20190103_145050

Той “чобіток” уже знайшли!!! Ловлять водія, що скоїв криваву аварію

25 11291

У ці хвилини працівники Нововолинського відділення поліції мерзнуть  на околиці міста біля одного з гаражів. Чекають на евакуатор.

Білий “чобіток”, водій якого скоїв учора вдосвіта моторошну ДТП, вже виявили. Упевнені на 99,99%.

Машину хазяїн загнав у чужий гараж. Сподівався, що поліція дурніша за нього.

Але менти недарма переглянули вчора купу записів із камер спостереження. Допомогли їм у пошуках і читачі РАДАРА: телефонували у поліцію, повідомляли, де і коли бачили подібне авто на шаленій швидкості.

Усі деталі – трохи згодом, а зараз – фоторепортаж від нововолинця, якому не треба зайвої слави. 🙂

Дякуємо йому за оперативність і довіру до РАДАРА.

 

 

Ви спитаєте: а водій? Він переховується, але має шанс здатися поліції добровільно. Зарахують у співпрацю зі слідством.

Давай, чоловіче, виходь зі свого схрону. 

 

У ТЕМУ:

Відірвало голову. Протягнув велосипедиста 100 метрів і втік. Знайдімо водія-вбивцю!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

25 Коментар "Той “чобіток” уже знайшли!!! Ловлять водія, що скоїв криваву аварію"

повідомляти

гість
14 днів 3 годин тому

Жесть.

Вікторія
14 днів 2 годин тому

Не потрібно мати дар провидиці, щоб передрікти як будуть розвиватись події: цього водія-вбивцю знайдуть, заарештують і йому в СІЗО вистачить місця, і суддя знайдеться, який у стислі строки розгляне, дослідить і вирок ухвалить, бо ж потрібно показати роботу …а що там з тим поліцейським, який у напівпритомному стані від кількості алкоголю в крові серед центру міста скоїв смертельну ДТП на авто з купою поліцейських? Вже все пройшло? Загоїлось? Чи подвійні стандарти? Чи те, що дозволено Юпітеру, не дозволено бику?

Ярослав
14 днів 57 хвилин тому

П.Вікторіє, скажіть, будь ласка, до чого тут інше ДТП? Давайте згадувати усі ДТП, які відбулися у Нововолинську!

Вікторія
13 днів 20 годин тому

П.Ярослав, скажу,якщо Ви, п.Ярослав цього ще не зрозуміли. до того самого, що КК України має застосовуватись до усіх, без виключення, однаково: як до звичайного пересічного громадянина, так і до “небожителів”- поліцейських, прокурорів, слідчих, суддів, і усього складу міської ради.

123
13 днів 6 годин тому

Це так само закриють як і те. Це ж Нововолинськ

не байдужий
14 днів 1 година тому

Думаю,що після цієї страшної трагедії,велосипедисти стануть більш дбати про свою безпеку. Хоча,якщо дивитися на даний час на стан доріг в нашому місті,після сьогоднішнього снігу.То шоб так їм на вічко посипали!

Поліна
14 днів 23 хвилин тому

Їде з краю дороги велосипедист чого їдеш на нього вузька дорога тепер буле широка назавжди.

Олег
14 днів 4 хвилин тому

В нас велосипедисти і по льоду вміють добре їздити.

артем
14 днів 23 хвилин тому

Підскажіть будь ласка який це район?

РАДАР
14 днів 23 хвилин тому

Це біля розваленого цегельного заводу. Метрів за 50 від прохідної.

Гість2
13 днів 23 годин тому

Цікаво, хто підозрюваний?

Водій
13 днів 22 годин тому

Може тепер інші велосипедисти задумаються над своєю безпекою, і почіпляють хоч якісь сигнальні ліхтарі, чи хочаб світлоповертаючі прилади або жилетки одягатимуть. Може хоч до когось дойде, жаль такою ціною.

fenix
13 днів 21 годин тому

вчора в вечері в район 1 шахти в сніг два велосипедисти готові по всій дорозі їхали. так і хотілось вийти надавати по морді і скинути в убрив до літейки. наших людей нічого неучить.

