вопросо

Що скажуть читачі РАДАРА?

25 1921

Мої читачі, мушу вам зізнатися: моя неоплачувана діяльність на РАДАРІ забирає забагато часу.

Натомість маю багато гризоти, ворогів і погроз .

Завдяки РАДАРУ у вас є вільний майданчик для обговорення наболілих проблем. РАДАР нерідко пише те, про що мовчать усі місцеві засоби. Вишукує для вас ексклюзивну інформацію.

 

Знаю ціну своїй безоплатній роботі. Бачу сенс у подальшому існуванні та розвитку цього соціального майданчика, надто ж у застійному Нововолинську.

Тому давайте разом щось придумаємо. 8- чи 10-годинний робочий день/ніч на дурняк кілька років поспіль, без відпусток і вихідних, – це перебор.  Уже не витримую.

 

Так щодня

 

Можна розміщувати на сайті вашу рекламу. Вам – розкрутка з моєї легкої руки, РАДАРУ – ваша підтримка. Несіть рекламу. 🙂

Можна викласти номер картки, куди ви зможете переказати “народний гонорар” за публікацію, яку вподобали. Але це – самі розумієте… Платити за газету чи за пакет телепрограм люди звикли. За цікаві матеріали в інтернеті – ні.

Що ще? Пропонуйте. Не хочеться залежати ні від якого спонсора, крім своїх читачів.

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

25 Коментар "Що скажуть читачі РАДАРА?"

повідомляти

Сергій
4 місяців 10 днів тому

Карточку можете виставляти сміло і нічого тут такого немає. Хто захоче, той підтримає.

Боббі Губка
4 місяців 10 днів тому

У Луцьку є журналістка Мар’яна Метельська. З нею зв’яжіться. За 3 місяці вивести ВолиньОнлайн в рейтинги не просто. Нехай поділиться порадами

АНАТОЛЬ_
4 місяців 10 днів тому

Справедливо. Кожна робота повинна достойно оплачуватись. Надто, аж така – нервова. № карти потрібно опублікувати – слів нема. Мають бути гонорари за відмінно виконані репортажі та якісні публікації. Має бути й реклама, і винагороди за журналістські розслідування. За допомогу, врешті-решт, у віднайденні законності та справедливості. Особливо ж, у такому специфічному, злодійському, бандитсько-закорумпованому місті, як наше. Не вистачало нам ще тільки втратити “РАДАР”. Ми й так вже згубили все, що тільки могли. І совість та правду, у тім числі… Я думаю, що й закордонні твої шанувальники, НС, не залишаться осторонь.

Атятя
4 місяців 10 днів тому

Хочу також щось писати і стати частинкою Радара 🙂

Валік
4 місяців 10 днів тому

Наталя й раніше допомагала тваринам яких вигнали з дому господарі/ або просто бездомним тваринкам. Я пропоную нам всім дружним читачам скинути по 2 гривні з кожного читача і придбати для тварин харчі. Знаєте тварина не винувата що вона на вулиці живе! Можна закинути цей комент в стрічку новин думаю люди поможуть плюс можна в Крайові , Атб, Вопаці скриньки розмістити для збору коштів для тварин. Я абажаю собак готовий їм допомогти навіть зі скринькою ходитиму їм гроші збиратимуть підтримайте мене.

Ірина
4 місяців 10 днів тому

Вважаю, що вам просто необхідно дати номер карткового рахунку. Внески не є обов‘язковими, ніхто нікого не примушує. Але думаю буде багато охочих підтримати Вас у Вашій діяльності. Тим більше, що робите Ви це на благо міста.

шанувальник
4 місяців 10 днів тому

давайте пані наталя номер карточки ,хоч ми з вами деколи по різному дивимось на речі.але якби не було вас ,то й того б не було.

за справедливість поборемся
4 місяців 10 днів тому

Перерахування коштів це вже сплата податку .Напишим до прокурора або в антимонопольний комітет. Зробим всіі дії як радар. Роздуємо аж до Києва дойде. На вашому сайті небудемо писати бо він невиставляє те що люди пишуть, пишите тільки те що вам вигідно і всі отзиви це тільки ваші.

юрій
4 місяців 10 днів тому

а як в інтернеті заробляють гроші за допомогою ” лайків” ? може доповнити той самий шлях ?

wpDiscuz