столос

Чверть сардельки, скибка хліба. Обід у гімназії

16 2215

– Сьогодні дітям у нововолинській гімназії дали на обід по чверті сардельки і по скибці хліба, – повідомили РАДАРУ батьки учнів.

 

Їдальню капітально ремонтують, незабаром тут буде дуже гарно і зручно всім: педагогам, гімназистам, кухарям.

Але процес розтягнувся на чотири місяці.

 – До завершення ремонту ще 2-3 тижні, – сказав РАДАРУ підрядник Ігор Новосад.

Тим часом діти їдять всухом’ятку. Меню доволі одноманітне, стверджують батьки гімназистів: то котлети, то сосиски.

Але чверть сардельки – це…

У СІЗО чи колонії, напевно, харчують краще.

Цікаво, скільки коштують такі обіди?

 

.Це тимчасовий буфет у коридорі гімназії 

 

У ТЕМУ!

Дітей у гімназії харчують абияк – їдальня на ремонті вже 4 місяці

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

16 Коментар "Чверть сардельки, скибка хліба. Обід у гімназії"

повідомляти

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 19 днів тому

Мені страшно від батьків дітей… Паличка-виручалочка – “РАДАР”. Тут вони нічим не ризикують – анонімні і перелякані… Це, йош вашу перейош! діти ведучої “РАДАРУ” чи ваші власні??

кухар Гімназії
2 місяців 19 днів тому

Прошу вибачення, у батьків та дітей 1-4 класів за харчування. Але це не наша провина. Ми годуємо дітей на державні 7 грн, які виділяє міська влада щоб не пропали кошти адже не кожен може дати щодня дитині тормозка. З батьків ніяких коштів не одержуємо. Якщо хтось може запропунувати інший вихід пишіть…

гість
2 місяців 18 днів тому

Директор мала зібрати батьків і обговорити проблему: ремонт триватиме кілька місяців, чим і як харчувати дітей? Разом знайшли б спільне рішення. Це точно була б не чверть сардельки.

Вікторія
2 місяців 19 днів тому
Як цікаво, що годують на 7 грн., виділених з бюджету. А от у нашій школі батьки дітей початкових класів доплачують щотижня 25 грн. тобто на місяць 100 грн. і що ви думаєте? Та ж сама чверть сосиски тільки з макаронами. Таке враження, що діти не в школі, а у колонії для малолітніх злочинців харчуються. Тут навіть не стільки у грошах справа, а справа у тому, що готують для дітей, як для свиней- просто, щоб напхати рота. Ні смаку, ні вигляду. Адже кожна з кухарів вдома готує, невже з тих самих простих продуктів не можна приготувати смачну кашу, а не водяне… Читати далі »
Мандрiвничка
2 місяців 18 днів тому

У понедiлок не купляйте у школах Пiццу ,бо це залишки з п”ятницi…
Не згiдна з Вiкторiею про грiх християн ,бо знаю повара з школи1 , яка не разу не несла додому нiчого ,та вона вже на пенсii…

Вікторія
2 місяців 17 днів тому
Скептично відношусь до подібних стверджень, мандрівничко. Знаєте чому? Тому, що Ви не можете знати несла зі школи чи не несла. Ви кожного дня зустрічали цю людину біля дверей будинку і перевіряли, що вона у торбі несе? А самі несуни про таке не розкажуть. І є ще одна вагома причина- коли продукти тягне весь колектив, то одна людина, яка не захоче брати, буде білою вороною у колективі, і повірте, така людина працювати у цьому колективі не зможе, її виживуть. Стадний інстинкт, знаєте, штука потужна. І це не я сказала, це психологи та соціологи стверджують. Практика доводить. А щоб усе життя працювати… Читати далі »
Мама
2 місяців 18 днів тому

ви напевно ніколи не бачили ,які порції там дають .

