЖК.

До слова, УЖК №1 і №2 планують об’єднати, а житлово-комунальне об’єднання – ліквідувати. 

Прочитав сам? Поділись з іншими: