Мобільник Каті зник, але знайшлася карта

13 5793

У 15-річного підозрюваного під час обшуку вилучили комп’ютер, взуття, мобільний телефон.

У телефоні, за інформацією РАДАРА, виявили карту з мобільника Каті Литкіної.

Заступник начальника ГУ НП у Волинській області, начальник слідчого управління Наталя Пасічник учора на брифінгу повідомила репортерам, що підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної уже взяли під варту. Це неповнолітній студент одного з навчальних закладів Нововолинська.

Суд уночі 21 серпня визначив як запобіжний захід тримання під вартою – на 60 діб.

Двоюрідний брат заарештованого постійно проживає у Словенії. В Україну не екстрадований. Замало доказів, вважають у поліції.

Слідчі працюють, наголосила пані Пасічник. Опрацьовано багато матеріалів та інформації, яку наразі не розголошують.

 

 

І це все, що сказали у поліції…

РАДАР нагадує:

у Нововолинськ до родичів 16-річний Максим щороку приїздив на канікули. Поїхав додому у Словенію 4 серпня. Катерина зникла у ніч проти 2 серпня.

За даними РАДАРА, поліція вже допитала і Максима – по скайпу. Словенські правоохоронці не вбачають підстав для екстрадиції.

РАДАР аналізує:

31 липня Катя виклала в соцмережах фото: вона зі своїм хлопцем, кохана і щаслива.

Наступного дня її колишній приятель Максим призначив їй зустріч. Вона мала віддати йому якісь свої малюнки та диски – остаточно розпрощатись.

Опівночі Катя вийшла з бабусиної хати на околиці Нововолинська лише “на кілька хвилин” – і не повернулася. При ній був мобільник “Nomi”.

Люди, що йшли о тій порі зі швейної фабрики, бачили дівчину і двох хлопців, які прямували до терикону третьої шахти.

У 15-річного підозрюваного Назара під час обшуку вилучили комп’ютер, взуття, мобільний телефон.

У телефоні, за інформацією РАДАРА, виявили карту з телефона вбитої дівчини.

Тієї ночі на териконі було дуже темно. Молодий місяць, молодик.

 

 

Ця фаза Місяця діє на людей депресивно. Магічний час для чорних ритуалів.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

13
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
444

Один смився бо мав можливість інший сидів вдома знаючи весь час де лежить бідна вбита дівчина. Шок!!! Вбив чи був присутній – він там був! Брата не здасть бо будуть мати довічне.. а один відсидить і ще по амністіі вийде ! Сидіти весь час і знати де вона покинута ,це жах!

editor

Якщо посадять і вийде, йому буде років 25. А може, навіть 22.

Predominate

діставати того зі Словенії будь-яким способом і крапка!!!

Jull

Да-да спихніть все на молодий місяць. Два відьмака вирішили здійснити ритуал…

Небайдужий

На рахунок магічного ритуалу. Не заважало б перевірити цю версію. На диво, після поховання Каті, біля будинку де вона жила, декілька разів знаходили предмети ворожіння. Кому це потрібно? З якою метою? Напрошуються висновки.

Іос

Забрав sim карту для того,щоб зайти на сторінку ВК та вдалити повідомлення!

Краля

Надіюсь покарають по закону!Шкода Катю,як можна бути такими нелюдами?Його думаю і так вже розкололи,але ще всього не говорять.Горіти їм в пеклі!Батькам співчуваю тримайтеся і посадiть козлів…

editor

У спільноті “Зізнання Нововолинська” коментують Бодя: А рідні не дивилися історію активності сторінки? Там ІР має бути, і дата коли заходили на сторінку (наприклад якщо її вбили біля часу ночі забрали сімку зайшли дома з свого компютера щоб видалити матеріал, вже буде другій ІР і час написаний по якому можна оріентуватися на вбивцю, або якщо часто заходили на сторінку і ІР вже не видно то запрости в підтримки вк ІР адреса по якіх заходили) Максим: Браузер вилучає і перехоплює дані про браузер. операційну систему. деякі технічні характеристики компютера. навіть так можна порівняти. ВК гадаю надасть таку інформацію Бодя: і думаю… Читати далі »

editor

іще такий там цікавий комент. Олександр: Яша був у Нововолинську,його бачили в поліції (за день до першого мітингу)!!! Може, саме тоді він ,,вирішував” питання (гіпотетично)!! Можливо за одно і домовився з Назаром (типу, бери вину на себе,менший срок буде… два—три роки відсидиш і я тебе відкуплю або справку зроблю про ,,Психічні розлади” і взагалі в тюрму не попадеш…) В любому випадку,Назара вже затримували і робили обшук, він був ,,чистий”!!! Можна припустити,що поліція не спала 10 днів ( так хотіли знайти винного),що втомилась і при обшуці речей Назара, не помітила річ Каті…. Як би так,то коли його відпустили, першим що він… Читати далі »

444

Респект Олександру!

Юліана

Як що того **** не можна покарати то потрібно карати батька **** ,що вигодував такого ****….тоді йому дати довічне і хай **** сидить за свого сина ……і взагалі яка різниця що виний чи ні хай його з словеніі дістануть і допитають ….а то і дальше втече…..тим більше шо полюбому всі новини читає що і як на рахунок нього…. Таких ***** не те що довічне а ***** або **** в центрі міста і хай ********….бо те що зробив це взагалі жах….яке ти право мав дитині життя відібрати яке ти не давав…тільки Бог повинен був іізабрати до себе але не таким шляхом….як… Читати далі »

editor

Молодняк рулить, ще один цікавий комент. Віталій: Які айпі, про що ви говорите? Надивилися детективів, де в кожного білі айпішки і сценаристи не паряться над технічними моментами сценарію. Зараз майже в кожного динамічна айпі адреса і відслідкувати присвоєння нереально так як на одному айпі за годину може бути десяток юзерів і логування авторизації в мережі навряд збереглося за такий проміжок часу. Те саме з мак адресами. Злочинець сам може знайти в гуглі як змінити мак адресу і прощавай. Технічні нюанси в суді являються непрямими доказами і це не головне. Головне, що злочинця кришують, і тут не треба ніяких білінгів чи… Читати далі »

Іван

Я не можу вже читати про це вбивство я сам знав Катю і скажу так: щоб здохла та с..а, що вбила її, і здохла б самою найжорстокішою смертю!!