Олег
2 місяців 18 днів тому

А ви всі ще подумайте яка там сарделька, судячи що по 7грн в день, то сама дешева, яку б ніхто при розумі своїй дитині не давав би. Що не можна щось самим, з м’яса чи риби приготувати, а потім у дітей проблеми зі здоров’ям. А батьки думають чого б це діти хворіють на шлунково кишкові хвороби, ми ж якісно кормим. А тут хоп і сардельки по 30грн за кілограм з “відбірних” розплавлених шкірок в перемішку з “якісною” хімією.

Вікторія
2 місяців 17 днів тому

Та да, сарделька з шкірок, буца макарон та спред- зашибісь в дітей обєд.

...
2 місяців 17 днів тому

ЖАХ!!!
НАВІТЬ ПІСЛЯ РЕМОНТУ ТЕПЕР НЕ ДОЗВОЛЮ СВОЇЙ ДИТИНІ ТАМ ХАРЧУВАТИСЬ. ПОКИ КОЖНА ІНСТАНЦІЯ ВІДМИЄ ГРОШІ НА ТОМУ ХАРЧУВАННІ ТО ДО ДІТЕЙ ПОТРАПЛЯЄ НА СТІЛ СОБАЧА ПОХЛЬОБКА. ХАЙ МІСЦЕВИХ ЧИНОВНИКІВ НЕЮ ГОДУЮТЬ!!!
КРАЩЕ ТОРМОЗОК НА ОБІД, АНІЖ ТА БРИДОТА ДЕШЕВА І ХІМІЧНА!!! СУП ВДОМА ПОЇСТЬ.
БАТЬКИ, ЗРОЗУМІЙТЕ ОДНЕ – ПОКИ МИ БУДЕМО ПОГОДЖУВАТИСЬ НА ТЕ ХАРЧУВАННЯ ТО ДОТИ НАШИХ ДІТЕЙ ТОЮ ГИДОТОЮ І ГОДУВАТИМУТЬ!
ЛИШЕ МАССОВА ВІДМОВА ВІД ТОГО ХАРЧУВАННЯ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ У НЬОМУ ПОКРАЩЕННЯ, БО БАЧИТЕ, ЩО БОЯТЬСЯ ПРОСТОЮ, ЩО НЕ БУДЕ ЯК ЇМ ГРОШИКИ СПИСАТИ…
ЗАДУМАЙТЕСЬ!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 17 днів тому

Нічого не буде “…”. Батьки трусяться за свою Ж***пу, а не за дітей. Бідні діти!

іра
2 місяців 16 днів тому

А Ви самі пробували щось казати. Я одного разу висловила свою думку про харчування в гімназії кухарю в їдальні. Через 10 хвилин наша вчителька вже була у Шиян Людмили ,яка вимагала приструнити маму ,і моя дитина раптом в кінці року отримує табель з двома десятками ,а до цього були всі відмінні оцінки.Все що скажуть батьки виллється потім на дітей…..Там антісанітарія повна.Подивіться на фото все без холодильника і не прикрите.Скільки воно там стоїть?

Мандрiвничка
2 місяців 16 днів тому

А якщо не оцiнками ,то потiм насмiхаються з дитини,що мама дома не так готуе?

Наталія
2 місяців 16 днів тому

На жаль так і є, тому і батьки стараються зайвий раз нічого не казати. Бо страждає дитина потім.

Мама
2 місяців 15 днів тому

Харчування жахливе ,стид і срам директору ,яка так кричить ,що дбає за гімназію ,відмивають гроші 💰

Вікторія
2 місяців 5 днів тому

Завжди читаю пости у «Радар» тут пишуть про всі школи окрім одної, а я хочу розповісти про школу 5, в якій кухар до дітей не ввічливий, а ціни ставе які захоче. Наприклад нещодавно хот-дог коштував 13 грн, а вже став по 14 грн. На запитання дитини чому подорожчав, у відповідь почули «Долар подорожчав». І взагалі поведінка кухарів в їдальні жахлива,а обслуговування могло б бути привітнішим

wpDiscuz