ЛЛЛ@
13 днів 21 годин тому

А чому так не гарно ,,МЕНТИ”, то хай буде: базарник, учілка, доктор…. Усі культурні люди і повагу потрібно до всіх однаково проявляти…є ж міліціонери…

РАДАР
13 днів 10 годин тому

Ну, міліціонерів у нас ніби вже немає. Хіба колишні. Мент – слово стилістично забарвлене і у цьому контексті – на своєму місці. Його можна вимовляти з презирством, можна – з подивом і повагою. Як і інші слова.
А от “доктор” із “училкою” поряд не стоїть. 🙂 Подивіться тут: http://sum.in.ua/s/doktor

Вася
13 днів 1 година тому

Є понти,або поліція….

Гостя
13 днів 21 годин тому

Так у нас велосипедисти дуже безпечні , але і водія ніхто не звільняв від відповідальності. В той день льоду на вулиці не було, і якби не було він скоїв наїзд , відправив людину на той світ, втік і переховується.

Водій
13 днів 10 годин тому

Вот, вот! У нас що пішоходи, що велосипедисти взагалі люди безстрашні! Ідуть, як вважають, “по краю дороги”, без жодних світлових знаків чи жилетів, я вже не говорю про те, шо можна той нещасний фонарик на телефоні включити! Та в Європі би відразу за таке штрафували, а у нас просто водій, який не по своїй волі зіб’є когось- сяде в тюрму і це ж через чиюсь вину! Люди, схаменіться! Думайте про себе і про водіїв, яких ви штовхаєте на злочин!

Чоколяда
13 днів 5 годин тому

Зачекайте!!! Як це, зіб’є не по своїй волі??? Якщо ти дійсно вчинив наїзд випадково, з необережності пішохода, то чому ж тікати, переховуватися? Зупинись, надай першу допомогу, викличи швидку, допоможи як тільки можеш!!! Можливо ще буде шанс спасти чиєсь життя! І разом з тим своє….своє майбутнє, свою совість врешті решт!

Олег
13 днів 4 годин тому

Як це, зіб’є не по своїй волі??? Ага, всі водії СПЕЦІАЛЬНО на пішоходів їдуть, прям з усмішкою на обличчі. Прям сідає в машину і думає, дежто на когось наїхати, ТАК?

Іван
13 днів 5 годин тому

Доброго дня Радар
Чи не могли б ви уточнити в поліції чи в гаї чи як там їх зараз звуть, скільки вони за минулий квартал склали протоколів на велосипедистів, скільки на пішоходів які перебігають дорогу де заманеться, скільки було складено актів про незадовільний стан доріг, відсутність розмітки і т.д.
Думаю усім буде цікаво, бо як якась лампочка галіма на номері не світиться то летять як за злочинцем, бо знають що водій завжди більш зговорчивий якщо в нього права забрати в свою машину і мнутися як дівчина на першому побаченні, і протокол не пишуть і не відпускають))

Іван
13 днів 2 годин тому

То чого даєш? Хай пишуть протокол і іди плати штраф в банк. А то сам там просися щоб чим меньше штраф «сплати» а потім ще не задоволений. Одна порада: плати штраф офіційно!

І почитай статтю! Тут мова іде що машину вже знайшли причетну до ДТП.
Вам лише подавай один негатив

Ігор
13 днів 5 годин тому

Тут не в велесопедистові діло, в нас на наших дорогах прид….. хватає, в нас немає велодоріжки щоб їздити безпечно, людина яка це зробила, була не в здоровому глузді, пьяна, вколяна і т.д. Кожен власник транстпортного засобу(незалежно від виду) повинен оснастити свій засіб світловими сигналами для своєї ж безпеки, да трапилась ДТП , це життя , але протягнути йго 100 метрів та відірвати голову, це жах.

Андрій
13 днів 1 година тому

По “Свідку” показали в сюжеті, що винуватець з’явився в поліцію.

Вадим
13 днів 3 хвилин тому

Прочитав хлопець вашу пораду в останньому абзаці, взяв адвоката та явився в поліцію. Тільки шкода, що не з розкаянням а юлити починає.

wpDiscuz