Сьогодні у першій половині дня в Нововолинське відділення поліції прибули колишній працівник міліції, а нині адвокат В.Шостак і його клієнт Дмитро Т. 

2 січня цей Т. летів вулицею Княгині Ольги з такою швидкістю, що збитому ним велосипедистові відірвало голову.

Куди поспішав удосвіта, між 5-ю та 6-ю ранку? На ОККО по горілку. Його приятель мешкає якраз у тому районі (неподалік від гірничорятувального загону). Т. приїхав до нього відзначити другий день нового року. Той сказав, що горілки у хаті немає. І Дмитро Т. рвонув на заправку.

Що було далі – всі вже знають. Мчав у пітьмі як навіжений. Налетів іззаду на велосипедиста, протягнув його разом із ровером 100 чи 150 метрів.

 

 

Сьогодні вибріхувався у поліції письмово й усно: мовляв, подумав, що збив собаку, тож зупинятись не став. Однак після того, як “збив собаку”, йому раптом стало не до горілки.

На ОККО він їхати роздумав, до приятеля не повернувся, а став панічно шукати, де сховати машину.

Має в Нововолинську два гаражі: один свій (у тому ж таки районі), а один орендує – біля колишнього цегельного заводу. Майже годину мотався містом, урешті-решт подався на Низкиничі, звідти – на цегельню.

Одна з наших читачок бачила білий “чобіток” із розбитою фарою, що повертав із Соборної вниз на проспект Перемоги. її підказка була, мабуть, ключовою. Поліцейські переглянули відеозапис із камери в тому місці. І, натрапивши на слід, уже з нього не збивалися.

У відділку висить детальна карта Нововолинська й околів. Імовірний маршрут лихача-вбивці прокладали й за нею. Сантиметр за сантиметром.

Гаражі біля цегельні не зареєстровані в БТІ, як і абсолютна більшість гаражів нововолинців. Офіційного власника встановити важко. Тому санкції на обшук гаража поліція не домоглась.

Довелося працівникам карного розшуку Бику й Осадчуку понад добу мерзнути в засідці. Зрештою, послались на службову необхідність і збили замок…

На білому “чобітку” були сліди крові, були ті самі пошкодження, які вирахував при огляді місця ДТП експерт-криміналіст.

 

 

Машину вивезли евакуатором на штрафмайданчик, а оперативники прийшли з обшуком до Дмитра Т.

Однак того у квартирі не було (мешкає він на проспекті Перемоги).

Знову засідка… Але винуватець кривавої автопригоди прийшов сьогодні у поліцію з повинною і – з адвокатом Шостаком. Той навіть не поїхав на суд у Ковель захищати свого неповнолітнього клієнта Назара С., обвинуваченого у вбивстві юної сусідки.

До слова, 29-річний Дмитро Т. вже має судимість, відсидів два роки за статтею 127 ККУ (катування). Вийшов із тюрми умовно-достроково зо три роки тому. Мешкає сам.

 

РАДАР дякує т.в.о. начальника Нововолинського відділення поліції С.Галащуку за детальну інформацію.

Фото – Віталій Грабовський

У ТЕМУ:

Відірвало голову. Протягнув велосипедиста 100 метрів і втік. Знайдімо водія-вбивцю!

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: