Чверть сардельки, скибка хліба. Обід у гімназії

16 2377

– Сьогодні дітям у нововолинській гімназії дали на обід по чверті сардельки і по скибці хліба, – повідомили РАДАРУ батьки учнів.

 

Їдальню капітально ремонтують, незабаром тут буде дуже гарно і зручно всім: педагогам, гімназистам, кухарям.

Але процес розтягнувся на чотири місяці.

 – До завершення ремонту ще 2-3 тижні, – сказав РАДАРУ підрядник Ігор Новосад.

Тим часом діти їдять всухом’ятку. Меню доволі одноманітне, стверджують батьки гімназистів: то котлети, то сосиски.

Але чверть сардельки – це…

У СІЗО чи колонії, напевно, харчують краще.

Цікаво, скільки коштують такі обіди?

 

.Це тимчасовий буфет у коридорі гімназії 

 

У ТЕМУ!

Дітей у гімназії харчують абияк – їдальня на ремонті вже 4 місяці

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
16 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Мені страшно від батьків дітей… Паличка-виручалочка – “РАДАР”. Тут вони нічим не ризикують – анонімні і перелякані… Це, йош вашу перейош! діти ведучої “РАДАРУ” чи ваші власні??

кухар Гімназії
2 років тому

Прошу вибачення, у батьків та дітей 1-4 класів за харчування. Але це не наша провина. Ми годуємо дітей на державні 7 грн, які виділяє міська влада щоб не пропали кошти адже не кожен може дати щодня дитині тормозка. З батьків ніяких коштів не одержуємо. Якщо хтось може запропунувати інший вихід пишіть…

гість
2 років тому
Відповісти  кухар Гімназії

Директор мала зібрати батьків і обговорити проблему: ремонт триватиме кілька місяців, чим і як харчувати дітей? Разом знайшли б спільне рішення. Це точно була б не чверть сардельки.

Вікторія
2 років тому

Як цікаво, що годують на 7 грн., виділених з бюджету. А от у нашій школі батьки дітей початкових класів доплачують щотижня 25 грн. тобто на місяць 100 грн. і що ви думаєте? Та ж сама чверть сосиски тільки з макаронами. Таке враження, що діти не в школі, а у колонії для малолітніх злочинців харчуються.
Тут навіть не стільки у грошах справа, а справа у тому, що готують для дітей, як для свиней- просто, щоб напхати рота. Ні смаку, ні вигляду. Адже кожна з кухарів вдома готує, невже з тих самих простих продуктів не можна приготувати смачну кашу, а не водяне місиво з грудками? Невже макарони не можна нормально приготувати, а не кинути дитині буцу злипших макарон? Навіщо сипати стільки солі, що дитину вивертає навиворіт від огиди? Що ж ви за люди такі, кухарі? Невже у вас немає дітей та внуків? Тягнете ті продукти, невже насоваєте на все життя? Колись прийдеться за все заплатити, як правило несподівано, і в самий непідходящий момент. Хоча про що це я, хто з християн боїться якогось гріха? Надто, гріха проти дитини? А потім дивуються бідам та горю, які поселяються у домівках, це ж плата…
Тому я більше не хочу оплачувати такі “обіди” і готую дитині обіди у школу сама. Не хочу й того безкоштовно-дарованого від влади, яке перепаскудять горе-кухарі, здоров’я власної дитини дорожче.

Мандрiвничка
2 років тому
Відповісти  Вікторія

У понедiлок не купляйте у школах Пiццу ,бо це залишки з п”ятницi…
Не згiдна з Вiкторiею про грiх християн ,бо знаю повара з школи1 , яка не разу не несла додому нiчого ,та вона вже на пенсii…

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Мандрiвничка

Скептично відношусь до подібних стверджень, мандрівничко. Знаєте чому? Тому, що Ви не можете знати несла зі школи чи не несла. Ви кожного дня зустрічали цю людину біля дверей будинку і перевіряли, що вона у торбі несе? А самі несуни про таке не розкажуть. І є ще одна вагома причина- коли продукти тягне весь колектив, то одна людина, яка не захоче брати, буде білою вороною у колективі, і повірте, така людина працювати у цьому колективі не зможе, її виживуть. Стадний інстинкт, знаєте, штука потужна. І це не я сказала, це психологи та соціологи стверджують. Практика доводить. А щоб усе життя працювати у такому колективі і нічого не взяти, коли весь колектив кожного дня бере, та ще й після пенсії залишатись на роботі…не смішіть мої тапки.))
Книжки в допомогу, помандруйте сторінками….
Британський хірург Уілфред Троттер розповсюдив фразу «стадна поведінка» в своїй книзі «Інстинкти стада в мирний і воєнний час». В «Теорії бездіяльного класу» Торстейн Веблен пояснив економічну поведінку з погляду соціальних впливів, таких як «наслідування».
Інші соціологи дослідили поведінки, що стосуються стадності, наприклад Фрейда (психологія натовпу), Карл Юнг (колективне несвідоме).

Мама
2 років тому

ви напевно ніколи не бачили ,які порції там дають .

Олег
2 років тому

А ви всі ще подумайте яка там сарделька, судячи що по 7грн в день, то сама дешева, яку б ніхто при розумі своїй дитині не давав би. Що не можна щось самим, з м’яса чи риби приготувати, а потім у дітей проблеми зі здоров’ям. А батьки думають чого б це діти хворіють на шлунково кишкові хвороби, ми ж якісно кормим. А тут хоп і сардельки по 30грн за кілограм з “відбірних” розплавлених шкірок в перемішку з “якісною” хімією.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Олег

Та да, сарделька з шкірок, буца макарон та спред- зашибісь в дітей обєд.

...
2 років тому

ЖАХ!!!
НАВІТЬ ПІСЛЯ РЕМОНТУ ТЕПЕР НЕ ДОЗВОЛЮ СВОЇЙ ДИТИНІ ТАМ ХАРЧУВАТИСЬ. ПОКИ КОЖНА ІНСТАНЦІЯ ВІДМИЄ ГРОШІ НА ТОМУ ХАРЧУВАННІ ТО ДО ДІТЕЙ ПОТРАПЛЯЄ НА СТІЛ СОБАЧА ПОХЛЬОБКА. ХАЙ МІСЦЕВИХ ЧИНОВНИКІВ НЕЮ ГОДУЮТЬ!!!
КРАЩЕ ТОРМОЗОК НА ОБІД, АНІЖ ТА БРИДОТА ДЕШЕВА І ХІМІЧНА!!! СУП ВДОМА ПОЇСТЬ.
БАТЬКИ, ЗРОЗУМІЙТЕ ОДНЕ – ПОКИ МИ БУДЕМО ПОГОДЖУВАТИСЬ НА ТЕ ХАРЧУВАННЯ ТО ДОТИ НАШИХ ДІТЕЙ ТОЮ ГИДОТОЮ І ГОДУВАТИМУТЬ!
ЛИШЕ МАССОВА ВІДМОВА ВІД ТОГО ХАРЧУВАННЯ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ У НЬОМУ ПОКРАЩЕННЯ, БО БАЧИТЕ, ЩО БОЯТЬСЯ ПРОСТОЮ, ЩО НЕ БУДЕ ЯК ЇМ ГРОШИКИ СПИСАТИ…
ЗАДУМАЙТЕСЬ!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  ...

Нічого не буде “…”. Батьки трусяться за свою Ж***пу, а не за дітей. Бідні діти!

іра
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А Ви самі пробували щось казати. Я одного разу висловила свою думку про харчування в гімназії кухарю в їдальні. Через 10 хвилин наша вчителька вже була у Шиян Людмили ,яка вимагала приструнити маму ,і моя дитина раптом в кінці року отримує табель з двома десятками ,а до цього були всі відмінні оцінки.Все що скажуть батьки виллється потім на дітей…..Там антісанітарія повна.Подивіться на фото все без холодильника і не прикрите.Скільки воно там стоїть?

Мандрiвничка
2 років тому
Відповісти  іра

А якщо не оцiнками ,то потiм насмiхаються з дитини,що мама дома не так готуе?

Наталія
2 років тому
Відповісти  Мандрiвничка

На жаль так і є, тому і батьки стараються зайвий раз нічого не казати. Бо страждає дитина потім.

Мама
2 років тому
Відповісти  Мандрiвничка

Харчування жахливе ,стид і срам директору ,яка так кричить ,що дбає за гімназію ,відмивають гроші 💰

Вікторія
2 років тому

Завжди читаю пости у «Радар» тут пишуть про всі школи окрім одної, а я хочу розповісти про школу 5, в якій кухар до дітей не ввічливий, а ціни ставе які захоче. Наприклад нещодавно хот-дог коштував 13 грн, а вже став по 14 грн. На запитання дитини чому подорожчав, у відповідь почули «Долар подорожчав». І взагалі поведінка кухарів в їдальні жахлива,а обслуговування могло б бути привітнішим